Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

zle jest to ze nie pamietam takich drobiazgów, wtedy moze szybciej zakanczalabym to co i tak juz od dawna nie mialo znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudnym zagadnieniem jest wiedzieć czego się chce i kogo się chce. Temu kto posiadł tę tajemnicę pewnie żyje się lepiej, chociaż niekoniecznie szczęśliwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec teraz jestem szczesliwa:) bo chciałam ciebie i mam ;):D a tak powaznie, bo jestem sama i jest mi z tym dobrze, przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko nie jest takie proste. aby iśc z kims do łózka trzeba najpierw tego kogos poznać,a co jesli sie czuje ciagle strach, że i tak to nie ma sensu, że to wszystko na nic, bo i tak zostaje pojzniej tylko bol? to po cholera cokolwiek zaczynac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach, jak się przed chwilą dowiedziałem jest oznaką braku pewności siebie. Wiem, że jest coś takiego jak strach. A propos ze strachu będę musiał się odłączyć. To poważny strach, przed niedopełnieniem obowiązku podatnika :) Paraliżuje i odbiera zdolność przeżywania orgazmów :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaa:) a ja sie wlasnie dowiedzialam ze dzisiaj pracuje do 14:classic_cool: i... chyba wroce tu dopiero w poniedzialek (((:classic_cool:))) mam nadzieje ze bedziesz tęsknił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko poprawi Ci to humor to powiem, że będę siedział w kącie i liczył minuty do ponownego zobaczenia Twoich literek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D "nie bądź grzeczna" dobre:P nie będę, zatem i wieczorem bede zaglądać z lampka wina, a co!:P musze sie napic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłaś grzeczna? ;) A co robiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wróciłem z walenia
ale bede dalej walić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90% problemów możesz rozwiązać przy pomocy google.com, pozostałe 10% przy pomocy silnego alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wróciłem z walenia
Z tym google to prawda :D ale alkohol problemów nie rozwiązuje - jedynie pozawala załagodzic stres ;) A ja już mam dość ,padam więc sie pożegnam .Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×