Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAAA panna młoda

Ślub cywilny jaka suknia?

Polecane posty

Gość JAAA panna młoda

Witam Mam dylemat jaką założyć suknię na ślub cywilny. Chciałabym normalną suknię slubną ale jakoś mam opory (zamiast wesela robimy tylko obiad z kolacją). Pomożecie cos wybrać?? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że bez tańców będzie? bo gdyby jakiekolwiek tańce były to wydaje mi się, że spokojnie możesz ślubną założyć, zależy o jakiej ślubnej marzysz bo jak taką balową to faktycznie troche śmiesznie ale jak taką bardziej przy ciele, taką skromniejszą to dlaczego nie założysz? moim zdaniem pasuje jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie!!!!!!
z jakiego powodu cywilny? chodzi o to, czy w przyszłości bierzecie kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Może taką typową suknię ślubną z trenem i welonem to nie, bo wygłupisz się, ale jakąś skromniejszą wersję to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
tańców nie będzie, biała suknia odpada myslałam o ecru. na pewno nie chcę sukienki w której będę wyglądać jak beza ale np cos takiego http://www.google.pl/imgres?q=suknia+%C5%9Blubna+prosta&hl=pl&client=firefox-a&hs=JvD&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=645&tbm=isch&tbnid=OgM3HRMiX8RA-M:&imgrefurl=http://www.komisslubny.pl/index.php%253Fmodule%253Doferty%2526oid%253D12683%2526limit_od%253D0%2526limit_do%253D21&docid=qP7FL7zd8M4gwM&w=471&h=668&ei=vPtDTp-hC4j0sgblpv28Bw&zoom=1&iact=hc&vpx=968&vpy=264&dur=90&hovh=267&hovw=188&tx=138&ty=250&page=2&tbnh=148&tbnw=101&start=27&ndsp=27&ved=1t:429,r:7,s:27 bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie!!!!!!
weźmiecie kiedyś kościelny? link się nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdgdg
posluchaj mnie wyobraz sobie zenie kazda marzy o slubie w kosciele sa teztakie co nie robia z tego szopki i nie bawia sie w hipokryzje jak 99%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie!!!!!!
jeśli nie weźmiecie z różnych względów to ubieraj tą suknię, którą wkleiłaś, wypada !! i posłuchaj mnie, jeśli tego nie zrobisz to będziesz żałować, ja żyję z rozwodnikiem i robiliśmy cywilny skromny, tylko obiad i tyle i normalna sukienka a mówili, żeby normalne przyjęcie zrobić z suknią ślubną itd. ale ja się uparłam, że to nie wypada a teraz żałuję!!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
jak będziemy mieć kasę żeby zapłacić księdzu organiście kościelnemu i nie wiadomo komu jeszcze to weżmiemy, na razie bierzemy cywilny. Po za tym weselicha są dla mnie żenujące te wszystkie zabawy welony rękawiczki i balony na samochodach, okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Jeszcze raz wklej linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie!!!!!!
o co ci chodzi? nie o to mi chodziło, po prostu jeśli biorą w przyszłości to może sobie teraz odpuścić i potem zaszaleć a jak nie ma szans to niech teraz robi wszystko tak jak tego chce i nie patrzy na nic i nikogo, o to mi chodziło a ty się czepiasz mnie jak nienormalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj mnie!!!!!!
dobra chciałam doradzić bo maleńkie doświadczenie mam tutaj i chcę ustrzeć autorkę, żeby nie żałowała jak ja teraz ale widzę, że tutaj tylko można się spodziewać opieprzu o wszystko (to nie było do autorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
pierwszy link jest ok w drugim trzeba spację usunąć. Wiem o co Ci chodzi w końcu slub jest raz w życiu, ale mimo to mnie te żenujące zabawy nie kręcą więc nie żałuję że robimy bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
---posłuchaj mnie!!! nie przejumuj się to jest kafe więc trzeba liczyć się z tym że bardzo szybko i za byle gówno człowiek dostanie zjebkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Jeśli nie masz figury jak pani na zdj i tak szczupłych ramion, to suknia z tą jedną szelką będzie wyglądała na Tobie strasznie. Drugiego linka nie można otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
figurę mam :) a w drugim trzeba spację usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż taką suknię, jaką sobie wymarzyłaś. Dlaczego miałabyś mieć opory? To Twój wyjątkowy dzień, niezależnie od tego, gdzie bierzesz ślub i jak bardzo wystawne będzie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Błąd się pokazuje, wklej go jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Ta pierwsza? Nie wydaje Ci się że wygląda jak koszula nocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
A na 3 stronie, 2 od dołu (ta z kapeluszem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
ładna koszula nocna :) no tak jakos mi się spodobała, zaraz zobacze tę o której mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAA panna młoda
ładna :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź dziewczyno
spadaj z tym ślubniaczkiem i nie rób reklamy tam są same beznadzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
zakładaj taką jaką chcesz to przecież Twoje wesele i Twój ślub ,a gdzie go bierzesz to Twoja sprawa,suknia nie ma znaczenia czy jest kościelny czy go nie ma,skoro robisz przyjęcie to raczej kościelnego nie będzie ,bo tylko głupio by było abyś 2 razy z tym samym facetem brała ślub w pięknej slubnej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×