Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shamai

Gdzie szukać miłości?

Polecane posty

Na serio się pytam. Szukam dziewczyny z łodzi albo okolic która tez by uwielbiała spacery, góry, przyrodę i byłą romantyczką. Gdzie takich kobiet szukać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem wciaż ***
Miłości się nie szuka,miłośc sie znajduje..czasem sama..a czasem troszke musimy jej pomóc..Rozglądnij sie wkoło..równiez w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, korzystać z szans i nie wierzyć tylko w pierwsze wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...internet nie jest zły ale można się nieźle przejechać...a obserwować i szukać tez nie jest łatwo:/ zawsze byłem samotnikiem:/ Żeby kogoś poznać muszę gdzieś wychodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowany mędrzec
Idź do parku w niedzielę i zagadaj do jakiejś niewiasty.... Powiedz jej, że jesteś ostatnio przemęczony i kolega poradził Ci spacer w parku jako "antidotum", ale chodzenie samemu cię nudzi i czy możesz jej chwilę potowarzyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooorena
To fakt, że miłości się nie szuka, tylko ją odnajduje albo ona sama Cię odnajduje. Ale jednak szczęściu można trochę pomóc;) Otwórz się na ludzi, zacznij spotykać się ze znajomymi, chodzić na imprezy, do kina, może jakieś zajęcia dodatkowe, typu nauka języka czy jakiś sport? Im więcej osób poznajesz, tym większe szanse na znalezienie miłości:) OK, internet i portale też są dobre, ale nie zastąpią życia realnego. Ale fakt, że dzięki nim zwiększa się szanse na znalezienie miłości, chociażby dzięki temu, że masz możliwość poznania nowych osób. Sama korzystam ostatnio z mydwoje i przyznam, że kilku ciekawych facetów udało mi się już poznać. Plusem w tych portalach (nie wiem czy we wszystkich, ale u mnie tak jest), że test osobowości, który wypełnia się przy zakładaniu konta, pomaga w dobieraniu ci partnera na podstawie cech charakteru. Aż sama się zaskoczyłam, że tak trafnie mnie ocenił ten test, nie sądziłam, że jakiś wirtualny test może być taki skuteczny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartens
Ja zaczynałam na żywo, ale tam nie poznałam nikogo fajnego. Później przyszedł czas na net. W http://sympatie.eu/ poznałam kogoś bardzo podobnego do mnie, kogoś kogo szukałam. Teraz jestem szczęśliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Changing direction
Miłości trzeba troszkę pomóc. Jakoś tego nie widzę. To mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno miłości się nie szuka, ale można jej trochę pomóc. sa takie serwisy jak www.strefarandki.pl gdzie są ludzie, którzy faktycznie szukają miłości i stałych związków. Ja tam poznałam narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19] [zgłoś do usunięcia] gość Podobno miłości się nie szuka, ale można jej trochę pomóc. sa takie serwisy jakwww.strefarandki.pl gdzie są ludzie, którzy faktycznie szukają miłości i stałych związków. Ja tam poznałam narzeczonego x Won z tą reklamą, ale to już. Wejdzie taka menda, odkurzy stary temat i jeszcze o narzeczonym dopisze. Tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka 30
Ja to nie wiem co wyście pogłupieli z tą miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukałam w centrum Ostoya i do dziś jestem szczęśliwa z poznanym tam partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 21.19 - won z ta reklama,ale juz wejdzie taka MENDA, odkurzy stary temat i jeszcze ... o narzeczonym dopisze - allle LUUUJA ! - buchaaa cha cha - jeszcze takiego czegos nie widzialam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało znaleść kobietę tutaj na ranki 24, zarejestrowałem się , wpisałem w wyszukiwarce kogo szukam i po kilku próbach udało się. Nawet mnie facetowi po 40, rozwodnikowi z 2 dzieci https://www.randki24.pl/kobiety/mazowieckie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało na katolickim portalu ZapisaniSobie pl. Oby i Wam szczęście dopisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem swoją miłość dzięki kumplowi. On ustawił się z dziewczyną, ale ona miała wolną koleżankę, która była otwarta na nowe znajomości. Spotkaliśmy się na kameralnej imprezie w dwie pary. Przypadliśmy sobie do gustu. Fajnie nam się rozmawiało. Zostaliśmy wkrótce parą. Po prostu wykorzystałem swoją szansę. To była moja kolejna szansa. Wcześniejsze marnowałem gdyż pojawiły się one dla mnie zbyt wcześnie- gdy jeszcze byłem nieśmiały i nie umiałem rozmawiać oraz postępować z dziewczynami w sytuacjach sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Dziwię się, że to piszę ale portale randkowe to dobry sposób na poznanie kogoś. Zawsze byłam sceptyczna co do tego, no bo jak to? W internecie? Przecież tam sami zboczeńcy. No i część w tym prawdy jest. Założyłam konto na randkuje.eu chciałam usunąć profil, bo najpierw pisali ludzie, którym chodzi tylko o sex, ale w końcu trafił się Paweł, no i zaiskrzyło. To już 4 lata związku. Nie bójcie się portali randkowych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×