Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość super8

Nie jestem tzw. fajnym facetem, dobrą partią więc jestem sam

Polecane posty

Gość super8

...a wy dlaczego jesteście sami ? Ja wiem gdzie tkwi mój problem i wiem co jest powodem mojej samotności. Nie jestem tzw. fajnym facetem , dobrą partią do związku. Czy kiedyś będę dobrą partią ? Nie wiem. Charakteru już nie zmienię bo jestem w wieku w którym charakter jest już ukształtowany. Wygląd ? W wyglądzie też niewiele da się zmienić. Finanse ? Pewnie za kilka lat będzie dobrze , a może nawet bardzo dobrze , ale teraz jest przeciętnie. Co mnie dyskwalifikuje ? Oto lista: - od 3 tygodni nie mam pracy - nie mam własnego auta - nie mam mieszkania ani domu - mieszkam z rodzicami - jestem wiecznym studentem, dopiero pisze pracę - jestem kiepskiej postury, bo jestem chudy - mam krzywą gębę - nigdy nie byłem w związku, nie miałem dziewczyny - nigdy nie byłem na randce - nigdy nie całowałem się - jestem prawiczkiem - jestem introwertykiem - jestem zamknięty w sobie - jestem chorobliwie nieśmiały, mam fobię społeczną - nigdzie nie wychodzę, właściwie nigdy nie wychodziłem - moje życie towarzyskie nie istnieje, nigdy go nie było - mam 29 lat i jestem nolifem etc. Pozdrawiam wszystkich niefajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;););)
umowie sie z toba:)pogadac chcesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fds321
cieszymy siee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlutko
ja nie mam peniedzy, wiec nie mam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×