Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgloryfikowana

Czy to ładne imię?

Polecane posty

Gość zgloryfikowana

Gloria ? Co byście pomysleli słysząc to imię gdzies na ulicy? ( oczywiście oprócz skojarzenia typu :Gloria in exelis deo czzy inne kolędy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pomyslala
ze matka dziecka o takim imieniu jest gleboko uposledzona .czy naprawde nie ma ladnych prostych imion?? po co wymyslac takie glupie imiona.moja znajoma dala swojemu synkowi COLIN na imie...no po prostu zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pomyslala
tak jasne:) i jeszcze Gerda :) jak juz szalec to szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pewnie nawet uwagi na to nie zwróciła :D Ale gdyby ktoś mi się przedstawił takim imieniem, to... nic bym nie pomyślała. Nie szufladkuję ludzi, imię to imię, nie ma dla mnie większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamamciaizkaaa
Chore... są ladniejsze imiona - mnie tez rodzice uraczyli cudnym imieniem .. Dziekuje im bardzo i do konca zycia bede .... zalosne - kobieto wez sie zastanow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
A mi się właśnie podoba:)Śmiem nawet powiedzieć ze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi też się nawet podoba, nie rozumiem dlaczego żałosne?? Przecież to nie jest zmyślone imię! Pamiętam jakieś 15 lat temu w podstawowce znałam taka dziewczynkę o imieniu Gloria. Byla jedna jedyną w całej szkole o takim imieniu, każdy wiedział o kogo chodzi, teraz to imie tylko z nią mi się kojarzy bo ani wcześniej ani później nikogo takiego nie poznalam z takim imieniem :) Ładnie brzmi chociaż mi w glowie rzeczywiście brzmi za tym imieniem od razu kolęda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam o dziewczynce wczesniaku ktora miala zerowe szanse na przezycie i jej matka modlila sie na jasnej gorze i obiecala przed obrazem ze jak mala przezyje to nazwie ja Gloria Maria i dziecko zyje :) Tak mi sie kojarzy.. tak religijnie...bogobojnie :) Ja bede miec Nine nie podoba sie nikomu tylko mnie i mojemu mezowi i tak damy na przekor babciuchom i itp ciotkom :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddddd
a ja bym sobie pomyslała, ze Pani oglada za duzo seriali brazylijskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
Gloria kojarzy mi się z dziewczynką z nadwagą może dlatego że mieszkam za granicą i była sąsiadka miała dziewczynkę o imieniu Gloria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a jak wam się podoba imię Antoś ?? chcę tak dać mojemu Synusiowi na imię który już nie długo będzie z nami ;) co sądzicie o Antosiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
durne babiszcza i gloria, i greta, i gerda sa ok ale wsiowe madonny uznaja tylko kasie zosie i madzie - i zeby to jeszcze polskie bylo... to jak inzynier mamon, co lubi tylko te piosenki, ktore juz slyszal - tylko te imiona sa w porzadku, ktore sie od lat uklepaly zalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumciumtakayak
To wlasnie na wsi znajdziesz najwiecej dziwnych imion. Bo rodzice chca nazwac dzieci jak z wyzszych sfer. Wiem cos o tym bo mieszkam na wsi i caly czas chrza jakies dziwadla .... wole nie pisac nawet jak. Jakies wloskie imiona albo nie wiem jakie. A wmiescie jest pelno karolinek , ani, zosi, helenek ... bo im sie spodobala ostatnio moda na 'stare' imiona. Nie sa zle tak jak i te 'nowe' ale niektore sa przesadzxone. I to chodzi o dziecko zeby nie mialo potem problemów w szkole z przezwiskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska dziękuje ;) tez mi się podoba ale nie chcę zrobić małemu jak to się mówi ""krzywdy"" przezwiska w szkole itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie by Antoni był wyśmiewany, ostatnio to imię zrobiło się popualrne (miejsce 18 w 2010r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddddddddddddddddddddddddddd a ja bym sobie pomyslała, ze Pani oglada za duzo seriali brazylijskich jak już to telenowel latynoamerykańskich... w Polsce brazylijskich puszczają bardzo niewiele ( i Bogu dzięki bo portugalski jest zbyt twardym językiem). Większość pochodzi z meksyku- obecnie oraz Wenezueli, Peru i Argentyny ( w mniejszym dużo stopniu). A Gloria całkiem ładnie :) Lepiej niż Nikola, Łoliwka, Julka czy Dżesika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem bardzo ladne imie mam pania wszkole ktora ma na imie gloria bardzo ja lubie wiwc to imie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moich okolicach na osobę wyniosła mówi się gloria. Taka wywyzszajaca się. Więc dla mnie imię na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moich stronach to sie na date patrzy , ten dzieciak, o ile nosi to imie ma jakiez 5-6 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×