Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filosof

Czy facet musi mieć kaloryfer na brzuchu i 50 cm w łapie zeby podobał się kobiet

Polecane posty

Gość Filosof

Drogie Panie, czy zwracacie dużą uwagę na muskulaturę facetów? czy facet bez miesni ( i bez brzucha piwnego) ma u was any chance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgggfnfggcnfgf
brzuch piwny odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajlandka
nie musi miec kaloryfera i duzych bicepsow, ale musi byc wysportowany, aktywny, pełen energii, a nie jakaś fajtłapa sprzed kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny
Facet nic nie musi. A dopasowywanie się do środowiska na siłę jest destrukcyjne i powoduję, że tak naprawdę zawsze coś będzie przeszkadzać innym w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śoz gdzie byłeś
jak cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdsfs
Czy facet musi mieć kaloryfer na brzuchu i 50 cm w łapie zeby podobał się kobietom - tak, tylko zapomniałeś o rozmiarze członka - rozchwytywane są teraz takie od 20cm i więcej z racji tego że osamotnione kobiety coraz to większe przedmioty sobie do pipy wsadzają chcąc zwiększyć doznania a potem przy spotkaniu z panem o rozmiarze fiuta 15cm wpadają w śmiech. Kasa oczywiście też jest ważna. Bez zarobków miesięcznych poniżej 3000zł na rękę nawet nie próbuj zarywać lasek (chyba że bezdomna albo ze wsi co całe swoje dzieciństwo na polu spędziła). Oczywiście o posiadaniu mieszkania i auta nie wspomnę. Bez tego się nie obejdzie. Tak więc w skrócie: Kaloryfer na brzuchu, 50cm w łapie, 20cm penis i 3000 na łapę zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śoz gdzie byłeś
dobrze ,że wrc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdsfs
qrwa, wytrzeżwiej gostek bo niewyrażnie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdsfs
Światowa Organizacja Zdrowia - byłaś na wakacjach? ja pierdolę. To tak jakby napisać że byłaś na świętach. Wakacje trwają nadal a ty mogłaś być na wczasach jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śoz gdzie byłeś
no zgadza się ,może trafi się fajny topik do pogadania.Tu już nie zaśmiecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdsfs
byłeś. miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdsfs
a co.. pijesz teraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ma umieć meble przenosić i za co je kupić, reszta przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdsfs
to już akurat się wcześniej poprawiłem , że jesteś facetem. a po drugie użyłeś słowa wakacje - skoro napisałeś że są dla dzieci, młodzieży w okresie szkolnym można mniemać że właśnie chodzisz do szkoły. Jak się pracuje i ma się urlop to nie pisze się że siebyło na wakacjach bo to błąd i to podwójny. Sama forma, że było się na wakacjach jest błędna. Druga sprawa, to to że powinieneś napisać, że podczas urlopu wakacyjnego byłeś tu i tam jest ok. Wakacje to przedział czasu. Byłem na wakacjach - to tak jakby napisać byłam na feriach, byłem na jesieni - to jest analogia. ;) Oczywiście zapomnijmy o tym bo tylko chciałem sprostować to, że żle to ująłeś po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak, a forum to miejsce gdzie mam wypowiadać się w sposób perfekcyjnie konkretny :), jakbym ja chciał się czepiać każdego nie tak użytego sformułowania (choć nie uważam aby moje było niepoprawne). Wielu ludzi pracujących mówi na urlop wakacje. Jeżeli jest to błąd z perspektywy języka polskiego to nie wiedziałem - teraz już wiem. Natomiast z perspektywy mowy potocznej (której używa się na forum) jest to jak najbardziej dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma mistrz ciętej riposty
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×