Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana222

mój facet nie chce ślubu.

Polecane posty

Gość rozczarowana222

mamy 1.5 miesiecznego chłopczyka,a on nie chce ślubu. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana222
nie chciałam to była wpadka ale oboje sie cieszylismy z dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może było inaczej?
Może on się cieszył z dziecka i ty się cieszyłaś z dziecka? To nie to samo, co "razem" się cieszyć. A ślubu nie chce, bo nie chce, żebyś była jego żoną. To chyba jasne. Gdyby chciał, to by do ślubu dążył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to i lepiej po co wam taki stres,ktory ja teraz przezywam:) ale serio najlepiej nie naciskac bo roznie pozniej bywa niech sam sie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy 2 dzieci
12 i 6 lat, ślubu nie mamy, to ja nie chcę, aczkolwiek mój konkubent i ojciec dzieci specjalnie nie nalega. Rodzina już zaakceptowała, że my na kartę rowerową [łatwo nie było, ale przełknęli i pogodzili się] Początkowo nie miałam pewności, że to ten jedyny, teraz mam już pewność, ale boję się, że po ślubie może się coś zmienić. Jesteśmy szczęśliwi bez ślubu, bez przymusu jesteśmy bardziej "na luzie" i łatwiej nam się porozumieć w wielu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo lasek nadal mysli ze dziecko =slub;-) ale to wina wzorcow kulturowych;/ autorko - nic nie zrobisz - mozesz probowac co najwyzej go prosic albo szantazowac - jesli slub jest celem samym w sobie - bo po tego rodzaju slubie to kiepsko widze malzenstwo;/ zreszta dla sporej czesci ludzi liczy sie niestety slub, a nie malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisska2020
Jesli chodzi o mnie to jestem z facetem ponad 4 lata, mieliśmy dziecko, rok temu mieliśmy brać ślub, dziecka nie ma ślubu też nie. Obiecywał w tym roku, a nawet słowem nie wspomina, dopóki ja nie zacznę. Teraz mi mówi, że na wiosnę, nie chce juz tego slubu skoro dlaniego to takie dziwne, niepotrzebne, ale gdy chce od niego odejść, nie pozwala mi, obiecując ślub. Szczerze mam to już gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
jak to nie pozwala Ci odejsc? przykuwa Cie kajdankami do kaloryfera i trzyma tak az zmienisz zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obiecywał w tym roku, a nawet słowem nie wspomina, dopóki ja nie zacznę." hahhaha;-)) i to ci nie dalo do myslenia ze blefuje?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×