Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaczynam tracić nadzieję w PO i nie wiem na kogo zagłosować w wyborach

Polecane posty

Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oliwy do ognia dolała śmierć Leppera. Naprawdę poważnie zastanawiam się nad poparciem dla innej partii niz PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeheryzada
ja tak samo, wiec chyba zaglosuje na PSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no właśnie zastanawiam się nad PSL lub SLD sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she24
Bo spoleczenstwo skupia sie tylko na PO lub PiS i na niczym wiecej, a moze inna partia, z po za tej "ironi" wyborczej bedzie dobra? jakby tak PSL wygrało? lub SLD? moze byloby lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można tak oskarżać...
ludzi bez żadnych sensownych dowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty żeś z choinki spadł
Odpowiedź jest prosta na PiS. Za czyich rzadów zaczęło w Polsce być dobrze? Za rządów PiS. PSL to partia szantażowana przez PO i na usługach PO, więc to tak, jak byście chcieli głosować znowu na PO, które okradło, oszukało, zabiło i się cieszy i mówi, że wszystko jest ok i Polakom żyje się dostatnio, choć żyje się tragicznie. A na SLD? Na komunę? Na głowę chyba upadliście. Ledwie cośmy z tego wyszli i nie po to moi dziadkowie walczyli o wolność dla Polski, żeby znowu komuna wróciła!!! Tylko PiS - kto myśli samodzielnie, a nie za pomocą canzury PO czyli TVN i GW, zagłosuje na PiS - gwaranta Polski silnej i bogatej oraz honorem, a nie pieska Putina i Merkel tudzież innych grup interesu europejsko-amerykańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym wolał, zeby
lemingi nie głosowały na PiS :O:O. Wypierdalać znajdźcie sobie inną partie :O bo się kurwa nie bede wstydził za tłumoków za głupoty pisane po forach :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha!
Frajerem jest ten który pokłada nadzieję w jakiejkolwiek bandzie (partii). Ja nie mam złudzeń już od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie jest mafia i myslałem nad tym by nie isc na głosowanie bo to nie ma sensu ... no ale jak cos to na tego co jeszcze nie wygrał czyli partia korwina majka : ) KNP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKKL
ale to za rządów PO emerytury wzrosły a za PIS zostały obniżone !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
a co ma śmierć Leppera wspólnego z PO, że piszesz, że oliwy do ognia dolała ? Już większej bzdury nie słyszałam :D Równie dobrze PO i TVN są winni za wczorajszą burzę i ulewny deszcz, nie mówiąc już o tej babci co zastrzeliła 2 chorych wnucząt w Ząbkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha nie chcą głosować na PO więc rozważają PSL. No nie rozśmieszajcie mnie ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgale
Przeciez zwolennicy peło to ludzie o tak gownianych poglądach, ze oni moga teoretycznie na każdą partie się przerzucić bo ich partia kompletnie niczego nie reprezentuje, to zwykłe gówno na patyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnyście rozumieć jaki nurt dana partia reprezentuje. Platforma Obywatelska to partia liberalno-modernistyczna. Prawo i Sprawiedliwość to partia nacjonalistyczno-konserwatywna. Sojusz Lewicy Demokratycznej to partia socjaldemokratyczna. Polskie Stronnictwo Ludowe to partia rolnicza. Pozostałym sondaże nie dają szans na wejście do Sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie uważnie po trzy razy i zastanówcie się z którą z tych czterech partii najbardziej utożsamiacie swoje poglądy polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platforma Obywatelska jest partią euro-entuzjastyczną, nastawioną na liberalizację życia społecznego i gospodarczego, oraz modernizację struktur państwa. Prawo i Sprawiedliwość jest partią nacjonalistyczną (Polska dla Polaków !), euro-sceptyczną (Opuśćmy UE !) i konserwatywną (Komputer ? Kiedyś to było nie do pomyślenia !). Również klerykalną, blisko współpracującą z Radiem Maryja. Sojusz Lewicy Demokratycznej, to partia socjaldemokratyczna - opowiadająca się za rozbudową systemu opieki społecznej i antykościelna - postulująca likwidację religii w sferze życia publicznego. Polskie Stronnictwo Ludowe - reprezentuje polską wieś i rolników. Partia centrowa, nastawiona na odpłatne koalicje z innymi większymi partiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty autorko
już dawno platforma u mnie przegrała i nie wiem co robić. Nie oddam na nich głosu. Ani na Pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platforma Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość to partie wywodzące się z nurtu post-solidarnościowego, oraz z nurtu chrześcijańskiej demokracji. PSL wywodzi się z nurtu demokracji ludowej - "władza w rękach ludu wsi". Sojusz Lewicy Demokratycznej łączy socjalistów i umiarkowanych komunistów. Sympatyzuje z ideologią byłej PZPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master222
Platforma - to partia populistyczna, porgramu brak, ale za to autorytety z zaprzyjaźnionych mediów jak prof Wojewódzki, prof Krzywonos, prof Owsiak ..itd. Służymy Niemcą i Rosji bo ważniejsza jest przyjaźń niż jakieś gazociągi i stocznie. Lubimy się z księżmi ale tylko tymi co mają dostęp do naprawdę dużych pieniędzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty autorko
po przegrało!! zacznijcie myśleć!!! po pogrąża polskę!!! Doprowadzają do bankuctwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfghdfghdfhdfhdfhbd
a zobacz to: Art. 212. 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Dalej twierdzisz,że PiS "Prawo i Sprawiedliwość jest partią nacjonalistyczną (Polska dla Polaków !)," ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×