Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ????

Stomatologia KSE w toruniu opinie

Polecane posty

Gość ????

witam czy był ktoś z was w tej klinice jeśli tak to prosiłabym bardzo o opinie. chciałabym zrobić tam koronę na ząbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam w internecie że
czytałam w internecie ze tam jest fachowa obsługa i maja wiele pozytywnych komentarzy ale sama nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się umówić na przegląd ząbków do Kliniki w Polna Park, mają bardzo fajne indywidualne podejście, dobierają zabiegi pod konkretną osobę i konkretną sytuację. Ja po wielu latach zaniedbań zaczęłam dbać o swój uśmiech i naprawdę efekty ich leczenia są rewelacyjne. Klinika ma swoją stronę – http://kse.dental

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu mieszkam w Toruniu dopiero i nie miałam tu jeszcze swojego sprawdzonego dentysty, więc jak mnie ostatnio lewa górna szóstka zaatakowała ostrym bólem to miałam zagwostkę...Ostatecznie umówiłam się do kliniki w galerii Polna Park, niedaleko mnie bo na ul. Ugory – długo mi na wizytę nie kazali czekać. Świetne szybkie leczenie, ból zniknął jeszcze tego samego dnia. Na pewno będę u nich stałą klientką. Można ich wyszukać przez facebooka – Klinika Stomatologii Estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Polecam klinikę KSE. Zabiegi mają w zasadzie w tych samych cenach co wszędzie indziej a jakościowo obsługa jest na dużo wyższym poziomie, jeśli chodzi o sam sprzęt to mają na miejscu urządzenia i technologię których się nigdzie więcej w Toruniu nie znajdzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kse

Ja mam Fatalne zdanie o kse. Piękne wnętrze, bardzo dobry sprzęt ale miałam najwyraźniej pecha bo trafiłam na kiepskich dentystów. 

1 stwierdził ze muszę wymienić tylne plomby z tylu żeby mieć nowe jak będę zakładała licówki na przednich. W efekcie 2 zęby które dentysta mi robił są do ponownego leczenia .

2 dentysta przy leczeniu kanałowym zrobił perforację zęba . Okazało się ze ząb trzeba wyrwać.

Łącznie ze zdjęciami, konsultacjami i tym niby leczeniem zapłaciłam ponad 5 tys zł a rezultat ? ..... Z powrotem poszłam do mojego dentysty który doleczył mi zęby.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabb

W klinice KSE na Ugorach masz bardzo dobrą obsługę stomatologiczną. Siostra u nich sobie zęby prostowała, brat po wypadku na skuterze miał dwa zęby do uzupełnienia i postawił na implanty, też zadowolony z efektu i faktycznie zęby wyglądają identycznie jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Toruń to usługi jakie zaproponuje Ci doktor Drosd nie dostaniesz nigdzie indziej w zakresie stomatologii estetycznej. Wyjątkowy specjalista z wielkim doświadczeniem. U mnie zajmował się wykonaniem implantów, ale znajomej robił kompleksową metamorfozę uśmiechu i powiem szczerze, że to jakie osiągnął efekty było niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwałem chorego zęba w KSE w Toruniu, a później umówiłem się na wstawienie implantu i dobra decyzja. Nie dało się zęba uratować, ale to mnie przesadnie nie martwiło, bo można szybko odzyskać komfort w jamie ustnej. Ciekawe jest to, że naprawdę nic mnie nie bolało. Dostałem znieczulenie. Zero problemów. Raz dwa i po kłopocie. Nie ma sensu się bać wizyty, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×