Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kubarpk

Odrzucona Miłość...

Polecane posty

Gość Kubarpk

Witam... Bylem z dziewczyną 5,5 roku ... Kocham ją bardzo mocno , ale ona juz niechce mnie znac - nie obchodze ją . Wczoraj pomyslalem ze zrobie dla niej filmik chociaz wiem ze ona pewnie go wysmieje... http://kuba0003.wrzuta.pl/film/4TQbAAzDmbr/dla_niej.. Ciagle obiecywala mi ze nie zostawi ze nie wyobraza sobie byc z kim innym a 1,5 po miesiaca po zerwaniu ma juz innego goscia , dodaje z nim zdjecia na nk a mi serce pęka ... Chciałbym ją przytulic to moje najwieksze marzenie Szkoda tylko ze zerwała ze mną na gg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas22
Witaj w realnym świecie. No to zaczęło się. Zapomnij o wysyłaniu filmików, smsów, dzwonieniu - utwierdzasz ją tylko w przekonaniu, ze jesteś frajerem. Prawdopodobnie Twoja luba szykowała sobie tego faceta już trochę wcześniej. Zerwanie przez gg to brak kultury, szacunku i tylko świadczy o tej dziewczynie. Pocierpisz miesiąc, dwa, rok i pójdziesz dalej przez życie mądrzejszy o te doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
Ale ją Kocham ... ciagle mi mowila ze niewyobraza sobie byc z kim innym i mnie kocha ... planowala ze mna przylosc zapewaniala ze ja ten jedyny i nigdy mnie nie zostawi ... czuje sie jak smiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa1
słowa to tylko słowa.. kazdy tak mowi bedac w zwiazku. a potem wiele z nich sie rozpada... daj sobie spokoj.. jak zateskni to sama wroci... olej ja, pokaz ze sobie radzisz bez niej... z czasem bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubarpk
Juz nie zateskni bo ma jego ... on zabiera ja na wycieczki ja na to niestety nie mialem pieniedzy... moglem jej dac tylko swoja milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
Poleciała na kasę... Co za materialistka... Ale musisz się pozbierać i nie pokazuj jej jak Ci zależy. Zobaczysz, ten koleś ja oleje to wtedy sobie o tobie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć, nie pokazuj, że Ci zależy... Jeśli ktoś kocha to próbuje zrobić wszystko... jestem w podobnej sytuacji... tylko, że prawdopodobnie sam sobie piwa nawarzyłem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister_10
ja pierdole badz facet ! nie uzala jsie kurwa nad soba jak jakas baba mniej swoj honor znajdz sobie jakas fajna panne przeciez jest tyle fajnyvh dziewczyn, ehhh przynosisz wstyd plci meskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sytuacja wyglądała w ten sposób że wyznałam mu kiedyś, że coś do niego czuje....on był w mega szoku (bo mówił, że kiedyś chciał mnie w sobie rozkochać, a ja sie nie dałam...no bo w sumie to był początek znajomości więc byłam pewna, że sobie zartuje)...i, że sobie z tym poradzimy, żebym się tylko nie oddalała od niego...bo mu zależy....byłam w 7 niebie...potem spotkaliśmy się, było cudownie...:( Nagle przestał się odzywać.. a jak już to zrobił to rozmowa mnie męczyła bo dalej traktował mnie jak "przyjaciółkę. Czułam się zdewastowana… zwróciłam się o pomoc do rytualisty – jego mail (perun72@interia.pl) , nagle po kilkunastu dniach to on zaczął zabiegać o spotkania…. Teraz jesteśmy szczęśliwą parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×