Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wycwiczylem sobie kobiete

Mam zone i dwojke dzieci i ona mnie we wszystkim slucha!!!!

Polecane posty

Gość wycwiczylem sobie kobiete

Mam 26 letnia zone ktora niedawno urodzila mi dwoje dzieci (fajnego chlopczyka i fajniutka coreczke) parka. Jestem od Kilkumiesiecy szczesliwym tatusiem. Problemem byl jej syn z poprzedniego zwiazku. Chlopak jest niechciany przez ojca, matka go zostawila u swojej rodziny. Swoja kobiete izoluje rowniez od braci i rodzicow. Gdy moja zona urodzila to cala jej rodzina przyszla zobaczyc moje dzieci. Jej rodzice, jej syn, jej bracia oraz jej bratowa, dwoje bratankow i jedna bratanica. I wszystkich, cala rodzine wyprosilem ze swojego domu. Moja zona zrezygnowala z pracy i jest teraz zalezna ode mnie i mojej rodziny finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem się obudziłeś ?:) co za marne wypociny dziś prawdziwych prowo juz nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie! żona ma słuchac męża ale tylko w dniu, w którym przyniesie wypłatę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycwiczylem sobie kobiete
Wkurza was to. Bo moja kobieta jest mi posluszna i robi to czego ja chce. Postepuje wedlug moich zakazow i nakazow, wie kto rzadzi w domu, kto jest panem i wladca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72625387384940483
dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie czy to niedopilnowane dzieci czy ktoś dorosły ma w łebku nasrane, że zamiast iść spać zakłada głupie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×