Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 00

Kosmetyki do makijażu warte swojej ceny !!!!!!

Polecane posty

Gość MałaBeBe
Ja używam kosmetyków z różnych półek cenowych. Z trochę tańszych chwalę sobie Bell, mają dobre cienie i korektory pod oczy. Artdeco chociaż trochę droższe to jest warte każdej złotówki, szczególnie baza pod cienie i lakiery do paznokci -są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczkaaaa
Dla mnie sprawdzone kosmetyki to podkład Kryolan, cienie i pudry Artdeco i lakiery Inglot. Od kilku lat stosuje to zestawienie, choć oczywiście dobór kosmetyków to sprawa indywidualna. Szczególnie jeśli chodzi o podkład - trzeba go do pasować do rodzaju cery i kolorytu skóry.Podkład Kryolan można zakupić u kosmetyczki, bądź przez Internet. Kosmetyki Artdeco w Sephorze i Douglasie, lakiery Inglota natomiast nabywam w ich stoiskach w centrach handlowych. Z Artdeco polecam szczególnie pudry mineralne - dobre do każdej cery. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON K***O SPAMERSKA!!!!!!!!!!!! Ile jeszcze tematów odkopiesz, żeby zareklamować to g000wno? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- puder bourjois healthy balance - krem nawilżający Emolium Nepentes - masło kakaowe do ciała Ziaja - krem przeciwzmarszczkowy Lagrend - tusz do rzęs loreal panoramic curl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota4323
Komfortowo zamawia mi się kosmetyki, zwłaszcza te do makijażu poprzez portal www.lovenue.pl. Mają wszystko – kredki, tusze, pudry, róże, cienie, podkłady...i to od najlepszych producentów. Ceny są niskie, bo nie są vatowcami, więc mogą klientom zaproponować lepsze warunki niż inne sklepy. Warto sprawdzić. Pozdrawiam. Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię i cenię Polskie kosmetyki, ale muszę przyznać że lubię tusz do rzęs z LOREAL taki z białą bazą. Fajnie się zmywa ten cień, tylko wodą. Inglot jest w wielu miastach Polski, w końcu to nasza marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syka3333
Ja od lat mam sprawdzone miejsce http://www.coletia.eu bo mają dobre ceny i pewny towar. Pamiętam, że kiedyś dawali 20 zł na pierwsze zakupy także sprawdź sobie czy to nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Podklad w kamieniu MAC ( nawet paris hilton go uzywa) ;) niezastapiony! -szampon do wlosow paul mitchell ( nie jestem pewna czy dobrze napisalam :p ) dla mnie najlepszy ze wszystkich, bardzo wydajny, oczyszcza wlosy, nie przetluszczaja sie. -kremy do twarzy AA 30+ - nie uczulaja mnie w przeciwienstwie do innych -puder DIOR forever - super konsystencja, nie tworzy maski - blyszczyki w paletce Bobbi Brown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miranda, ile dostajesz za żałosne reklamowanie tej marnej firemki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię ziemię egipską bikor. Ostatnio płaciłam 149 zł, ale już wiem, że kupię nawet jak podrożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kosmetyki Earthnicity Minerals są jak najbardziej warte swojej ceny. Opakowania są duże - np. Podkład ma aż 9g kosmetyki więc wystarcza naprawdę na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na bezpłatny pokaz makijażu wraz z instruktażem (jedna z obecnych osób będzie miała wykonywany makijaż) dnia 31.03 oraz 14.04.2015 r. o godz.16.15-18.00 do Oddziału Oriflame w Katowicach przy ul. Dąbrówki 10. W programie: -jak krok po kroku wykonać trwały i efektowny makijaż, -bezpłatne konsultacje, -prezentacja możliwości Oriflame, -testowanie produktów Oriflame. Zaproszenie jest 100% bezpłatne, niezobowiązujące związane z promocją nowej linii kosmetyków.Więcej informacji oraz zapisy pod nr 692 727 382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaryska
Wydaje mi się, że zdecydowanie najlepsze - http://lorealprofessionnel.pl/ Chociaż wiele zależy od tego jakie są wasze dotychczasowe doświadczenia z kosmetykami. Różnie z nimi bywa. Niektóre rzeczywiście swojego zadania nie spełniają - musicie testować efekty w waszym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej jakości są też kosmetyki firmy Verona. Verona organizuje czasami różne warsztaty kosmetyczne jak na przykład http://blog.veronavpp.eu/2181-verona-na-spotkaniu-secrets-of-beauty-cala-naprzod-ku-morskiej-przygodzie-1 gdzie można było wypróbować kosmetyki marki INGRID i Skin UP i skorzystać z porad profesjonalnej trenerki wizażu . Lubie zaglądać na ich blog, gdyż można znaleźć tam ciekawe porady na temat makijażu i pielęgnacji urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie kosmetyki do makijażu zamawiam z trena.pl, mają naprawdę szeroką damę kosmetyków dorgeryjnych w całkiem przystępnych cenach, w dodatku czeste promocje, zestawy w promocjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neer
Może zobacz stronę sklepu internetowego Drogerix? Tu masz link: www.drogerix.pl Oferują gratisową przesyłkę przy zakupach od 200 zł. Dodatkowo jest ona naprawdę ekspresowa. W ofercie mają kosmetyki i chemię gospodarczą w hurtowych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka1234
ja mogę polecić szczególnie tusze do rzęs z Muse Cosmetics, dodatkowo mają fajne konkursy na fb, teraz można wygrać pobyt w 5* hotelu dla dwóch osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupujecie te kosmetyki? Ja ostatnio korzystam tylko z drogerii internetowych, bo stacjonarne sklepy mają strasznie drogie kosmetyki;/ Ostatnio zamawiałam ze strony kosmetyki-reflect i jestem zadowolona. Tania i szybka wysyłka, duży wybór nietypowych kosmetyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Szulc
Ja wiele kosmetyków przerobiłam, lubię zmieniać co jakiś czas produkty i je testować. Ostatnio przymierzam się na http://www.gosh.pl ktoś z Was korzystał z tych kosmetyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaczek
fajny temacik, to może was czymś zaskoczę! wiecie że jest coś takiego jak makijaż włosów ? ostatnio moja przyjaciółka, której mocno wypadały włosy zaczęła stosować spray Volume Hair Plus, który maskuje łysiny. Totalnie zwariowałam jak zobaczyłam co ten spray robi z jej włosami i też kupiłam dla siebie. Zdecydowania polecam do makijażu włosów :) Drogi ale warty swojej ceny. Tyle odnośnie ciekawostek jeśli chodzi o makijaż, bo w tym temacie nie mam was czym zaskoczyć, używam starych i oklepanych rimmel, Bell, La Roche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosh to własnie dobry przykład marki której produkty warte sa swoich cen (choć ja zawsze kupuje na promocjach w Hebe :)). Wypróbowałam już sporo kosmetyków Gosha, polecam zwłaszcza tusze, podkład X-ceptional wear, puder BB, palete 9 cieni, matowe pomadki w płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno cienie do powiek Alilla nie wiem czy znacie ale to bardzo fajna firma, a cienie są bardzo trwałe i bez parabenów. Pewnie alergiczki się ucieszą bo nie powodują alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanką marki Christian Laurent, dobre francuskie idealnie zbilansowane pod względem składu kosmetyki. Nie wsadzają tutaj sztucznych wypełniaczy żeby gabaryty nabić, ale skład jest przemyślany, zdrowy dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×