Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lusi292

jaki kolor tapety?

Polecane posty

Jak myślicie jaki kolor tapety byłby najlepszy do pokoju gościnnego gdzie znajduje się kominek, kpl wypoczynkowy drewniany obity skórą koloru brązowego, a na ziemi panele. Marzył mi się fiolet ale nie jestem pewna bo chce by pokój był taki poważny no taki klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka_poranna_
tapeta? proszę cię, to śmierdzi wczesnym Gierkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka_poranna_
pomaluj po prostu ściany, tapety wyszły z mody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja maleńka
Zależy jaki kolor masz paneli. Pisałaś że masz brazowe obicie skóry do brązu pasuje śnieżno biały kolor (nie myl z ekri czy kremowym bo to są różne odcienie bieli) ciemny fiolet mógłby być ładnieby to odbijało. Możesz pomyśleć o kontraście np 3 ściany śnieżno białe a jedna pomarańczowa ( kolor dojrzałej pomarańczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to frugo
tapety absolutnie NIE WYSZŁY z mody!!! teraz modnie jest połozyć tapetę na jedną ścianę, tę z kominkiem lub telewizorem, mnóstwo jest pięknych wzorów np. ornamentów http://e-tapety.com.pl/pl,product,707899,tapeta,winylowa,ornament,nr,3640722,ergis.html lub coś nowoczesnego http://e-tapety.com.pl/pl,product,424716,tapeta,na,flizelinie,cashmere,42021,20,ps,international.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady. Musze to przeanalizować i połazić po sklepach... właśnie remontujemy-mamy tyle pomysłów a ograniczenia finansowe trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Jakiś pastelowy kolor, i dobierz do niego dodatki później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep tapetuj.pl znajdziesz tam wszystkie kolory i wzory tapet! Sprawdziłam warto:) Sama wybrałam w kolorze ecru w róże i wcale nie myśle ze tapety to przeżytek, właśnie teraz stają się modne nie mówiąc już o fototapetach ;) Na fototapete się jeszcze nie zdecydowałam, ogromny wybór i nie wiem co wybrać plaże czy miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pomysły. Człowiek nawet nei zdaje sobie sprawy z tego jak dużo mozna zmienic w domu wykorzystujac własnie tylko sama tapete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc teraz na wszystkie projekty mieszkań to coraz wiecej osób własnie decyduje sie na takie rozwiązanie czy to cegła czy własnie piaskowce i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz mebelków na Decomanii znajdzeicie wiele ciekawych tapet i fototapet. Wiec na pewno cos wpadnie Wam w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadanga
Zerknij na samą fotkę - czy Twoim zdaniem ta tapeta wygląda tak samo jak każda inna? Popatrz sobie na same obiekty. Czy są one takie same jak na klasycznej tapecie papierowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosznek
Nie wiem czym to się różni technicznie, ale pod względem wizualnym różnica tkwi przede wszystkim w tym, że te obiekty są takie jakby całkiem inne, bardziej estetycznie wyglądają, jakby tak ciekawiej. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też jednak wolę przegladac to co jest w internecie i tutaj szukać dla siebie pomysłów. Zwłaszcza ze pokój dziecka trzeba już naprawde urządzić z głową i bardzo ciekawie. A tak przy okazji to my szukaliśmy na tej stronce własnie idealne rozwiązania na Decomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj z ta decomania macie tam problem ze sprzedaza to wypad z tym spamem nikt tam nic nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://tapetuj.pl/category/tapety-scienne-imitacja-drewna Trzeba to tylko jakoś z głową dopasować, a wzory każdemu mogą odpowiadać inne. Pod każde pomieszczenie można dobrać coś diametralnie innego. Najważniejsze, żeby wszystko odbywało się z głową i to w zasadzie wszystko. Aranżacja musi być spójna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila893

A jak  już szukasz czegoś fajnego i w dobrej cenie jeśli chodzi o lampy - zerknij w sklepie AT.  Dla mnie zdecydowanie najlepszy ze sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×