Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

nie, nie jestem specjalistka ode tego czegos czego nawet nie potrafie wymówic :P oby twoja emigracja nie trwala duzej niż moja tesknota za toba:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Spoko tęskonotę będę podsycał, aż się w niej spalisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie juz wypali ta teskona to bede zgorzkniała i ponura:P zastanow sie czy oby na pewno tego chcesz:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Spoko zabawię się w strażaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pop :) pilnuję Cie?:D:D a w jakim sensie? bo chyba nie chodzi Ci o to ze Cie podglądam lub nieświadomie inwigiluję 😴:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwigiluję :D coz na wyszukane słownictwo ;) :D czee Dyy 😘 Strażaku :P tylko coby ci tego nasienia do gaszenie nie baraklo bo bede zmuszona jeszcze kilku innych zaprosić strażaków ;) oczywiscie że sa kobiety nie zgorzkniałe, i nie ponure:P:P Ja i Dyy jestesmy tego żywym przykładem :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co:P czasami poczytam cos ciekawego:D to i sie ma wyszukane słownictwo:classic_cool: a co się tyczy strażaka to hmm napisz jeżeli sie mylę:D ale...wydaje mi się ze strażak wodą leje a nie nasieniem:P:D i oczywiście potwierdzam że nie jestesmy zgorzkniałymi und ponurymi babami:D:classic_cool: alem się rozpisała:D:D aaa i oczywiscie Wronka👄 mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie strazaki nie nasieniem tryskaja :O? no masz!:O tos mnie z obledy wyprowadzila:P:P tyle lkat w nieswiadomosci zyc, toz to jakies nie porozumienie było :P:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka najwyższym stadium uwielbienia jest dzielić się obiektem swojego uwielbienia z innymi. Więc bierz i korzystaj z całych zastępów straży dopóki masz siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest prosta. Wronka ukończyła podstawówkę i już wie, że to nie jest woda, a Didi to jeszcze w przedszkolu i myśli, że jak tryska to woda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie , samtzu :P didi wie lepiej co i jak :classic_cool: to ja tylko taka niedoswiadczona:P;P Dyy, co ja bym bez ciebie zrobila 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro? Dlaczego ma mi być przykro skoro Tobie (zakładam) będzie przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem juz sama:( myslałam ze strażak gasi pozar wodą :P a tu jednak wychodzi na to ze nie, ale jestem gupia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samtzu :D no nie weim czy by mi to przyjemnosc sprawilo :P bo jak juz sie przyzwyczajam do jednego strazaka to potem jakos tak głupio dać sie udasic drugiemu :P no chyba ze ten pierwszy juz sie nawygaszal, i ma w doopie to ze płone 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...powstrzymałem się od zjadliwych komentarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Chciałabym zobaczyc jak uprawiacie zekz:classic_cool: to byłoby piekne:P:P ty ja za włosy, ona tobie paznokcie do krwi by wbijała ..eeeh... rozmarzyłam sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio? Ej tam konkurencja jest gwarancją jakości usług :P :D Teraz wytłumacz samtzowi z małym rozumkiem (od wczoraj nie tylko rozumkiem :P) o co tutaj chodzi: "no chyba ze ten pierwszy juz sie nawygaszal, i ma w doopie to ze płone", bo ja w guglu sprawdzałem i nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi chodź temu zboczonemu ptaszykowi zrobimy dobrze i jak chce nas podglądać to będziemy uprawiać zekza, aż pierze poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D poka to male coś oprócz rozumku :P no jak to co :P dokladnie to co miałam na mysli :P czyli... jesli daje swoj pożar ugaszac jednemu strażakowi a on po jakims czasie ma w doopie to że ja plone i potrzebuje czestego gaszenia, to szukam nowego strazaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi chodź temu zboczonemu ptaszykowi zrobimy dobrze i jak chce nas podglądać to będziemy uprawiać zekza, aż pierze poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz:P:P to wy sie macie zamiar zeksic, a mi ma pierze leciec:classic_cool: no chyba nie sadzisz że bede je wyrywac z zazdrosci :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×