Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
k4r0lc14

Wybielanie zębów - KRAKÓW

Polecane posty

ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a takie pytanie- Beyond a Beyond Polus czymś się różnią oprócz ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałem nakładkowo metodą Dr Martina Schwarza.Nie jest to tanie,ale jeśli ktoś chce ładnie wyglądać,to nie ma pół środków.Warto wydać trochę kasy.Dentysta użył preparatu Dr Schwarz Expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby u dentysty, bałabym się tych różnych domowych sposobów, że mi zniszczą szkliwo np. Wybielanie lampą beyond u stomatologa dla wielu osób nie jest już wcale finansowo niedostępne, a efekt jest od razu i zabieg wykonywany jest bezpiecznie, pod okiem lekarza. Oczywiście ważne jest, aby wybrać sprawdzone miejsce, ja wybielałam w Klinice Luxdentica, gdzie wcześniej leczyłam zęby. Tak że miałam pewność, że zabieg zostanie wykonany 200% profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo nie stać na wybielanie w gabnecie to polecam zestaw dr martin schwarz home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie w Krakowie polecam Studio SE+ , najlepsi w mieście stomatolodzy i to jeśli chodzi o zabiegi estetyczne czy leczenie zębów http://www.studiose.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaa
Zdecydowanie polecam gabinet Beaty Świątkowskiej. Wybielanie jest niezwykle skuteczne, a zęby po nim nie są nadwrażliwe. Poza tym inne usługi w gabinecie również są na wysokim poziomie https://stomatologiaswiatkowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny gabinet znajduje się w Modlniczce, przy ul. profesora Adama Rożańskiego 52 - nosi nazwę DENTAL PARK. Umów się na konsultację do dr. Aleksandry, specjalizującej się w stomatologii estetycznej. To ona powinna dobrać metodę, która w Twoim przypadku będzie najskuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdego stać żeby wydać kilkaset złoty na wybielanie jak można mieć taki sam efekt za 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ESCLINIC. W domu się bałam. Dr Duda wszystko mi wytłumaczyła i co najlepsze, nie namawiał na zabieg i nie obiecywała gruszek na wierzbie jak inni dentyści. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo zęby zaniedbałam :-( ślub mam za 3 tygodnie i śnieżnobiały uśmiech. Polecam. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie peirwszy raz wybieałem przez śłubem opalasensce,efekt był ale bol zbyt duzy,teraz przeszedłme na żel dr martin schwarz expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine567
Ja sobie chciałam wybielić zęby na moje 25 urodziny . I wybielałam w Stomatologii Cichoń w Krakowie na Lelewela . Metoda nazywa się Beyond ;) bardzo polecam , bo efekt jest rewelacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wybielanie to też bym stawiała na studio se+ http://www.studiose.med.pl/ To jednak studio stomatologi estetycznej. U mnie kilka tonów jaśniejsze zęby i efekt się już rok utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałam w Poznaniu na Promienistej i efektow zero a wzielam ta najmocniejsza lampe Beyond. Juz sie nie dam naciagnac i kupie chyba zestaw domowy albo zrobie licówki. Bo to nie pierwszy gabinet gdzie mnie oszukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefka
W Krakowie to faktycznie Stomatologia Cichonia jest dobrym miejscem do wybielania! szczerze mówiąc nie mogę narzekać na nich bo ładną robotę zrobili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kogo konkretnie chodziłaś? Bo wszędzie tylko się pojawia nazwisko właściciela... Ja jestem pacjentką dr Mateusza Jendrulka, u niego robiłam też wybielanie lampą beyond właśnie (przyjmuje w Luxdentica na Ruczaju). Efekt bardzo fajny :) Wcześniej eksperymentowałam z różnymi pastami itp. ale nie dawało to żadnych efektów. Wybielanie w gabinecie zdecydowanie polecam, bezpiecznie i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam nasze krakowskie Studio Stomatologii Estetycznej SE+ na ul Batorego, najlepsi stomatolodzy w mieście http://www.studiose.med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosko
W Krakowie to jest jeden z lepszych stomatologów - Cichoń! ja chodzę do niego od jakiś 3 lat i ani razu nie pomyślałam żeby zmienić! jest na prawde bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszika
potwierdzam bo jest to dobry i doskonały stomatolog! ja go bardzo lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest w Krakowie, ale warto sprawdzić pakiet w LuxMed. My akurat go mamy i tutaj chodzimy do stomatologa. I bez żadnych kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym polecała klinikę Luxdentica. moja siostra przed swoim weselem była tam pacjentką, w efekcie ma teraz piękny uśmiech :) robiła wybielanie, ale też licówki, ogólnie taka stomatologia estetyczna. ja również się przymierzam, ale na razie nie mam czasu, może w Nowym Roku uda mi się w końcu to urzeczywistnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikabert90
Ja długo zastanawiałam się, czy zdecydować się na wybielanie zębów. W końcu to nie mały wydatek. Ale stwierdziłam, że wolę odmówić dobie kilku imprez i nowych spodni i zainwestować w siebie. Zdecydowałam się na wybielanie lampą Beyond w klinice Estetica Beauty Dent (https://beauty-dent.pl). I wiem, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Jeśli chodzi o samo miejsce to duży plus za miła obsługę. Natomiast co do metody - nie wiem jak u innych, ale u mnie sprawdziła się rewelacyjnie. Praktycznie chyba nie ma osoby, która spotykając mnie po zabiegu nie zapytałaby "co ty zrobiłaś z zębami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa123
Ja wybielałam zęby w Beauty Dent w Krakowie i polecam wszystkim <3 Zęby wyglądają o niebo lepiej a ja czuje się świetnie. Polecam szczególnie dlatego, że obsługa była na najwyższym poziomie, dla mnie to jedna z najważniejszych rzeczy . Dawno nie byłam taka zadowolona z żadnej usługi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Myślę,ze to lekarz powinien zdecydować jakim sposobem wybielać zeby. Czy lepsze będzie wybielanie nakładkowe czy może lampą Beyond Ponoć nakładkowe jest lepsze wobec osób, które cierpią na nadwrażliwość zebów ( jest również o wiele tańsze). W Krakowie w wybielaniu zębów specjalizuje się doktor Ziętek: http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow Ma tam praktycznie wszystkie metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1954
Polecam Ci klinikę Beauty Dent na ulicy Wrocławskiej 80. Byłam tam kilka razy i sobie chwalę. Pełny profesjonalizm w obsłudze klienta. Jeszcze z tak świetną kliniką się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×