Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Autentyczna

Tęsknię za nieżyjącą już mamą, i coraz bardziej zdaje sobie sprawe, że juz nigdy

Polecane posty

Gość Iwona

Moja mama zmarła, jutro będzie dwa tygodnie.... Czuję ból, pustkę. Już nawet nie mam łez.... A chce mi się płakać cały czas. Dusi mnie w środku... Nie mogę przyjąć do siebie że jej już nie ma.... Jak będe dalej funkcjonować... Uczucia nie do opisania. Chciałabym krzyczeć ale nie mogę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Mam tak samo. Wczoraj minął miesiąc... żyję dalej ale w sercu mam jedną żywą ranę. Oddałabym wszystko za jeszcze jeden dzień z Nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nie żyje juz trzy lata a ja czuję jakby to dzisiaj umarła... A stary ze mnie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasia
1 godzinę temu, Shatyn napisał:

Moja mama nie żyje juz trzy lata a ja czuję jakby to dzisiaj umarła... A stary ze mnie facet.

stary ale głupi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awik
Dnia 9.12.2018 o 16:51, Gość abc napisał:

Wiem, że to przykre, ale rozpamiętywanie nic nie da.. Wspominajcie miło mamy, ale nie katujcie się myslami, ze jej zabraklo bo to nic nie da i nie miałyscie zadnego wplywu na to, że jej nie ma.

Śmierc to naturalna kolej rzeczy i niestety ludzie umieraja w roznym wieku, tak juz jest.

Tak juz jest to moze powiedzieć ktoś kto nie musiał pożegnać nikogo bliskiego. To oczywiste, ze wszyscy umrzemy kiedyś ale rozstanie nie jest łatwe i dla niektórych jest to prawdziwy dramat. Każdy niech to przeżywa i rozpamiętuje tak jak mu dyktuje serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia
7 godzin temu, Gość siasia napisał:

stary ale głupi 😊

Nie wiem czy to jest zabawne. Naprawdę czasami warto pomyśleć przez chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najukochańsza Mamusia zmarla 23.01.21.. ciezko sie z tym pogodzic, gasla z kazdym dniem, tak wiele wyrzutow sumienia, ze sie nie pomoglo wystarczajaco, ze bylo sie niecierpliwym, zirytowanym, a ona byla samym DOBREM. Przez covida nie moglismy byc przy niej w szpitalu, wariuje.. miala zostac wypisana, tak bardzo chciala wrocic do domu, niestety nie zdazyla, umarla ciuchutko, jedne z ostatnich jej slow to czuwam nad wami i martwie sie o was.. Mamusiu, kocham Cie, przebacz prosze kazde zle zachowanie. Brak Ciebie strasznie, bylas najwspanialsza Mama na swiecie, najlepsza osoba jaka byla w moim zyciu.. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×