Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrique11

Najgorszy sex w życiu - WPISUJEMY PORAŻKI I KOMPROMITACJE KOBIET

Polecane posty

Gość Patrique11

Swego czasu urocza studentka ciągnęla mi druta, szkoda tylko że mimo tak sprawnego języczka pomagała sobie ręką, taniec jej języczka na moim penisku i w końcu szczęśliwe zakończenie. Laska chciała połknąć spermę, a tu patrzę nasienie wypływa jej z buzi. Zachłysnęła się i mówi, że takiej ilości spermy się nie spodziewała. A jakie wy Panowie mieliście przygody, OPISZCIE WASZ NAJGORSZY SEX, NAJWIĘKSZE PORAŻKI I KOMPROMITACJE KOBIET. Wpisujcie śmiało wasze historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą
mogę opisać swoje wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą
to ja pierwszy raz w zyciu robilam to z mezczyzna i on chcial zebym mu robila reka to ja robilam i on tak wzdychal i wzdychal i mowil mocniej mocniej to ja mu mocniej mocniej i chuj krew sie pojawila nie wiedzialam wtedy co sie stalo ten mnie wyzwal i kazal spierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda pytanie było skierowane do mężczyzn ale ja też pozwole sobie napisać;d mój najgorszy seks był z kolesiem w którego byłam niegdyś mega zapatrzona wysoki, przypakowany, przystojny,miał powodzenie u kobiet. po jednej imprezie wylądowaliśmy u mnie, i co? miał tak małego,że jak go zobaczyłam to chciało mi się śmiać , z trudem się powstrzymałam. masakra jego penis był wielkości hmm..kciuka? prawie nie czułam kiedy był we mnie. do tego jeszcze gdy dochodził gadał jakieś beznadziejne teksty.porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompleks przy rozbieraniu kobiet np: mam małe piersi czy coś w tym stylu zasłanianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do--- ja jestem kobieta....
porazka :/ wspolczuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą
no ale ja bylam kompletnie niedoswiadczona a on mowil mocno mocno, nie widzial ze mam sile no i chcialam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrique11
Inna studentka zgodziła się po wielu prośbach na anal, ale nie chciała centralnie wypiąć swojej pupci, zaproponowała anal na boku, porażka, a jakie to ma znaczenie dla laski czy anal jest na boku czy ładnie wypnie swoją pupę ? Mi było strasznie niewygodnie, a jej dupka i tak została zerżnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrique11
Ja opisałem dwie swoje historie, Panowie ciągnijcie dalej temat, szanowne Panie też mogą się na nas powyżywać swoimi historiami. Chętnie poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskacolabezcukru
Ej, jest już taki temat, ciekawszy i bardziej rozwinięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze, owszem że ma znaczenie bo na łyżeczke podobno panny najmniej boli ta forma seksu... mówie o początkujących amatorkach anala. a co do tematu to miałem kiedyś taką jedną co była kompletną porażką. młodsza sporo ode mnie. łaziła za mną umawiać się chciała, w końcu mi seks zaproponowła. zanim doszło do zbliżenia to pisaliśmy na gadu-gadu sporo, czasem ostrzej i pisałem jej jak lubie i wogóle, ona mi że jej każda dziurka moja będzie że mi pokaże co to znaczy być niegrzeczną itp itd... i co? jak doszło do spotkania to po 1sze nago już nie prezentowała się tak fajnie jak w ciuchach (kuźwa niektóre baby to potrafią się nieźle maskować a ponoć to nie szata zdobi człowieka;) ) no ale chooy z tym, liczyłem na dobre ruchanko ale niestety kompromitacja po całości, do ust nie chciała wziąść, w pipe ledwo w nią mogłem wejść taka koorewsko ciasna była, no ale jak już wszedłem i się rozpędziłem to ona, owszem jęczy ...ae że boooli i łzy w oczach:O fuck! w doopę już nawet nie próbowałem, poza tym wogóle kuliła się jak piesek przy kupci i generalnie sprawiała wrażenie jak by bała się kutasa. no porażka po całości. chciała potem na powtórkę sie umowić, wypisywała sms ale olałem ją. po takich jej zboczonych textach na gg i finale w realu to podziękowałem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrique11
Panowie wpisujcie dalej wasze przygody, niepogardzimy także historiami Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwonka230500
i czym sie chwalisz? ze poszlas po pijaku z kims do lozka bez zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora wpisu z 16:18 - czasem się zdarza, zwykle w młodości jak jestemy ciekawi świata. zresztą ja z tą typiarą też poszedłem do łóżka bez związku. zresztą jak ktoś jest/był z kimś w związku to raczej ze zwykłego szacunku nie będzie opowiadał na forum o jakichś łóżkowych niepowodzeniach. a z reguły porażki i kompromitacje w tej dziedzinie tyczą się właśnie takich wyskoków. a ty pewnie jesteś zakompleksionym i pizdusiowatym prawikiem w sweterku w romby, któremu przeszkadzają tego typu sprawy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×