Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile kasy na dom???

Kto budował dom?

Polecane posty

nie chodzi o moje bogactwo czy tam nie wiem jak tam sobie myslicie przeciętniactwo ale ja chyba sama wiem lepiej kiedy dom zaczęłam budowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadadz
Ty Jenn wiesz o co chodzi, jak obrazalas nas wszystkich na forum, ze jestesmy pastuchami itd itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie przecież to
wszystko zalezy gdzie ten dom budujecie w jakim rejonie polski > ceny są inne w wielu czesciach polski Ja budowałam dom nad morzem -200m pietrowy i kosztowało mnie to ok 500 tys :O :O moja siostra za te kase w małej pipidówce 300km dalej wybudowała wille 350 metrów ...nie ma co gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa88
my sie niewpieprz.. w piwnice bo kolega dal za sama piwniczke 40 tys mamy 2 schowko spizarki a ogrzewanie bedzie na gaz i kominek z plaszczem :)) koszty ale wygoda z tym ogrzewaniem jesli sie czesto wyjezdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windows ma tablicę znaków
proponuję zajrzeć na forum muratora. Tam jest wiele potrzebnych informacji o budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kasy na dom???????
Eh, i już się kłócą... dzięki za wszystkie konkretne wypowiedzi. Co do piwnicy to nie wyobrażam sobie domu bez niej bo gdzie ja moje przetwory schowam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbjruhfuhuhf
Jennifer8787**** wstaw fotki lub zmień stopke, mialas wstawic foty budowy 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno pograzasz sie z kazdym swoim wpisem! " 00:33 [zgłoś do usunięcia]jennifer8787*** dom buduje wlasnie ,a co do mieszkania juz niedlugo wnim pomieszkam" I co tepa locho- juz we wszesniu pierdolilas ze budujesz wiec sie nie pogazaj ze od kwietnia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolenie na budowę się przedłużyło ,myśleliśmy ze zajmie 2-3 miesiące a wyszło 8 miesięcy;) życie ... Co do fotek mąż nie zrobił tych najświeższych pozatym nie jestem na wasze komendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa88
moge wyslac ci fotki ale to jeszcze straszy poki co :(( studnia bez dna myslelismy ze kasy wystarczy a tu ciagle malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadadz
co z tego ze piekna, a tępa jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 tys? każdy mój znajomy w stanie surowym wybudował za 50-60 tys. bez żadnych budowlańców ale z wlasną działką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonnn
jenny gdzie ty chcesz poddasze zagospodarowac ja sie pytam? to chyba na czworaka bedziecie do tej sali kinowej wchodzić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
Koszt budowy zależy od wielu czynników- głównie od materiałów z jakich chcesz budować, czy będzie cały podpiwniczony czy nie, czy sklepienie będzie lane (mówię o poddaszu czy też zabudowa), z czego będzie robiony dach, czy wylewki będą robione miksokretem czy na sposób tradycyjne, jakie okna. Zgodzę się ktoś miał rację z całej budowy dach jest najdroższy. Najgorsze jest to, że z całej budowy najprzyjemniejsze jest wykańczanie wnętrz, a niestety często już jesteśmy wykończeni finansowo w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA123456
JENIFER,ALE I ILE PARTER MA METRÓW? TEZ NAM SIE TAKI Z MEZEM PODODA. I CZY PODDASZE JEST MIESZKALNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer jutro idziemy, ale dam znać jak coś, ale dopiero jak zobaczę Cie na forum, bo przecież nie jesteś tu cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny jin
Z czego są te domy za 50 tysięcy? Materiały na stan surowy przekraczają sumę 50 tysięcy, nie mówiąc o robociźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwakocica
laryss: Trochę przesadziłeś...:O Blisko 40 tys. to sam dach kosztuje. Drzewo, przykrycie i brygada cieśli. Nie każdy umie samodzielnie dach zrobić...Chodzi mi o taki dach, żeby go pierwsza wichura nie rozwaliła...:O W moim sąsiedztwie już dwa takie "domowej roboty" poszły z wiatrem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w muratorze C114a;) my go trochę przerobiliśmy na dole między 11/12 nie ma ściany i o tyle została powiększona lazienka:) dół ma 195,9 z grażem 2-stanowiskowym:) my narazie zrobimy sam parter nad górą się zastanwiamy ,w sumie po co nam 300m2 ..zobaczym czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pewnie ;) myślicie, że znajomi taką kwotę by sobie dla jaj podali? dla szpanu mogliby walnąć z 600 tys. Nie mają budowlańców dom z pustaków , cegieł skromnie ale pomaga im rodzina wszystko robią SAMI na własnej działce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwakocica
jasny jin: Może z błota??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sama wytrzeszczyłam oczy jak to usłyszałam i nie dowierzałam aż mi znajoma rachunków nie pokazała co za ile kupowali. Nie wiem jak z tymi dachami ale rodzinny w którym mieszkam w latach 80tych również budowali od "siekiery" stoi do dziś i dom się nie wali. Jak widać można tylko trochę wiary i obycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×