Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kawoszka23

ćwiczenia na wysmuklenie ciała

Polecane posty

Witam, moje kafeterki, zmagam się z problemem. Dotyczy on mojego ciała wydaje mi się że moje ciało niejest takie jakie powinno. Moje wymiary: Wzrost: 174 cm, Waga: 71 kg talia: 78 cm Biust: 94 cm Biodra: 98cm Udo: 58 cm Łydka: UWAGA!! 41 cm o zgrozo!!!. Pomóżciemi jaki ćwiczenia mam robić żeby się wysmuklić, a może schudnąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablima
na pewno żadne siłowe tylko na spalanie, czyli bardzo intensywnie, na małym obciażeniu i szybko - warunki konieczne proponuje spinning tylko trening dobrany wlaśnie pod twoj profil, dowiedz sie co i jak i do dzieła tu artykuł, moze sie przyda: http://blog.sport-shop.pl/indoor-cycling-%E2%80%93-boskie-cialo-w-ekspresowym-tempie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajaj
ja proponuje biegac truchtem kgtóry umozliwia spokojną rozmowe. biegaj 3 4 razy w tyg tak po godzinę a na pewno bardzo szybko zauwazysz efekty :) wiem to z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablima
tak, tylko to zajmuje duzo więcej czasu niż 2 razy w tygodniu spinning...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale wysmukleniu ciała trzeba poświęcić więcej czasu niz tylko dwa razy w tygodniu i na spinning. Bieganie w tempie konwersacyjnym jak najbardziej. Do tego też pilates, joga, rozciąganie-czyli to, co wydłuża i wysmukla mięśnie. A jeśli chcesz schudnąć to siłownia jak najbardziej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablima
no uważam że schudnięcie wymaga więcej, ale jesli jesteś szczupła i chcesz sie WYSMUKLIĆ to spinning 2 razy w tygodniu wystarczy chyba wiem o czym mówie, bo udało mi sie tego dokonać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×