Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angieli266

Proszę o radę - bardzo proszę!

Polecane posty

Gość angieli266

spotykam sie z 10 lat starszym mężczyzną od siebie. Ja mam 26 lat on-wiadomo 36. Jest bardzko chakny i opienukczy. Znamy sie ponad 1,5 miesiaca. Nic miedzy nami nie zaszło poza przytuleniem i namietnym całowaniem. Czesto wyjezdzamy ze soba na weekendy. Nie sypiamy razem- ja uznaje, ze nie znam go jeszcze dobrze poza tym on nie wie - i nie wiem jak mu to powiedziec - nie byłam fizycznie z facetem-tzn tak 26 l dziewica. On sie tego nie spodziewa... boje sie, ze gdy dojdzie do przytulenia on nabierze ochoty - zreszta ja tez mam na to ochote, ale uwazam, ze to stanowczo za wczesnie. Nie wiem jak mu to powiedziec i czy w ogole mówic - jak on to moze odebrac, po prostu sie boje. Doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
troche zbyt kurczowo sie trzymasz tego dziewictwa...rób jak uwazasz ale jestes juz dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
zawsze chciałam zrobic to z facetem, ktorego pokocham, a nie o to chodzi, ze sie kurczowo trzymam - tylko nie wiem jak mu to powiedziec... nie chce tego robic na sportowo, tylko z miłości, a ze sie wczesniej nie zakochalam, to nie robiłam- tylko,ze facet moze byc w szoku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
ale skarb mu sie trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
normalnie mu to powiedz, że nie spotkałaś jeszcze właściwego faceta i żeby wziął to pod uwagę jak już dojdzie do seksu a swoją drogą to faktycznie dziwne, że w tym wieku jeszcze nie straciłaś wianuszka:) i dziwne jest też to, że facet w jego wieku przez 1,5 miecha niczego nie próbował i to wcale nie jest za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewnym etapie znajomości albo samo wyjdzie albo mu powiedz :) Jeżeli miałby to źle odebrać to jest idiotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a juz na pewno będzie w wielkim szoku:D ale jak jest dojrzały to pewnie to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
bardzo wam dziekuje za odpowiedzi. Ja wiem, ze to srednio normalne. Jestem atrakcyjna babka, ale bez przesady, tez mam swoje potrzeby, tylko widzicie bez milosci no nie potrafie - sorry :/. Czy skarb. Nie nabijajcie sie ze mnie. Mam taki maly moze nie problem, ale konflikt... bo juz rączki zaczynają mu latać, a ja nie jestem na to gotowa. Powiedzmy sobie szczerze facet swoje lata ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj , jak znajomość się rozwinie, sprawdż czy nie ma żony i czy nie plączą się stęsknione za tatą dzieciaki. Nie piszesz jakim cudem on samotny , bo w jego wieku to są kawalerowie z odzysku i po przejściach. Masz czas, nic Cię nie goni, nie daj się zrobić na szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
mimo wszystko myslę, że zbyt poważnie podchodzisz to swojego dziewictwa, no chyba że zakładasz, że będziesz z tym facetem juz do śmierci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
wiecie, takich rzeczy sie nie sprawdzi dopoki kawaler nie zaprosi do domu... nie pcham sie na sile.... podchodze do tego tak lajcikowo... ale wiem, ze nie chce dac sie oszukac, choc nie zakladam ze to oszust..... boje sie o siebie jak kazda rozsądna kobieta. Dziekuje Saro, na pewno wezme to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
tak, zakladam, ze chcialabym z nim byc, bo wyglada na wartosciowgo czlowieka - zabawy w sex na sportowo mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a dlaczego zaraz sportowo, dla ciebie tylko czarne lub białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
tak, wlasnie czarne i białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
w takim razie nie tylko z seksem może być ciężko w tym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgjehkyejj
ja bylam taka jak Ty- ale zakochalam sie bez pamieci i nie mialam watpliwosci- i juz dawno stracilam to, co mialam stracic hmm ale nie widac wiekszego entuzjazmu w stosunku do tego mezczyzny, moze poczekaj jeszcze... tak dlugo cekasz, moze warto kontynuawac, poczekac na wlaciwego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerreree
wydaje mi sie ze ta vcnotke to bedziesz trzymac do konca zycia dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MÓW LUB SAMA JUŻ TERAZ ODE
NIE MÓW LUB SAMA JUŻ TERAZ ODEJDŹ....ja powiedziałam i się wielka miłość skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieli266
jak sie ksonczy to sie skonczy :) poczekam, dzieki za rady. Entuzjazm jest, bardzo sie stara i obsypałby mnie złotem gdyby mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj tych co mowią że jesteś cnotka, to świadczy o tym że jestes wartościowa kobietą a takich juz mało. Proponuje Ci poczekac na tego właściwego, a uwierz mi że warto:) 1,5 miesiąca to troche krotko żeby oddać komuś taki skarb. Tak jak mówili inni najpierw sprawdx czy naprawde mu zależy i czy nie jest czasem żonaty i dzieciaty. Bo inaczej bedziesz mieć tylko kaca moralnego. i nie mów mu poki co że jesteś dziewicą bo jeszcze bardziej go nakręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero początek, na poczatku zawsze każdy jest super, dopiero później wychodzą wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu nic bym nie mówił, tylko przeszedł do rzeczy :P I po sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze postępujesz :) Poznawaj go dalej, nie spiesz się, a gdy będziecie juz blisko ze sobą , wtedy mu [powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowelka dobrze prawi
belefront jakie inne problemy:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
tak, tak, poczekaj jeszcze pół roku, przecież jak kocha to nie będzie naciskał a może wcale nie oddaj się żadnemu facetowi przecież seks jest przereklamowany i jest tylko "sportowym ćwiczeniem", żałosne skąd się biorą takie pannice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
różne problemy, bo jak dla niej wszystko jest czarne lub białe to nie umi chodzić na kompromisy a to dobrze nie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×