Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość No wkurzona jestem strasznie!!

Ale się wkurzyłam!!!!!!!!!!! Faceci są beznadziejni!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wqdeqwe
przyjechał do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymałła
"A moje dziecko ma ojca, jest nim mój były mąż i nie mam zamiaru szukać mężczyzny, po co żeby był ojcem dla mojego dziecka " - no to zostają Ci sami tępi debile, którzy mają ochotę wejść w bagno jakim jest rozbita rodzina, albo faceci tylko do bolcowania.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololol96
>>>Faceci są beznadziejni!!!!!!!! napisała samotna matka :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno stwierdzic czy sklamal czy powiedzial prawde. auta sie psuja mojemu obecnie juz mezowi, popsul sie samochod akurat jak mielismy sie spotkac po raz drugi. jakos sie bardzo nad tym nie zastanawialam. pozniej juz regularnie co tydzien przyjezdzal i spotykalismy sie. auta sie psuja wiec trudno stwierdzic czy prawda czy sciema. Autroko daj znac czy sie odezwal i co zrobilas. ale nie skreslaj go tak od razu bo moze faktycznie nawalil mu samochod. zobaczysz dalej jak sie sytuacja rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I jakos nie wierze w to, ze sie popsuło Sama tak nie raz sie wykrecałam " a moze po prostu trafil swoj na swego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsx
Autroko daj znac czy sie odezwal i co zrobilas. " a ty co taka wscibska? to tobie je.bansko przeszlo kolo nosa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;wk;dsal
auta sie psuja wiec trudno stwierdzic czy prawda czy sciema. jak stary grat to i się psuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

A to dobre! Samotna matka, beznadziejny towar najniższego sortu, mowi ze to faceci są beznadziejni XD Jeszcze jaka chora psychicznie,wali wykrzyknikami jak jakaś upośledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×