Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urszula ula ulka

Czy ktoras z was zwiazalaby sie z facetem bez studiow?

Polecane posty

Gość silokonka_
Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo. Politologia to GÓWNO nie studia tępa piczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strefaASTRO
to prawda. może nie tak ostro jak powyżej, ale faktycznie studiowanie politologii to tylko fanaberia i pogłębianie własnych zainteresowań. żadnej przyszłości zawodowej ani finansowej nie mozna z tym wiązać. poza tym politologia nie jest żadnym elitarnym kierunkiem. co innego prawo, architektura, farmacja, medycyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ludzie studiują politologię? Co można po tym robić? a co do kwestii dzienne czy zaoczne... jak mam zatrudnić 25-letnia cizie, po dziennych, która nigdy nie pracowała to wole zatrudnić 25latke, która nie dość, że studiowała to jeszcze ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe... Widać autorka nie ma wokół siebie inteligentnych ludzi, skoro studia robią na niej wrażenie...Skończyć politologię każdy może, tylko po co? niektórzy wolą przeznaczyć ten czas na zarabianie pieniędzy/ rozwój własnej firmy...A autorka już niedługo stanie w kolejce w pośredniaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to prowokacja
a wy sie podniecacie jak biedronki mszyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ludzie studiują
socjologię, psychologię (vel spychologię), polonistykę, teologię, pedagogikę, dziennikarstwo i inne takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aberracja^
bo wybierają studia zgodnie z zainteresowaniami... ale to głupota... zainteresowania można sobie rozwijać zawsze, a kierunek studiów ma gwarantować ( w większym st. niż np. pedagogika) pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
są ważne. Musi mieć przynajmniej jeden fakultet ... Aczkolwiek moi zawsze mieli przynajmniej dwa. Obecny także..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze bysmy tak
Tak, dla mnie także studia są bardzo ważne. Ja akurat kończyłam takie rozwijające zainteresowania ( historia i historia sztuki). Natomiast mój mąż jest prof. dr hab. na państwowej uczelni technicznej. I zderzenie świata ścisłego z humanistycznym jest bardzo stymulujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
aberracja^ - z tym się akurat nie zgodzę. Kolega mojego obecnego (po 2 fakultetach) ma kolegę także po 2 fakultetach, ale chodził na studia, bo były prestiżowe i robił to samo, co mój... I co z tego? Dzisiaj siedzi na maszynie, bo nie ma smykałki ani predyspozycji do tego zawodu... ani umiejętności wystarczających .. A mój jest dyrektorem... Kolejna historia jego brata. Chciał iść na historię, bo się tym interesował.. tak jak kolega.. Ale mamusia wybiła mu z głowy jakże nieperspektywiczny kierunek. Kolega poszedł. Dzisiaj jest dyrektorem Muzeum, pisze książki historyczne i sprawuje wiele ról w naszym środowisku... także politycznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
Kolejny kolega skończył politologię. Jest zastępcą burmistrza. Jest wykładowcą (ma tytuł dr). Pisze książki ... i zajmuje wiele ról w społeczeństwie ... np. jest nawet prezesem straży pożarnej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
To nie jest kwestia kierunku... a odnalezienia się w zawodzie... oraz osobowości. np. pogardzane filologie... a przecież większość dziennikarzy, także w tv jest po filologiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
Aczkolwiek studia sugerują człowieka ciekawego świata... chcącego się uczyć, ambitnego itd. Dla mnie to bardzo ważne. Kasiasty człowiek bez wykształcenia sugeruje mi człowieczka mało wartościowego mimo wszystko... Kasa to za mało... przynajmniej sama kasa... ile by jej nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazł się studencik od siedmiu boleści ;/ podchodzisz do faceta i pierwszo twoje pytanie to to jakie ma wykształcenie?? jak można być tak tępym żeby wartość człowieka oceniać po wykształceniu? weź kopnij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
Nie pytam o wykształcenie... nie ma takiej potrzeby.. wystarczyło zapytać czym się interesuje, zajmuje itd. W tym zawsze wychodzą studia... albo bezpośrednio lub pośrednio... Jeśli zacznie gadkę, że jego pasją życiową jest roznoszenie pizzy.. To muszę przyznać, że nasze pasje się nie pokrywają ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
Bez względu ile by nie zarobił na tym roznoszeniu pizzy, nie jestem zainteresowana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd takie dziwne poglądy się u ludzi biorą, jeszcze gdybyś medycyne skończyła albo prawo na jakimś super uniwersytecie to rozumiem, wtedy można się chwalić ale taki kierunkami? proszę was. W sumie ja mam tylko średnie i jakieś tam studium z nudów ale mój mąż ma wyższe i jakoś nigdy nie był i nie jest taki powierzchowny co do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mi nie powiedział ani nie odczułam że jestem jakaś gorsza bo mam takie "marne" wykształcenie. nie wiem, może tylko baby tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta nie ma
znaczenia wyksztalcenie kobiety. Kobieta sluzy do kochania i rozpieszczania, a nie do gadania o metafizyce etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci ogólnie mają bardzo ciekawą naturę jak dla mnie - nie ma tej zazdrości i wywyższania się. wolę mężczyzn żeby pogadać czy obgadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcenie jest ważne
i chodzi mi głównie ot o,ze człowiek po studiach ma szersze horyzonty, siłą rzeczy wiecej wie bo studia rozwijają, poszerzają horyzonty i perspektywy. do tego świadczy o nim, że jest ambitny i glodny wiedzy, nie spoczął na laurach po szkole średniej tylko chciał sie kształcić- to cenne. samo podejscie do tematu- ze się chciało, ze ambicja etc. naprawdę tego nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka_____
Wiecie co... przykro to wszystko czytać... ja skończyłam szkołę zawodową i pracuję jako kucharka w szkole. Jestem 2 lata po ślubie. Mój mąż ma niepełne wyższe wykształcenie, jest inżynierem. Uczył się przez 3 lata na studiach dziennych na politechnice. Jesteśmy razem już 4 lata, 2 lata po ślubie. I jemu nie przeszkadza moje wykształcenie, a mi jego. Świetnie się rozumiemy, dogadujemy, lubimy te same rzeczy.Ja mam 23 lata, on 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko Ty się
tak nie zarzekaj. bo znając zycie zakochasz się bez pamięci własnie w kims bez studiów ;-) zobaczysz :-) Przykre jest to, ze oceniacie człowieka po jakimś papierku, a przeciez wszyscy wiemy jak jest na większości uczelni, że to kpina a nie uczelnia i zdobywanie wiedzy :-O studenci ściągają wszytsko z neta i dokształcają się raczej w sferze uników :-) Ja mam 3 fakultety (co mnie niespecjalnie obchodzi, mam bo chciałam, bo jeden musiałam, bo tak wyszło), a mój men przerwał studia i wierz mi, albo nie - nie znam drugiego tak mądrego, tak oczytanego,tak ambitnego i zaradnego człowieka jak On :-) Życie jeszcze nauczy CIę pokory i zweryfikuje Twoje poglądy, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszerzanie horyzontów ok - ale o tym można mówić jak ktoś skończył naprawdę dobre studia na dobrej uczelni. bo są studenci i "studenci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie także studia...
A ja zwyczajnie nie muszę brać jak leci i czekać, aby ktoś bez wykształcenia po wielu rozmować okazał się wartościowy... Szkoda mojego czasu... aby z góry zakładać, że kopacz rowów jest niezwykle inteligentny i ma wiele do powiedzenia... Moja powierzchowność jest taka, a nie inna więc mam aż przesyt zainteresowanych. Natomiast pracuje w zawodzie takim, a nie innym.. gdzie stykam się z wieloma osobami z pierwszych stron gazet: autorzy, aktorzy, a także politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wykształcenie jest ważne i chodzi mi głównie ot o,ze człowiek po studiach ma szersze horyzonty, siłą rzeczy wiecej wie bo studia rozwijają, poszerzają horyzonty i perspektywy" Tak...szczególnie na politologii/pedagogice..Ludzie czy wy w ogóle studiowaliście. Studia przede wszystkim ucza cwaniactwa...jak się nie nauczyc i zdać. Ja skończyłam prawo, ale czy to poszerzyło moje horyzonty:) hahahahaha Samo zycie i ciezka praca też rozwijaja i poszerzaja horyzonty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszlas sie pochwalic na kafe? juz nikt cie sluchac nie chce czy jak to z toba jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ludzi teraz studiuje, że sam papierek o niczym nie świadczy. Szczególnie na tych wymyslnych kierunkach na prywatnych uczelniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszlas sie pochwalic na kafe? juz nikt cie sluchac nie chce czy jak to z toba jest? Do kogo to? Jak do mnie to nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×