Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

zdzioro, jednak nie skorzystam z twoich rad:P nie mam ochoty na czarnego kootasa:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa kg wystarczy :) moze mi wytłumaczysz jak to jest, że kiedy wydaje mi sie, że juz wszystko co najgorsze za mna to nagle wyrasteja przede mna gigantyczne problemy :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Tutaj wieczorem jakieś straszne rzeczy się działy Poo, ty mi lepiej wytłumacz skad sie tutaj wziela ta zdzira??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niedługo ma przyjechać Dyy na kawe, chyba wypłaczę sie na jej ramieniu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką trylogię? Nie jestem Sienkiewicz :) Oj tam ze zdzirami. Chodź ptaszyno ucałuję Ci dziubek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Problemy rodzą się w głowie, najczęściej. Spróbuj zmienić kąt patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam Poo, ale jak na razie to widze tylko czarna doope:O Muszę sobie to wszystko jakos na nowo poukładać bo inaczej zwariuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chodzi o moja prace... jest coraz gorzej :O szef mi wisi 900 zł ciagle mnie zbywa, ze nie ma a wczoraj jeszcze komornik wkroczył i sprzet zaczął spisywac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sobie podrukowac CV zanim wyniosą stąd drukarki :O ja pierdziele hardcore normalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spożywanie alkoholu to jeden ze sposobów zmiany punktu widzenia problemów :) Ale to działa, dopóki krew jest rozcieńczona, potem robi się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijake :D ty to musisz mieć fajnie:P:P zer problemow:P najwazniejsze aby piffko sie chłodziło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie pije Poo, bo tylko by sie pogłębiły moje problemy :O ale z nerwów zaczełam znowu palic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×