Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przyszla mamaaaaa

jaki materac dla niemowlaka??

Polecane posty

Gość Gość

Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla mojego brzdąca i znalazłam z sensillo. Materac supreme pushup jest trzywarstwowy i idealnie dopasowuję się do kształtu ciała naszej pociechy dzięki czemu mamy pewność że jest jej wygodnie. Jakość materiałów i wykonanie jest na wysokim poziomie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super są te materace z Fiki Miki. My akurat kupiliśmy lateksowy- Lateks antyalergic Coverse. Sprawdza się super, nie chłonie wilgoci, ani zapachów. Nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem go w czystości. A do tego ma pokrowiec zdejmowany, można go prać w pralce ,zapobiega osiadaniu bakterii i roztoczy. Fajny materac, idealny dla małych alergików. I spodobało mi się to, że sprzedają go w pudełku, a to raczej rzadki widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z żoną kupiliśmy dla synka materac piano z Sembelli. Jesteśmy zadowoleni z jakości i fajnie, że materacyk ma zdejmowany pokrowiec, który bez problemu można wyprać w pralce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dla niemowlaka czy dla starszego dziecka dobre materace znajdziecie w fiki miki. Corka teraz ma od nich materac z tych większych już Odeo +. Zdrowy sen, wygoda, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie kup przwijak i kocyk od Ceba Baby. Świetna polska marka która robi przepiękne urocze rzeczy dla niemowlaków i dla Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×