Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_Mi9

Proszę o rade

Polecane posty

Gość mała_Mi9

Hej :) mam taki problem i potrzebuje porady. Chodzi o seks, jestem ze swoim chlopakiem juz jakies 2lata i od roku mieszkamy razem, kochamy sie strasznie i dobrze nam sie układa, na ogół, bo ja uważam że mam problem, a mianowicie gdy jest gra wstepna i on mnie pieści po jakimś czasie gdy jest mi ogromnie przyjemnie doznaje strasznie nie milego uczucia, rtak jakby skurczu miesni i bardzo, nie potrafie tego dokladnie opisac ale w kazdym badz razie nastepny dotyk jest juz nie mily, wrecz przykry, potem zawsze łzy same lecą mi z oczu i czuje okropne uczucie :/ nie potrafie nic na top zaradzic, rozmawialismy o tym wielokrotnie i nie wiemy co zrobic, jedyne rozwiazanie to chyba pojscie do seksuologa, lecz ja nie chce tam isc. Przez to całkiem stracilam ochote na seks, jest dla mnie nudny... :/ :( nie chce zeby tak bylo bo jednak uważam ze seks to cos pieknego i jest potrzebny w zwiazku... Doradzcie cos, a moze tez tak macie? Prosze o jakas wiadomość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Sproboj seksu bez gry wstepnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Dzieki, ale podczas seksu tez tak mam, zapomnialam dopisac.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt długo Cię tyka, powinien szybciej Ci włożyć kóótasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moze jestes zbyt bardzo podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to sie tez wiazac ze kilka razy sie tak zdarzylo a potem juz nie umiesz sie do konca zrelaksowac bo wiesz ze bedzie Cie bolało. Wszystko lezy w psychice. Kiedy mnie chlopak tam piesci i jest mi cudownie czasami tez zaczyna mnie bolec lub jest nieprzyjemnie ale to od razu mu mowie, albo najlepiej biore jego reke. Podobnie ja mam zwezenie na poczatku przy wejsciu pochwy i za kazdym razem mnie boli przy wejsciu czy przy wyjsciu, w trakcie nie ( to nawet dziwne) - chyba jestem jeszcze tam za malo rozciagnieta;) sprobuj wyczuc gdzie i kiedy Cie to boli, po jakim czasie pieszczenia, najlepiej gdy poczujesz nie czekaj tylko powiedz chlopakowi, w koncu ufacie sobie i nastepnym razem mam nadzieje bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Wiecie co, podziekuje za takie odpowiedzi... to dla mnie naprawde problem a nie jakieś żarty, wiec faceci wynocha z tąd, bo wy raczej niewiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to ma związek z wcześniejszymi przeżyciami, może ktoś Cię molestował i masz jakąś barierę? Nie chcę tu dogryzac ale może tak byc....psychika. Może jak by tą grątępną był oral z orgazmem też by było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała problem w psychice może byc, spróbujcie po kiku drinach na pewno się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Cleo25nike - Dzieki, tylko wiesz tu nie chodzi o to ze ja odczuwam ból z powodu tego ze on w jakis sposob mnie dotyka, mam taka jakby blokade... :/ i za nic nie potrafie sobie z tym poradzic.. moze to tez byc ze wzgledu na przeszlosc.. :/ nie chce isc z tym do seksuologa i wyciagac przed nim swoje brudy. Dokładnie jest tak ze jest mi ogromnie przyjemnie, i w pewnym momencie jest az tak ze to przeradza sie w nie mile uczucie, az przykre.. :/ nie wiem co zrobic :( chcialabym sie tego pozbyc bo moj mezczyzna mysli ze to przez niego, a ja tez chcialabym zeby to sie poprawilo bo jednak chce cieszyc sie z seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
No własnie jesli chodzi o psychike to moge sie z tym zgodzic bo w przeszlosci mialam nie mile chwile. Ale jak sobie z tym radzic nie idac do psychologa ani seksuologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Kerlajn - jezeli chodzi o seks po alko, to ok, fajnie, ale jest zawsze to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o przeszłości, myśl o jutrze. Staraj się tego nauczyc, brac co Twoje :) Czerp z tego korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Kerlajn - Wiesz juz czasem w to nie wierze.. :/ bo ile mozna, a tez seks juz tak mi sie znudzil, wrecz nie mam ochoty wgl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Kerlajn - Dzieki za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Na tym forum powinni być psychologowie dostepni całą dobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest piękny ale z kimś wyjątkowym, nie puszczaj się z byle kim to będzie zawsze super :) dobranoc PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Wiesz moj chlopak jest moim pierwszym i ostatnim :) z czego sie ciesze strasznie, uwazam seks za cos wspanialego i nie z kazdym mozna sie tym dzielic, jedynie z osobami godnymi tego i naprawde wyjatkowymi. Dobrej nocy rowniez zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to rzeczywiscie ciezka sprawa, Partnerowi oczywiscie mow za kazdym razem ze to sie dzieje u Ciebie.. Ja za nim zaczelam uprawiac seks mialam podobnie kiedy dochodzilam, juz prawie prawie i czasem mnie strasznie zaczelo bolec ale zwyciezyla chec "miec ten orgazm i poczuc sie wspaniale" kiedy zaczelam sypiac z partnerem, calkowite zaufanie i nawet o tym nie myslslam i nie mam juz tego problemu. Ciezko mi jest cos doradzic, jednak wiem jaki to bol - i nic milego:S moze narazie skupcie sie nad inna forma seksu, bardziej oral, ja ost pilam goraca herbate - by partner poczul takie cieplo;) zapomnicie troszke o tym i za jakis czas sprobujcie od nowa, moze faktycznie gra wstepna nie powinna byc taka dluga? ja masturbacje zawsze sobie przedluzalam i potem mnie bolalo.. moze rzeczywiscie chodzi o czas jaki sie w tym miejscu dotykasz i draznisz te czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Cleo25nike - heh no moze to i chodzi tez o czas, ale jednak takiej przyjemnosci jaka jest nie potrafie sobie odmowic :P a potem niesttey jest nie fajnie, a co najlepsze ze to jest nie przewidywalne kiedy to sie stanie :/ :( raz jest wczesniej raz pozniej, czasem nie ma... ale to naprawde rzadko sie zdarza.. wsciekam sie... :/ a jesli chodzi o orgazmy to z moim facetem przezylam gora cztery... niestety, nie wiem, jakos nie potrafie dojsc albo nie wiem w czym rzecz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to rzeczywiscie kolorowo nie jest. Ja chyba tez bym nie mogla sobie odmowic:P tez swoj pierwszy raz przezylam z obecnym partnerem i Cie rozumiem:) Z orgazmami tez tak mialam na poczatku, kobiecie ogolnie ciezko dojsc, najlepiej mi sie dochodzi bedac na Nim, czasem nie mam orgazmu w ogole a moj partner sie z tym nie godzi;) i doprowadza mnie reka przed zasnieciem;P czasem orgazm "przechodzi obok" - masakra:S facetom tez sie zdarza i czuje sie zajebiscie beznadziejnie wtedy.. musisz sie cala oddac, calkowicie wyluzowac, nic na sile bo wiem ze to przynosi zupelnie inny wynik.. a moze na ten bol wiecej zelu, rubrykantu dodac? moze pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Wiesz zele probowalismy, ale w koncu dochodzilo do tego ze albo mnie pieklo albo nieprzyjemnie sie do siebie kleiliśmy wiec tego juz nie stosujemy.. :/ A jesli chodzi o oddanie sie i wyluzowanie to jestem calkowicie mu oddana, teraz jeszcze czytalam o jakichs zabawach fajnych wiec cos wyprobóje :) hehe :) moze jakis skutek przyniesie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
do ginekologa idz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Ci pomoze:) kiedys sie bawilam w zele kiedy nie bralam pigulek i faktycznie kleilo sie i trzeba sie umyc od razu. Wiesz trzeba probowac, bo z seksu nikt ni ebedzie rezygnowal:P jak mowi kolezanka moze rzeczywiscie przejdz sie do ginekologa, moze cos zaradzi:) Dobranoc Mała_Mi9 Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
Cleo25nike - Dziekuje :) nie tylko za rady ale tez za mila rozmowe :) dobrej nocy :) i duzo dobrego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi9
slovik- myslisz ze ginekolog tu pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik
pewnie tak,ale dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jeszcze może mi pomoc to czekam na odpowiedzi Pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×