Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

destination77

ile za bukiet

Polecane posty

Gość Zamiast
130 za bukiet i butonierkę ze storczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonanachwile
moja mama prowadzi kwiaciarnie... bukiet zalezy od kwaitow i kompozycji. dla panny mloden od 150-300 złotych dla swiatkowej mniej wiecej 100-150 złotych, kwaitki do butonierki dla młodego i swiadka sa gratis przy zamówieniu dla swiadokowej i młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamour_lady_26
ja za bukiet swój, świadkowej, i 2 butonierki zapłaciłam 150 zł w zaprzyjaźnionej osiedlowej kwiaciarni. a był tak piękny że oczu nie moglam oderwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
A nie usrałaś sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
ktos tu napisal, ze ma mame kwiaciarke, a moge zapytac, dlaczego bukiety slubne sa tak drogie, przeciez zwykly bukiecik na urodziny mozna miec juz za 30 zl a wielkoscia nie odbiega od slubnego, czy naprawde spowodowane jest to tylko napedzaniem cen slubnych :O ja bardzo powaznie mysle nad kupieniem rozyczek u babki co ma hodowle i po prostu owine je bialym tiulem, bo dla mnie te ceny bukietow sa porazajace, a wiadomo, ze ten bukiet to tylko do kosciola jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonanachwile
bukiety są tak drogie, bo (pisze jak jest u mojej mamy, ale nie wiem jak jest w innych kwiaciarniach): - kwiaty są swieżutkie, nie kilkudniowe jak te na bukiecik na urodziny, bo kawiaty sa na wazna okazje i musza sie trzymac - zalezy z czego ma byc bukiet - kazdy kwiat kosztuje inaczej - ozdoby, gąbka w ktora sa wbite kwiaty i tzw. mikrofon (to taka ozdoba w ktorej jest bukiet) tez kosztują - jesli panna młoda przychodzi ze zdjeciem bukietu to bukieciarka musi zrobic taki sam jak na zdjeciu a to nie takie proste (wiem po sobie!!!) wiec liczy sie tez praca jaka wklada się w bukiety nie raz trwa to nawet kilka godzin i jest bardzo trudne (ja sie uczylam od mamy fachu tak w razie awarii i to byl oszmar ;/) - sadze, ze tez jest liczone mniej wiecej pare zoty za okazje, ale nie sa to duze pieniadze. Moja matka jesli widzi, ze para młoda jest biedna (np. zna ich z osiedla) to na prawde obniza cene, bo rozumie, ze ludzie zwyczajnie nie maja kasy - a i jeszcze wezcie pod uwage, ze jesli wybierzecei jakis wymyslny kwiat, ktory nie sprzedaje sie na codzien i zostaje z paczki np. 3-5 sztuk to wy placicie za cala paczke, poniewaz malo kto kupi 3 sztuki jakiegos wymyslnego i dorgiego kwaitu a jesli pojdzie do smieci to wlasciciel jest stratny (to rzadkie sytuacje, ale i tak bywa) najlepiej polecam pojsc do kwiaciarni i zapytac czy jest mozliwosc zamowienia kwaitow dla mlodej itd do takiej i takiej kwoty (wedle mozliwosci) u mojej mamy jesli by to byly rozasdne pieniadze (prosze wziasc pod uwage, ze bukieciarzowi musi sie oplacic indywidualny zakup i praca) to zgodzi sie i przedstawi Wam to co moze dla Was za taka kase. Jesli Wam sie nie spodobaja te kwiaty, ktore zostaly zaproponowane to mowicie jakie chcecie i wtedy uslyszycie jakie sa dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
hmmm no pewnie tak, ale z 2 strony malo kto ma wymyslne kwiaty, najczesciej to sa roze, zwykle takie malutkie nawet, a jak kupuje sie na urodziny to nawet wieksze roze sa, a jednak cena nieporownywanie mniejsza, z 2 strony bukiet jest tylko do kosciola, ewentualnie jak ktos ma zdjecia w tym samym dniu, ja zdjecia bede miala zupelnie w innym terminie, wiec raczej nie bede zamawiac bukietu slubnego, ostatnio dostalam od narzeczonego taki sliczny maly bukiecik za 5 zl, wytrzymal prawie tydzien , gdyby nie to, ze srednio by mi te kwiaty pasowaly do sukni, to bym chyba kupila taki zwykly na targowisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonanachwile
jesli chcesz tanio to proponuje gzdziki lub margarytki. Roze sa i beda drogie, bo to roza. Jeszcze zalezy od sezonu, ale zwroc uwage na walentynki. Jeszcze 3 tygodnie przed nimi roza dluga kosztuje w kwiaciarni 7 -8zł a 14 lutego ta sama roza kosztuje 11-12 zł a dlaczego? nie, nie dlatego, ze bukieciarka chce zarobic dlatego, ze ona kupila 3 tygodnie wczesniej ta sama roze 3-4 zlote taniej niz w dniu zakochanych i musi podniesc cene. Jesli chcesz zaoszczedzic to zorientuj sie gdzie jest gielda kwaitowa i idz kup sobie paczke roz. Pojdz na bazar do Pani i zapytaj za ile ci zrobi z tych roz bukiet, zrobi ci z 11 a reszte masz do wazonu. Sadze ze koszt takiego bukietu wyjdzie Cie max 60 złotych i jeszcze ladne roze masz w wazonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
no wlasnie tak zrobie chyba, jeszcze mam troche czasu to sie zastanowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Bukiet ślubny+bukiet dla świadkowej wyniesie mnie jakieś 330 zł bukiet będzie na mikrofonie - to podobna podbija znacznie cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynnuś
znacznie cenę to podbija wyraz "ślubne" na drugim miejscu są rodzaje kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2012
jak pytalam w kwiaciarni to babka mowila, ze za mikrofon 150 zl, z tym, ze nie bedzie u mnie swiadkowej wiec problem z glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiązanka ślubna najczęściej jest berdziej zbita niż standardowy bukiet,tzn ma wiecej kwiatów,bo np,bukiecik z 7róz plus zielone kosztuje ok 45 zł ale w wiązance ślubnej trzeba od 20 do 50róż,mikrofon,druciki i klej florystyczny który kosztuje 30zl za małą tubkę,ze dwie godziny pracy,dokładność,wykończenie,tiul,wstążka materiałowa,koraliki,itp. nie możecie mówić że ślubne to drogie bo ślubne,slubne jest drogie bo jest tak zrobione żeby wytrzymało czas,pogodę,i wszytkie sytuacje \ moge podac przykład jak ciotce robiłam na ślub móją pierwszą wiązankę ślubną,nie używałam ani kleju ani drucików,(jeszcze o tym nie wiedziałam;p) i co..? młoda była tak zestresowana ślubem że jak wyszła z kościoła i kapela ich prowadziła do sali bo bylo blisko to machała tak bukietem w rytm muzyki ze poława bukietu została po drodze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizys jakie ceny ja płaciłam chyba 60zł a mialam super bukiecik z margaretek i tulipanów, może dlatego ze mieszkalam w nie duzym miescie a raczej miejscowosci teraz mieszkam w miescie i ceny takie jak piszecie 150 i wiecej, bukiet mialam w stylu a raczej zgapiłam z pierszej miłosci od majki jak brala ślub z pawlem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam bukiet w zaprzyjaźnionej kwiaciarni, gdzie nie liczono za słowo "ślubny", ale mimo to róże są dość drogie- sztuka 3 zł, a do mojego bukietu bukieciarka potrzebowała około 30 róż, to już daje 30 zł. Do tego klej, inne ozdoby, mikrofon i 110 zł, co i tak uważam za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o weszłą fotka, dosłownie taki sam bukiet miałam :) robiła mi go tez zaprzyjazniona kwiaciarka w 9 mscy ciązy stala ledwo na nogach nad ranem i stroila mi samochod :) ale bukiet rewelacyjny pamietam dłuuuugo byl zywy bo margaretki tak szybka nie wiedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) i naprawde dalam za niego 60zl też byłam w szoku bo jak sie naczytałam ile bukiety kosztują to bylam w szoku jak mi mama zadzwonila (bo ona odbierała) ze bukiet mam super i w takiej cenie :) wiem ze gosciom tez sie podobal bo wszyscy o niego pytali, a ja po prostu uwielbiam margaretki :) a to ze zobaczylam w necie ten bukiet u majki postanowilam zrobic taki sam :) no i w ogole te tulipany tam przepieknie wygladaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×