Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość kretaczka tuskowa
20:22 szafiarka21 wypowiedz cytowana ze strony Wizaz.pl Mysle, ze Kasia jest bardzo przebiegla osoba, o czym swiadcza jej aukcje na allegro, gdzie sprzedaje swoje ubrania. Gdyby szanowala swoje czytelniczki to przyznalaby sie na swoim blogu, ze zamale sukienki najpierw poleca na swoim blogu, a nastepnie wystawia na allegro. Jeden z jej nickow to proska1. Wczesniej miala zalozone konto na szafa.pl, gdzie pod tym samym nickiem proska1 podszywala sie pod swoja fanke. Napisalam do niej kilka dni temu, ze nieladnie tak oszukiwac swoje czytelniczki, po czym wyczyscila cale konto na szafa.pl, a wszystkie moje komentarze na powyzszy temat kasuje... weszlam na to konto allegro i faktycznie dziewczyna z wizazu pisze prawde! tuskowna najpierw cos chwali na swoim blogu a pozniej to sprzedaje, nowe lub uzywane ze spora przebitka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wykasowali buziola
dla Myrevinusia :( i spadam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie się wszystko z seksem
kojarzy otulona?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że samobójstwo należy traktować jako efekt choroby psychicznej. Myślę że tak podchodzi teraz do tego kościół, słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, sam się nie powiesił ;) btw... na tyłach budynku stoi rusztowanie, to pewnie wiecie budynek 5 pięter, okna Leppera na 3-cim, rusztowanie po sam dach akurat przy "właściwym" oknie i tylko na szerokości tego jednego okna remont (malowanie) prowadzony jest od 3 tyg. tylko na poziomie parteru i 1 piętra i dopiero co jest zaczęty, nic dalej się nie dzieje okna u Leppera były otwarte w dzień jak go znaleźli, mimo że nigdy ich nie otwierał, bo miał klimę w środku na tyłach budynku jest szkoła i kilka kamer, a policja do wtorku włącznie (nie wiem jak teraz) nie zabezpieczyła nagrań nie uważacie, że trochę tego za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze wypowiedź Sakiewicza i Jego współpracownika Ryby bym dorzucił. Oczywiście prokuratura stwierdziła samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u trupa ciężko zdiagnozować czy to była depresja czy coś innego. :P No i akurat ci co byli blisko Leppera nic o stanie depresyjnym nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ w 2005 roku w wyniku udanej próby samobójczej zginęło w Polsce ponad cztery i pół tysiąca osób (ponad 70% samobójców to mężczyźni). } To pewno przez to że PiS doszło do władzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Odnosząc się do okoliczności śmierci Andrzeja Leppera, Ludwik Dorn powiedział, że dziwi go chaotyczne i pośpieszne postępowanie prokuratury i policji w tej sprawie. Poseł wyraził zdziwienie, że służby bardzo szybko - tego samego dnia - stwierdziły, iż szef Samoobrony popełnił samobójstwo, a następnie jako przyczynę podały kłopoty finansowe. Dorn uznał, że sprawiało to wrażenie forsowania tej wersji wydarzeń. } Całość. http://tnij.org/mzxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mogę tylko napisać że jest to oczywiście możliwe, ale fakty dość mocno temu zaprzeczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisja Wyborcza nadwiślańskiego kraju, pod specjalnym protektoratem ONZ zaprasza na Wybory Parlamentarne 2019. Donald Tusk, oficjalny kandydat na gubernatora Okręgu Nadwiślańskiego: ...Tym razem same konkrety, obiecuję: 1. Wybudujemy lodowiska w każdej gminie. 2. Zmniejszymy biurokrację i uwolnimy przedsiębiorczość Polaków. 3. Obniżymy VAT do 24%. 4. Wznowimy wypłacanie rent i emerytur. 5. Zniesiemy akcyzę na cukier i sól. 6. Odbudujemy polski przemysł. 7. Wybudujemy autostrady. 8. Rozważymy przywrócenie wolności słowa i internecie. 9. Sprowadzimy wrak Tupolewa oraz czarne skrzynki do Polski (ujawnimy aneks do raportu Millera). 10. Niezależna Prokuratura sprawnie dokończy śledztwo w sprawie afery Euro 2012". 11. Szybko zakończymy zwycięską misję w Afganistanie i rozważymy rozejm z Iranem. 12. Rozpoczniemy bezwzględną walkę z handlem wymiennym, oraz rekinami podziemia gospodarczego. 13. Radykalnie zmniejszymy liczbę podsłuchów. 14. Rozważymy zniesienie obowiązku wszczepiania czipów RIFD. 15. Rozpoczniemy realizację planów wyjścia z trzeciej fali kryzysu według wskazówek ministra Roztowskiego. 16. Doprowadzimy do wypełnienia warunków wycofania wojsk koalicji i sił stabilizacyjnych ONZ z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... w wikipedii jest to ciekawie opisane.. I fragment. {Syndrom Wertera Istnieje udowodniony związek pomiędzy nagłośnieniem w mass mediach faktu popełnienia samobójstwa a wzrostem liczby popełnionych samobójstw. Wzrost ten sięga średnio 1000% w przypadkach samobójstw sławnych ludzi i kilkaset procent w przypadku mniej znanych osób, wzrasta także liczba wypadków samochodowych (zwykle są to samobójstwa mające upozorować wypadek) i katastrof lotniczych. Badania potwierdzające powyższą korelację przeprowadził socjolog David Philips w 1974 na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego i nazwał ją efektem Wertera, nawiązując do książki Johanna von Goethego, Cierpienia młodego Wertera i podobnego efektu masowych samobójstw mającego miejsce tuż po opublikowaniu książki w 1774 (wówczas w niektórych krajach w związku z tym faktem zakazano jej dystrybucji). Philips wyjaśniał efekt Wertera jako skrajny przykład działania jednostki zgodnie z regułą społecznego dowodu słuszności fakt popełnienia samobójstwa przez np. sławną osobę jest wystarczającym powodem, aby niektórzy ludzie doszli do wniosku, iż odebranie sobie życia jest właściwą decyzją. } Czyli im mniej media o tym mówią tym lepiej. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie mam dostępu o termometru, ale rano jak wychodziłem było poniżej 17C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyborca Wyborowy
Wybieram się na Wybory aby Wybrać Siebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Bydgoszczy oddział KNP
prężnie działa z tego co mi wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×