Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o radeeeeeeeeee...

Dobry laryngolog w Warszawie !!!

Polecane posty

Gość prosze o radeeeeeeeeee...

Czy moglibyscie mi polecic dobrego laryngologa z Warszawy. Chodzi oczywiscie o wizyte prywatna. Z gory wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe życie borykałem się z lekką deformacją nosa. Trafiłem przypadkiem na ofertę gabinetu laryngolog-piaseczno.pl. Najpierw zadzwoniłem, umówiłem się na wizytę, diagnostyka pełna i leczenie w jednym miejscu. Uważam to za największy plus współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest moje
Dr. Stanisław Nitek, ale on z Ząbek. Mąż do niego jeździł, super specjalista, ma stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Mille Medica w Warszawie. Mają tam wielu dobrych specjalistów-laryngologów. Szczególnie polecam dr. Wojciecha Kukwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u laryngologa w Poradni Lekarskiej Karney (Żoliborz), przyjmowała mnie świetna doktorka byłam u dwóch lekarzy z nawracającym zapaleniem zatok i dopiero tutaj po wizycie zaczęłam zauważać w końcu jakies rezultaty i postęp w leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koncercie stałem przy głośniku i niestety później borykałem się z problemem szumu w głowie. Diagnozował mnie laryngolog z Medicenter Paweł Wojciechowski. Badanie audiometryczne uwzględnione bezpłatnie przy wizycie, więc to spory plus. Miałem zalecenie, żeby w ciszy siedzieć, robiłem okłady, relaksowałem się, piłem dodatkowo leki uspokajające. Po mniej więcej miesiącu w ciszy zaczęło odchodzić i teraz jest już wszystko ok. Laryngolog wszystko mi wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w http://veritamed.com u pani Elżbiety Zgnilec i bardzo się cieszę że dokonałam tego wyboru, bardzo mi pomogła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×