Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacperek11

czy operacja plastyczna moze zmienic brzydka twarz w atrakcyjna?

Polecane posty

Gość kacperek11

hej mam pytanie od ktorego tak naprawde zalezy sens dalszego mego zycia.mianowicie choc jestem wysoki i szczuply mam problem ktory zabiera mi prawo do bycia kochanym i szczesliwym-a wiec bardzo brzydka twarz.bez blizn tradziku itp czy operacja plastyczna moze ymienic te twarz w atrakcyjna podobajaca sie kobietom?moze akurat ktos ma jakies info lub interesuje sie tym tematem prosze o pomoc byc moze uratujecie komus zycie i dacie cos bezcennego nadzieje.pozdro mes que un club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
tak oczywiscie. najlepszym przykladem jest michael jackson 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
co to znaczy bardzo brzydka twarz? nos za duzy? konska szczena? spojrz na swiatowe modelki. co jedna to brzydsza. niech chodzi o to aby byc ladnym tylko ciekawym. sam sobie odbierasz szanse przez uzalanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna nie, ale jest jakaś amerykanka która przeszła ze 20 i też jeszcze mozna jej to i owo zarzucić zrób research, na pewno trafisz na jej zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, co do trądziku, to są jakeś metody typu laser, czy jakos tak, obejrzyj jakis program z cyklu 10 years younger itp, w telewizjach typu Club TV, TVN style, TLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście imię całkiem do rzeczy, ale nie pozwalaj latorosli, zeby podpisywało się nim na kafeterii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperek11
liczylem na pomoc a nie polemike na temat mego pseudonimu,tak to sprawa zycia i smierci,bo zycie bez milosci nie ma sensu widac nie znacie tego bolu odrzucenia i bycia gorszym przez wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam ale wcale Cie nie potepiam jezeli jakaś operacja plastyczna ma zredukowac choc troche Twoje kompleksy, to go for it tylko, ze to nie jest forum, na ktorym ludzie doradzaja takie rzeczy, nie udawaj, ze tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij foty toci powiem czyś
brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Zależy co z nią zrobisz. Mi na przykład bardzo przeszkadzał mój podbródek, w związku z czym udałam się do doktora Pabiańczyka. Po zabiegu mam wrażenie, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie, choć wiele osób nawet nie zauważyło większej różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×