Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkdkk

Jak reagować gdy 30 letni facet wysyła mi na gadu

Polecane posty

Gość dkdkk

obrazek róży i mówi,że to prezent bez okazji? Przecież tak zachowują się dzieci.. :D Nie chcę go urazić ale nie leży mi to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addad
olej to ;) Jakbyś nie zauwazyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkk
Próbowałam. Olałam raz to później w środku rozmowy mi to wysłał... Odpisałam tylko " dzięki " :o bo nie wiedziałam,co powiedziec:"Nie wysyłaj mi tego, zachowujesz sie co najmniej dziecinnie"?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczczcbcdxbn
dziecinada, jesli ci to nie odpowiada to wal mu prosto z mostu bo to oznacza że jego bawi i wzrusza co innego niż ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addad
napisz mu wtedy: prezent na pozoiomie podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajer uważający że jak wpadnie na tak genialny pomysł to już każda laska jego będzie. Dziecinne mówisz? To żenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby
to była prawdziwa róża to wtedy byłby dla Was dżentelmenem a tak to jest frajerem, to trochę smutne i żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addad
do gdyby a ty chciałbyś dostac od dziewczyny takiego buziaka: " :* " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby
przeciez to sympatyczny gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby
osoba, która nie wie jak się zachować i pyta o to na forum nie jest bardziej powazna i dojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe pare razy
trafiałem na takie dziewczyny jak autorka tematu. Zero dystansu do rzeczywistości, tylko jakieś rozkminki na każdym kroku :). Na dłuższą metę osoby nie do życia. Dziecinne bo wysłał jakąś różę na gg? hehe a może dla żartu, albo miał taki kaprys, duperela nad którą nie warto się nawet zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że z jego strony to miły gest:) trzeba mieć trochę dystansu kobieto;) a skoro uważasz, że jego zachowanie jest dziecinne, to jak określić twoje zachowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek jets slaby
zalezy, czy jego zycie polega na gadaniu non stop na gg, czy ot tak sobie palnal zarcik. ja go nie znam. jesli to taki typowy dzieciak neostrady, to wiocha. jesli czetso sie widujecie, na zywo jest normalny, to luz. generalnie gg w tym wieku to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet
nie wierzę jacy ludzie są tępi i małostkowi róża na gg to pierdoła, to nie jest ani żenujące ani żadne, nic nie mówi o tym kimś kto to wysłał a ta laska co dostaje takie coś albo to olewa albo cieszy ją taki drobiazg i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×