Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaczarna84

wkładka antykoncepcyjna

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) zdecydowałam się na wkładkę antykoncepcyjną, gdyż nie moge stosować pigułek. czekam tylko na wyniki, czyli za miesiąc bede miala zakładaną. bardzo bym prosiła żebyście pisały jakie sa zalety i wady w waszym przypadku. jestem z decydowana, ale im blizej tym mam stracha, czy dobrze zostanie włożona, czy nie wypadnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Chodzi o spiralę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Nie używam, ale słyszałam o samych minusach, m.in. o częstych ciążach pozamacicznych. Nie pytałaś o zastrzyki albo plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Uuu no to nieciekawie. Nie słyszałam dobrych opinii o spiralach no i te wystające nitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z macicy wystają niteczki,
żeby można ją było wyciągnąć. ja mam wkładkę od 3 tygodni. na razie codziennie boli mnie brzuch, i ciągle plamię. po każdym stosunku jest plamienie. ale jestem dobrej myśli, mam nadzieję, ze będzie dobrze. podobno moze to potrwać 3 miesiace i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta przechozi to indywidualnie, tak jak z pigułkami. chciałabym wiedziec czy jet wiecej zalet, czy wad. ale tu chyba nikt nie stosuje spirali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam kilkanaście
lat. Jedną wyciągałam i drugą po miesiącu zakładałam. Jak dla mnie same zalety:). Nitki to mit, ani nie czuć ani nie widać . Zakładanie i wyjmowanie trochę niemiłe ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką spiralę?Mireę czy zwykłą?Ja mam od tygodnia Mirene i jest ok.Na początku przez 3 dni bolał mnie brzuch,alee przeszło,czuję się dobrze.Wiem ,że jest dużo skutków ubocznych,ale mam cichą nadzieję,że mnie ominą,hehe.Poczytaj sobie klub mirenowiczek,jest tam dużo opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×