Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżniczka z bajki......

**** suknia jak z bajki ***** zobacz!

Polecane posty

Gość księżniczka z bajki......

dziewczyny co sądzicie o tych sukniach? są dla mnie przepiękne, chciałabym miec taką suknię ale nie odważyłabym się pójść w takiej na wesele (nie moje) czy miałybyście dylemat czy ubrać się w taką suknię? mi się kojarzy z sukniami z bajek i chyba to dla panny młodej zarezerwowane..... http://allegro.pl/suknie-wieczorowe-na-miare-bella-monika-lublin-i1726791612.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdyby mi się podobała to bym się odważyła iść w takiej, aczkolwiek powiedzmy sobie szczerze, zgodnie z mentalnością polaków obgadaliby cię, to zależy jak bardzo zależy ci na opinii innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka z bajki........
w sumie masz rację, na taką bajkową bym się nie zdecydowała, przez własnie mentalnosc społeczeństwa, ale te co są niżej, takie opinające na biodrach to chyba są odpowiedniejsze. Poza tym też mi się podobają bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam w latach 90 tych i początki 2000 na wesele właśnie tak się strojono przynajmniej w moich stronach ;) te księżniczkowe sukienki podobały mi się jak bylam w przedszkolu i zawsze marzyłam mieć taką ale potem lata mijały a mi gust się zmienił :D Teraz na wesela ubieram się mniej strojnie, tzn mam takie sukienki w których jeszcze gdzieś wyjdę ;) skromniejsze po prostu i wielorazowe tak to nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa piekne :D wiesz,myślę, że niektore z nich - te "prostsze" i mniej "rozlożyste" - możesz śmiało założyć jako gość . Tylko nie w kolorze białym albo ecru :). Nie boisz się zamówić - nie przymierzając ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka z bajki........
suknie są szyte na miarę - poza tym nie mam daleko do lublina. Ale jak mam się zdecysowac to podoba mi się ta niebieska, prawie na samym dole, opinana na biodrach, za dziewczyną są takie jakby pudełka białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij lewym przyc. myszki daj na "pokaż obrazek" i wklej tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsxsdede
piekne. kupiłabym tylko gdzie bym w tym wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo laleczkowe
przynajmniej większość. A niektóre nie nadają się na wesele raczej na jakieś przyjęcie czy bale karnawałowe/ sylwestrowe http://image.made-in-china.com/2f0j00rBotaQiKHbcA/Evening-Dress-0211.jpg pewnie krawcowa w życiu nie uszyje ci identycznej a raczej tylko lekko podobną do tych nie piszę tego złośliwie ale większość krawcowych nie ma dostępu do pewnych materiałów otd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×