Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość uda nie są wcale grube

Jakiej marki buty NIE obcierają, NIE cisną i sa wygodne?

Polecane posty

Gość gość
Nigdy mi się nie zdarzyło, aby ecco mnie obtarło... Podobnie mogłabym rekomendować clarksy - moim zdaniem są super wygodne. Do tego świetnej jakości. Zakupiłam ostatnio botki w sklepie www.clarksonline.pl - mięciutkie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdy makbet
Hush Puppies to sa najwygodniejsze buty, niestety coś za coś . Drogie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
riekery kup, są droższe ale komfortowe.mAle urodą nie grzeszą choc może coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary Keyy
Ballin lub Baldinini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaant
(Mary Kay) A gdzie takie butki można zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty z Syreny są dobrze wyprofilowane. Pierwsze Syrenki mama mi kupiła 30 lat temu. Od tamtej pory zawsze mam jakieś w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary Keyy
Są dostępne w sklepie internetowym luxusowi, to wiem na pewno, stacjonarnie chyba niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parzalik
Mam świetne, dosyć efektowne, niskie botki Merg - wyglądają genialnie, atrakcyjnie, estetycznie - są tanie. Po co mi lepsze buty? Tym bardziej, że po własnych doświadczeniach ze sklepem wiem, że przetrwają te kilka kolejnych sezonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakosa
Również mam proste botki Merg, mega wygodne. Nie widzę sensu wydawania większej kasy na buty - po prostu takie są ok. Nie lubię też butów, które zwyczajnie nie gwarantują wygody. Trochę nie tędy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażesz jakieś fotki? Jakieś konkretne przykłady fajnych kozaków? Sama nie wiem... znowu kupować brązowe buty? To będzie wiecznie modne czy co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem o numer za duze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camper Clarks ale cena też odpowiednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm u mnie chyba najlepiej sprawdzały się buty Tommy Hilfinger, ale ze względu na cenę niezbyt często mogę sobie na nie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do Clarksa - Clarks do tanich nie należy, ale można kupić taniej w necie, w sklepach internetowych np. Clarksonline.pl - zniżki są nieraz do 70% a buty jakości naprawdę pierwszorzędnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecco <3 SOLIDNE i WYGODNE. Dzięki za namiar na eccoshop.pl - niezłe ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają tam teraz mega promocje przedświąteczną - zobacz sama: http://eccoshop.pl/damskie/buty/botki,gore-tex,ecco-hydromax,sniegowce,zimowe,kozaki,Oficerki,ecco-kolekcja-jesien-zima/list.aspx, jak jeszcze nie kupiłaś, to teraz jest najlepszy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam - http://eccoshop.pl/ ma teraz mega promocje i wyprzedają nie tylko zimowe buty. sklep bardzo fajny, szybka dostawa. ale co najważniejsze - buty ecco są naprawdę wygodne i porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokój z tym Ecco, mam 2 pary butów od nich fakt , maja juz kilka sezonów ale dlatego ze obcierają jak cholera. Mam haluxy , moze to dlatego ... Nie mogę znaleźć wygodnych butów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba o haluxy chodzi, idź do dobrego lekarza z tym. Ja kupuję ecco notorycznie, właśnie ze względu na jakość (a sklep Eccoshop.pl odkryłam na forum, tak że dzięki, bo naprawdę jest różnica w cenach). Możesz zakupić sobie takie nakładki z sholla na stopy, one niby hamują haluxy, ale jak masz już duże, przerośnięte, to nie zwlekaj z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta prasik
Moim zdaniem np. botki takie są. I czego chcieć więcej? Mam 4 pary, większość dosyć wysoka, od Merg. jedna para nieco niższa, ale wszystkie są wygodne. I co tutaj dużo mówić - każda kobieta w botkach wygląda nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ecco super wygodne, a eccoshop.pl - naprawdę dobre ceny jak na taką jakość obuwia, zamawiałam tam parę razy, zawsze duża oszczędność a buty nigdy nie przysporzyły bólu :) sama przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwanik
W zasadzie za każdym razem kupuję buty od Merg i za każdym razem jestem zadowolona. Czy to musi być od razu bardzo znana marka? Moim zdaniem chodzi o jakość wykonania i materiały, a nie znaną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką jedną ulubioną i drogą markę, ale nie zamierzam sobie robić konkurencji. Riekery też są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, sandalki z Wenecji :) Kolezanka miala na mysli sklep 'Venezia', dlatego sie poprawila w kolejnym poscie, a nie, ze kupione w miescie Wenecja. O matko :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela23
Mi się fajnie sprawują air maxy z adidasa. Kupiłam parę miesięcy temu w sklepie air-max.pl i nie mam na co narzekać. Śmigam w nich na uczelnię i na zakupy. Bardzo wygodne. Ładnie się dopasowują do stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem buty Ryłko są genialne. Poleciłabym Ci też ecco. Może nie zawsze prezentują się świetnie i wersja elegancka nie do konca mnie zadowala, to jednak są to najwygodniejsze buty na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×