Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poooomóżcie mi :(

Jak dbać o taką cerę?

Polecane posty

Gość poooomóżcie mi :(

Moja cera jest kapryśna. na nosie mam wągry, na policzkach (przy nosie) zaskórniki i rozszerzone pory. ogólnie mam cerę przetłuszczającą się w strefie T a na polikach suchą. mam już jej dosyć!! mam jakieś tam krotki, niektóre z ropą, inne - nie. jak dbać o taką cerę? Jakie suplementy kupić? Mam w planie cynk i bratka ale to chyba za mało? Dodatkowo łykam wit A+E. Dodam, że mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooomóżcie mi :(
Aha, dodam że jak umyję twarz wodą to mam ściągniętą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na noc kwasy (PHA i kwas migdałowy, np. ten krem: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36763 Rano serum antykosydacyjne albo krem antyoks. z Biochemii Urody czy zrób sobie krem (jak wolisz gotowce to będzie drożej), po zmyciu makijażu Cetaphil MD albo Iwostin Rehydrin. Odstawić żele do mycia z SLS, SLES i sięgnąć po łagodniejsze, a jak sama woda nawet przesusza to sięgnąć po dobry apteczny płyn micelarny (Bioderma np, tylk nie ten niebieski). Wewnętrznie zadbać o dietę bogatą w dobre oleje, dodawać do sałatek po 3-4 łyżki dziennie: olej lniany, z pestek winogron, z orzechów włoskich, rzepakowy nierafinowany z pierwszego tłoczenia, jeść tłuste ryby, łyżkę oleju można zastąpić kapsułkami z ogórecznikiem czy wiesiołkiem. Oliwa z oliwek raczej do odstawienia, nie zawiera takich kwasów tłuszczowych, o jakie się rozchodzi. Poczytaj też o generalnej pielęgnacji tłustej cery: http://mazidla.com/biblioteka-mazide/279-skora-tusta-opis-i-prawidowa-pielgnacja.html Aha, wszystkie drogeryjne kremy "matujące", do "skóry trądzikowej i tłustej" do śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaZaj12
Może przyda Ci się strona http://www.ezebra.pl/Sposob-na-rozszerzone-pory-Dobry-podklad-blog-pol-1494496065.html Do rozszerzonych porów polecane są kosmetyki silikonowe: bazy pod makijaż i lekkie kremy na bazie silikonów. Używanie silikonów jest nieco dyskusyjne, gdyż potrafią one zapychać pory i przyczyniają się do pogłębienia problemu. Drogą kompromisu można stosować silikonowy podkład okazjonalnie, na tzw. wielkie wyjścia, gdy zależy nam na perfekcyjnym wyglądzie. Na co dzień lepiej stosować lżejsze kosmetyki, które pozwolą skórze oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaula45
A sprawdzałaś może kremy na bazie konopi? Bardzo fajne są na konopieizdrowie.pl sama stosuję krem i balsam do ciała z tego sklepu także jest naprawdę dobry przynajmniej dla mojej skóry odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ściągnięta twarz po umyciu, ale na to pomaga olej kokosowy. no i mam problem z workami pod oczami, wyglądam tragicznie, poszłam do apteki i farmaceutka poleciła mi krem Remescar, co prawda byłam trochę sceptycznie nastawiona, bo na moje cienie nie pomaga mi juz kompletnie nic, ale odkąd używam tego kremu juz wiem,że będzie mi długo towarzyszył, po cieniach ani śladu i co najważniejsze, nie muszę używać korektora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś KUVRWO wyperidalaj z tym spamem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola43
Na twoim miejscu umówiłabym się na jakiś zabieg w gabinecie kosmetologii estetycznej. Ja byłam na peelingu chemicznym w gabinecie Sylvetka w Poznaniu i moja cera bardzo się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×