Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawena

Co robic w taki dzien,pogoda do bani,ja w 38tc :/ a w domu siedziec nie chce

Polecane posty

spacerek-jesli dajesz jeszcze rade,moze skocz do jakiegos wiekszego marketu pobuszowac,albo obskocz jakiej babcie czy ciotki bo pozniej nie bedziesz miec na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASGHJKJHGR
rób to samo co ja.Pije vódke do upadłego i pewnie dopiero jutro rano sie obudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wymyslilam zeby isc do galerii Jurajskiej to maz sie sprzeciwil ze znoooowu cos kupie :D na jasna Gore chcialam isc tez mu sie nie chce ze na masze i na stragany :( wozek mam zamowiony:) w Czestochowie zimno ciemno i deszcz kapie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sknery?:) 🖐️ a ze jestem w ciazy to akurat powod do radosci :) moze rzeczywiscie mam za duzo ciuchow..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchów nigdy za dużo a dzieci to katastrofa,dlatego współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauralaura
Ja też jestem w 38 tc. Na nic nie mam siły. Wzięłam prysznic, nałożyłam maseczkę, pomalowałam paznokcie i leżę. Za niedługo na takie 'luksusy' nie znajdę czasu. U nas też beznadziejnie. Starsza córka zrzędzi, że się jej nudzi, mąż robi obiad. Taki leniwy dzień. Jak się ty czujesz autorko? Na kiedy termin? Syn czy córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 18.08 - coreczka Nina no ja dzisiaj to samo hehe wstalam,kąpiel,ogolilam nogi,pomalowalam paznokcie,wyprostowalam wlosy,zrobilam makijaz i nie mam pojecia co dalej,na wyprawy sie nienadaje bo kluje mnie pod prawy zebrem i szybko sie mecze.. a w domu usiedziec juz nie moge cale dnie teraz siedze sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze mi pomozesz
robie dzis fladre fladre i chcialabym w panierce zrobic.tylko nie wiem czy fladra sie nadaje. robilas kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była w ciązy lub nie,ale nie miała na świecie jeszcze dziecka to parasol i w drogę :D Ja od środy siedzę w domu z dzieckiem,bo ciągiem leje😠 To dopiero można kota dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny gosc
czy ktos chcialby zostac moderatorm na forum?????? szukam 3 chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauralaura
Ja mam termin na 17 sierpnia. Też będzie córeczka, u nas druga, bo starsza ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha zabawne
Mogłaś wybrać się na basen. Zmęczone ciało, w wodzie by się rozluźniło. Ja będąc w ciąży chodziłam co chwila chociaż troszkę poleżeć i się odprężyć. A u nas jest fajny basen z cieplutką wodą, muzyczka w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na frytkach i w obi :O ale atrakcje ze łohohohoh a wy jak sie czujecie dziewczyny? Lauralaura bedziemy sie wspierac emocjonalnie w tych dniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×