Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aron

byla zona, obecna zona

Polecane posty

Gość aron

mialem zone, z ktora bylem 5 lat, mam z nia dziecko , bardzo zaluje tego ze sie pobralismy raz ze juz jestem po rozwodzie a dwa ze mnie zdradzala z niejednym panem, oswiadczylem jej sie nie z milosci(znalismy sie 2 miesiace) tylko dlatego ze byla w ciazy a jest z malej miejscowosci, mila by kiepsko poza tym chcialem byc honorowy mimo 19 lat postanowilem zalozyc rodzine.walczylem 4 lata o ten zwiazek glownie dla dobra dziecka znosilem klamstwa zdrady, kupowalem prezenty, bielizne by nigdy nie poczula sie gorsza, dbalem o nia chcialem by bylo ok, a ona tak mnie zranila.... od 2 lat jestem szczesliwy mam nowa partnerke ktora kocham z ktora mam wspaniale dziecko, ona jest piekna madra dobra,kocham ja nad zycie, w zyciu mi na nikim tak nie zalezalo w zyciu tak nikogo nie kochalem, jest aniolem w koncu jestem szczesliwy, boje sie jednak ze slub wszytsko zmieni, ona nie naciska jest zazdrosna o byla chcociaz nie ma powodow wyglada jak modelka.chce byc z nia do konca mych dni, ona pyta mnie czy ja zdradzilem a ja nie wiem co odpowiedziec? otoz tuz przed sprawa rozwodowa w styczniu tamtego roku (mieszkalem juz z nowa parnerka) ostatni raz przespalem sie jescze z zona, musialem spr czy cos jescze do byłej czuje czy to juz definitywny koniec?boje sie przyznac bo wiem jak zareaguje a nie chce zyc w klamstwie ktorego nie znosilem w poprzednuim zwiazku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!!! facet a kogo to interesuje! Zyj sobie jak chcesz i z kim chcesz! Ten sam scenariusz...pierwsza zona Beee...a druga CACY....zobaczymy jak dlugo...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
nie chodzi o to czy beee czy sree zdradzala mnie i tyle ja zostawalem z dzieckiem a ona sie puszczala , mysle ze to przez to ze taka mloda byla, ale moglem sie spodziewaz ze laska ktora dala mi doopy po 2 tyg znjomosci taka sie okaze, masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac ty nie lepszy
więc i tak druga wkrótce będzie be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
musialem spr czy cos do niej czuje dlatego sie z nia przespalem ale obrzydzenie mnie wzielo nie sprawilo mi to frajdy,wiedzialem ze to koniec mozecie mnie nazywac glupcem nie o to chodzi, kocham moja nowa dziewczyne jak nikogo zycie bym za nia oddal to dla niej zaczalem w szafkach ukldac obiady gotowac chce starm sie byc lepszym czlowiek, nic nie zrozumiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza cza cza - ole
nie ma dymu bez ognia-zdradzała boś był doopa a nie chłop poukładaj w tych szafkach jeszcze raz i gotuj obiady,załóż pierścionki na paluszki,ubierz kiecę i idź na tatowe... chłopie czy ty wiesz jaka jest rola faceta na tym swiecie? w szafkach układa sie dla siebie a nie dla partnerki a to że dla sprawdzenia przespałes się ze swoja byłą zoną świadczy tylko o tobie myslisz że faceci chodząc do burdelu w ten sposób sprawdzaja czy czuja cos do danej dziwki? jestes głupkiem i pewnie takim juz zostaniesz tyle że z wiekszymi rogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Czarna Anielica tak wlasnie zrobilem.... wiem jestem dupkiem. a ukladam w szafkach bo w koncu czuje taka potrzeba bo ona mnie nauczyla dbac o porzadek nie dla niej , nawet gdybym z nia nie byl ukladalbym dalej teraz lubie dbac o porzadek przy tamtej mi to wiialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
widze ale dla mnie to nie byla zdrada bylem z nia jescze mezem... dlatego wiem ze jak bym opowiedzial o tym obecnej wpadlaby w furie bo w sumie to byla jescze moja zona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza cza cza - ole
on nie widzi - on sprawdza błahahaha kurwa jak takie ofermy mozna nazwac mężczyzną?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
nie bede cie przekonywal o swojej meskosci zrobilem glupio nie glupio i tyle nie chce rozbic nowego zwiazku, bo zalezy mi na tej dziewczynie jak na nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze całe życie
twoje będzie takie same, będziesz gonił króliczka, którego nie ma. Ty już zycie spaprałeś. A żon nie ma lepszych, wszystkie sa takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
dlatego ze juz mkilem zone?nie nalezy m i sie szcescie?wlasnie je mam i chce tak do konca mych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze całe życie
ty już szczęścia nie zaznasz. Nowa zona, to nowe kłopoty, a nie nowa lepsza miłośc. A ty lubisz kłopoty chłopie. Zresztą nawet nie jesteś chłopem, tylko jakimś ciotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
masz racje jestem ciota, moglem zostawic koorwee sama z dzieckiem i jej sie nie oswiadczas przynajmniej w wieku 27 lat nie bylbym rozwodnikiem, ale bylem honorowy i place za to do dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 92828
upewnij się najpierw czy była zona nie jest w ciązy, bo może trzeba będzie z nią się ożenić ponownie. buhahhahaha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
w ciazy na bank nie ze mna, zaluje a wy otwieracie mi oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 92828
nie nazywaj siebie honorowym, ale nieodpowiedzialnym. Cóż jak się dupczyć chciało, to się ponosi konsekwencje, a to nic nie ma wspólnego z honorem ćwoku. Pamiętaj, że tak ksywka będzie do ciebie przyczepiona już całe życie "nieodpowiedzialny cwok". Ta nowa żona nie raz ci to wypomni i nie raz stwierdzić, że nowe żony robią się takie jak stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażenie że
ta "MODELKA" cię zaslepiła i chyba znów historia się powtórzy. Pamiętaj, że jak się wybiera zony modelki albo sprawdza się jak z nią jest w łóżku, to potem zostaje się z ręką w nocniku. Dobra zona ma być dobra z charakteru, a nie z wyglądu. Prędzej czy póxniej przeszłość zostanie ci wypomniana, a i jeszcze była żonka może nadmieni nowej o waszym pożegnalnym sexie. Szkoda tylko dzieciaka że ma takie ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
juz mi wypomina przeszlosc macie racje, ciagle powtarza ze z nia bylem i po co?a onanie jest tylko piekna ale i madra i jest dobrym czlowiekiem a nie tylko pusta ladna lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
nie spr jak jest w lozku z "modelka";) tylko przespalem sie z bylam by spr czy cos do niej jescze czuje... czytaj ze zrozumieniem sikso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot, życie.....
oby tej modelki nie zjadła za rok czy dwa jakaś gruba wielorybica- no bo co wtedy zrobisz?aaa, już wiem- najpierw znajdziesz kolejną modelkę a potem z tą starą modelką się jeszcze bzykniesz by sprawdzić, czy jeszcze coś do niej czujesz. P.s. Mój znajomy dokładnie tak zrobił,jak ty, pech chciał że żona zaszła w trzecią ciążę, kochanka kopnęła go w doopę, i tak się rozwiódł i teraz jest z trzecią ( pasztetem jak smok ale co robić) ale cieniutko z kasą u nich. ta... h u j nie sługa jak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
dajcie juz spokoj z ta modelka mimo ze w ciazy porzytyla 30kg w miesiac schudla 20 a teraz znow ma super figure i dalej jest super laska wiec nie sadze ze stanie sie wielorybem;) nie ochodzi mnie twoj kolega i jego zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot, życie.....
a , to jeszcze nie swoje dziecię będziesz wychowywał?... fajnie. No to szkoda że CIę ten kolega mój nie interesuje bo w Twoim przypadku będzie tak samo,może żona w ciąży nie będzie ale nie martw się, dopilnuje by się modelka dowiedziała z jakim ogierem ma do czynienia. 20 KG W MIESIĄC NO NO. Wiesz co, widać, co Cię interesuje w życiu - taki już jesteś. Jak lalka jest modelką rzeczywiście i to z dzieckiem( mówię o figurze oczywiście) to będziesz miał takie rogi że będzie problem z wchodzeniem do domu. A potem odejdzie od Ciebie. A wiesz dlaczego? Bo z wszystkich twoich wypowiedzi wynika , że jesteś ciężkim frajerem Miłego dnia mimo wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsddfdfdf
obrzydliwy ruchacz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
kretyni to ja mam z nia dziecko, to dla mnie w miesiac sachudla 20 kg, a tamta gdy mala miala 4 lata wygladala jak wieloryb jescze i zeby sobie udowodnic ze sie podoba innym sypiala z kim popadnie, ta jest inna dla mnie a przede wszytskim dla siebie schudla bo dba o siebie i nie chce wygladac jak dojna krowa tylko jak sexy mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
""ostatni raz przespalem sie jescze z zona, musialem spr czy cos jescze do byłej czuje czy to juz definitywny koniec" co za zalosne tlumaczenie:o mogles wymyslec cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
to nie jest zalozne musielem wiedziec czy chce zaczac nowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×