Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sateliiittaaatt

Ślub w Piątek Co sądzicie?

Polecane posty

rodzinie pewnie nie tylko chodzi o pracę, ale przyjęło się, że piątek jest dniem "postnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i trooooche przesadzam ;) i masz w 100% rację że sie nudzę :D Pewnie że potrzebujesz pół dnia na wybranie sie na wesele skoro nie umiesz sie dobrze bawić bez tych wszystkich zabiegów :) Ja na szczęście nie potrzebuję ani fryzjera, ani kosmetyczki ani tipsów żeby iść na wesele :) zajmuje to dokładnie tyle samo czasu co zwykłe wyjście do kościoła tylko w lepszej sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
no widzisz, ludzie są różni :) Ja potrzebuję i kosmetyczki i fryzjera. Na marginesie żadnych tipsów nie używam, bo mam ładne paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
no jeśli dla Ciebie fryzjer i kosmetyczka to armia stylistów to teraz ja Ci współczuję :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia 23
jejku przestańcie! Autorko, jesli wiesz, że goście zawitają i wiesz, ze nie beda mieli z tym problemu, r,ób weslele i co tylko chcesz:) jeśli mogę zapytać, na ile osób planujesz wesele?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sateliiittaaatt
na 100 osob. I rozmawialam z tym co organizuje wesela i powiedzial ze i w piatki coraz czesciej robi sie wesela. Nie wiem zobaczymy jak bedzie dzieki wielkie za odpowiedzi:) Poczesci wiem ze nie kazdy ma pozytywne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele mojej przyjaciółki
było w piątek - impreza na 250 osób, wszyscy zaproszeni się zjawili bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pSZeCZkolanka
Co do urlopu...ja mam go o wiele więcej niż przeciętny "śmiertelnik" - Karta Nauczyciela gwarantuje mi całe 35 dni. Problem tylko w tym, że są one do wykorzystania tylko w wakacje! Nie dostanę ani dnia w innym terminie. Pracuję na zmiany, więc o ile wypadłaby mi ranna zmiana, to wesele nie byłoby problemem. Ale już w momencie kiedy mam na popołudnie (czyli kończę o 18) byłoby gorzej i byłabym skazana na łaskę koleżanek. Musiałabym kombinować z zamianami, odrabianiem itd. A wiadomo, że nie każda koleżanka z pocałowaniem ręki zostanie za mnie w piątek po południu w pracy :P Kiedyś mocno się nakombinowałam, bo jechałam na wesele (co prawda sobotnie) na drugim końcu polski, skazana na PKP. Nie było innego wyjścia jak jechać w piątek z rana. Ile miałam z tym latania, błagania, płaszczenia się przed dyrektorką, no a potem oczywiście odrabianie zaległych godzin... Całe szczęście wesele było genialne, więc nie żałuję ;) Ale same widzicie, że różnie to bywa, a i panna młoda nie dogodzi każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sateliiittaaatt
Gdyby nie mozna bylo robic wesel slubow w piatki to by nie robili a duzo sie robi i coraz czesciej!. Ja jesli bylabym zaproszona na wesele nawet znajomej nie mowiac juz o blizszej rodzinie zrobilabym wszystko zamienilabym sie w inny dzien przyszla bym za tą osobe a ona za mnie wtedy kiedy by byl slub proste. Mi nie chodzilo o jakas tam prace bo dla mnie wymiganie sie i gadanie ze praca i ze nie da rady TO SMieszne. Bardziej chodzilo mi o post bo raczej moja rodzina nie o pracy gadala tylko wlasnie o ten post i to wszystko , ale ksiadz moze zrobi dyspense i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sateliiittaaatt
sram wam kurwy do ryja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viją
ja w piątki wieczorem zawsze jestem mega mega zmęczona i nawet tona kawy nie pomoże po prostu taki mam organizm w sobote jak odeśpię do 9-10 to dopiero żyję. Niestety taka już jestem. Co do urlopu to u mnie w pracy w piątki zwykle są niezłe młynki i pracowników b. potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka_moya
Jest to dobry pomysł, choć jak powiedziałaś, możńa być zmęczonym... Ja i tak popieram, choćby ze względu na znaczne oszczędności, jakie się z tym wiążą. Tu znalazłam podsumowanie tematu: http://www.zankyou.pl/p/slub-i-wesele-w-dzien-tygodnia-inny-niz-sobota-13071 Najlepiej podpytać gości, czy nie mieliby nic przeciwko. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bed ajdija
zły to pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgndfkn
Dla mnie git. Idę po robocie na ślub, wręczam kwiatka i z bani. To twój dzień, twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
"W kosciele jakiego wyznania ksieza udzielaja slubu w piatek?" - rzymskokatolickiego na przykład. Udzielają też równocześnie dyspensy. "nie bierze sie ślubu w piatek , TYLKO W SOBOTĘ !!!!!!" - boooo...? Jest gdzieś jakiś przepis, zakaz czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ksiadz moze jak najbardziej wyrazic zgode, powiecie tylko ze tak wam pasuje i napewno dostaniecie dyspense, i bdziecie mogli świetowac w piątek. chyba ze bedzie to piątek w wielki poscie-to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×