Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cena gazu łzawiącego

Ile kosztuje gaz łzawiący?

Polecane posty

Gość tak to widze
nie broncie sie gazem ,bo to moze was kosztować zycie albo kalectwo ,facet mimo obrony zacznie działac agresywnie jest prosty sposób mała puszka farby w aerozolu i walic mu prosto w twarz a potem po ubraniu ,nawet jak ucieknie to wszyscy będą go widzieć ,moze być biała ale lepsza czerwona i jeszcze jedno razem z zastosowaniem tej obrony wrzeszcz ile siły tak jak tylko panie potrafią ,facet zgłupieje a te wasze gazy to się nadają a co bedzie jak ci odbierza i nim zaatakuje a tak juz bywało a z farba nie ma szans [znaczony nie ukryje się bo bedzie zostawial slad i kazdy go widzi jako men postuluje wszystkie panie w torebkach powinny mieć do obrony białą lub czerwoną farbę w aerozolu ..............zgadzacie się ze mną ?a policja szybko go dorwie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz nie obezwładnia, ale atakuje zmysły- jeśli facet nie będzie widział to nas nie dorwie- o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co lotto?
Ja kupiłam za 16zł gaz pieprzowy taki w sam raz do mojej ręki.Niestety albo stety nie zdążyłam go wyprobowac,bo go zgubiłam w lesie.Facetowi kupiłam(22zł) też ale większy od mojego i w zelu.Z tego co wiem to w zelu jest lepszy bo jak jest wiatr,a byś musiał go użyć to Ci się on nie rozprzestrzeni,za pomocą wiatru tylko trafi do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagajaba
warto, naprawdę warto kupić. nawet taki za ponad 20 zł. w militariach .pl jest spory wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagajaba
bambaramba, gaz potrafi obezwładnić- ktoś potraktowany gazem jest w zasadzie niezdolny do niczego przed dłuższą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakama5
jeszcze kwestia jaki to gaz, jesli tylko łzawiący, to nie paraliżuje, a nawet może nie zadziałać na niektore osoby, lepiej coś mocniejszego i nie ma sklepu militariach.pl tylko jest militaria.pl pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszkamyszka
gaz pieprzowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona4
Gdzie można kupić taki gaz w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagajaba
to nie jest jedyny sklep w wawie jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOF
Fajny pomysł z tą farbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z farbą fajny pomysł, ale czy taki koleś nie będzie miał trwałego "uszczerbku na zdrowiu"? wiadomo jak to w Polsce, jeszcze ja bym dostała wyrok za to, że próbuje się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwina55
>>>W BlueCity masz sklep militaria.pl, tam na pewno dostaniesz.>>>> to centrum jest nieziemskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyba
ta taktyka ma tez wady co jesli to jest mala waska uliczka drobna kobieta i wielki facet krzyk, machanie rekami nic nie da na takiego byczka, i co mi po tym ze potem bedzie naznaczony, skoro mnie moze sie stac krzywda to juz wole gaz w zelu zeby celowac w oczy, i choc miec chwile na ucieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyba
to bylo w odpowiedzi na tą wypowiedz >>>>tak to widze nie broncie sie gazem .>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowawstazka
gaz- jestem zdecydowanie za gazem. w żelu i to najlepiej kup dwa żeby jeden odrazu wypróbować gdzies na drzewie czy coś, będziesz wiedzieć jak daleko, z jaką siła czy jak szybko go wyciągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
kup gaz, naprawdę! słyszałam już tyle historii kiedy byłby potrzebny. Tylko pamiętaj, że zakupy w sklepach militarnych mogą robić tylko pełnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyba
to oczywiste, ze taki gaz to dobrze zeby miala zarowno 16 latka wracajaca pozno ze szkoly, czy chodzaca sama po zlym osiedlu jako i 30latka jesli nie mozna kupic niebedac pelnoletnim, to rodzice mysle ze kupia sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku mlodzieży, to nalezy zwrocic uwage na ich usposobienie, dziecko musi byc rozważne i rozsadne zeby móc posiadac taki gaz, np zeby nie psikalo sie z kolegami, to ma służyć tylko na wypadek obrony wlasnej, oby sie przeterminowal niz trzeba bylo go uzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiitap
przecież nie pochwali się przed kolegami, że ma gaz. Ale faktycznie jest to nieodpowiedzialne by dzieci miały do tego dostęp. Rodzice powinni zwracać na to szczególną uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona4
>syśka007 >W BlueCity masz sklep militaria.pl, tam na pewno dostaniesz. Dzięki syśka. Byłam tam i kupiłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 29 lat kafe
tylko sprawdź lepiej czy jak kogoś gazem popsikasz to nie pójdziesz siedzieć. w polsce to jest wielce prawdopodobne. on chciał cie zgwałcić penisem a ty go gazem, wiec bron nieadekwatna i prokurator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dziadek
ja tam wam radze bron na czarny proch. legalne bez pozwolenia a jak strzelicie to leb odpada przy samej dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilowalowa
a kto tu chce cokolwiek komukolwiek odstrzeliwać- tu chodzi o poczucie bezpieczeństwa i samoobronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilowalowa
dobry gaz, praktyczny i mały to wydatek około 20- 30 zł. ja swój kupiłam w militaria.pl w tym nowym centrum w Warszawie- Blue City. polecam do aż się śmielej wychodzi z domu po zmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
Ja widziałem chyba na tvnturbo jak jedna kobieta prysła jakiemuś facetowi co ją atakował, a jak on nie widział to jeszcze mu porawiła kopniakiem w jaja i zamaszystym ciosem z torebki :D nie mogłem ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
Tylko trzymajcie te swoje gazy tak żebyście mogły je szybko wyciągnąć jakby co :) taka rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×