Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

05

miał ktoś zapalenie pęcherza?

Polecane posty

od wczoraj przy siusianiu - czuję pieczenie i ból do tego czuję się ogólnie do kitu nie wiecie czy z tym trzeba iść do lekarza? czy może woda z cytryną, żurawina wystarczy? czytałam, że nie trzeba i że właśnie wspomniane rzeczy pomagają, że trzeba jedynie odpoczywać no ale może macie inne doświadczenia? ja nigdy wcześniej tego nie miałam Nie mam gorączki jak sądzicie? przejdzie? czy gonić do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że trzeba iść do lekarza!! ja miałam coś okropnego dostałam od razu nolicin na 10 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to 10 dni się to leczy? ja w piątek wyjeżdżam na wesele łe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wspomagałam się żurawiną i cytryną pomagało na chwilę po co sobie pieprzyć nerki zapalenie może dostać się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daabudw
niby trzeba koniecznie do lekarza. aczkolwiek ja z jakiś tam powodów się upierałam by do lekarza nie iść i wyleczył mnie w 100% lek bez recepty o nazwie UROSAL. nie jest to zaden suplement diety w postaci zurawiny w tabletkach jak np urinal, ale normalnie lek.. polecam! ale jak nie pomoże w kilka dni to jednak stan jest powazniejszy i lepiej do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo 1 na dzień musiałam brać a miałam ich 10 :( dobrze, że nie 20. To zapalenie co miałam, było zbyt silne, żeby cytryna i żurawina pomogły :( też chciałam po domowemu ale nie dało rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no możesz sobie kupić w aptece
URINAL to jest bez recepty... ja mam bardzo często zapalenie pęcherza i wtedy stosuję furagin tylko że to jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula24
niektórzy sikają krwią jak mają zapalenie pęcherza, więc na wszelki wypadek idź... i oszczędź sobie takich "przyjemności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz sie leczyc sama to moze to nic nie dac albo pozniwj nawracac. jak mnie keidys dopdlo to poszlam na ostry dyzur, przepisali mi jakis antybiotyk na 10 dni - dr powiedziala aby koneicznie wziasc do konca, nawet jak ustana objawy - w zasadzie to juz od 1 tabletki wszytsko zginelo. a na bol brzucha kazala brac nospe, ta mocniejsza (tez na recepte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daabudw
a tak btw to lekarze często sami na lagodniejsze odmiany zapalenia zapisują ten urosal, a on jest bez recepty de facto. sama jak miałam to przekopałam internet szukając jakiegoś leku bez recepty. niemal wszystko było z żurawiną i jakieś inne ziołowe duperszwance, a ten ma w składzie chemiczne supstancje bakteriobójcze i dopiero on mi pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daabudw
ale ten caly URINAL ma w sobie jedynie żurawine i tyle + kampanie reklamowa... dlatego jest to popularne. kup sobie UROSAL - bo to jest normalnie lek! nie zaden suplement diety z żurawinką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij wywar z pietruszki działa moczopędnie ;) tylko nieźle ci ciśnienie może spaść potem to dla niskociśnieniowców nie zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzz recepty...
bez recepty polecam Urosal, przynajmniej na mnie działa bez zarzutu, za to urinale itp. na mnie w ogóle nie działają; a jeśli nie przechodzi, to po Furagin lub coś innego do lekarza (choć i tak lepiej iść do lekarza, bo może Ci to wrócić). Ja naprawdę polecam Urosal i Nospę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furagina to nie antybiotyk to nitrofuranu dużo osób myli pojęcia , działa to bakteriobójczo ale to nie antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za rady niestety mieszkam za granicą, tu nie ma Urosalu i Uroseptu, szukałam już w aptece internetowej myślę, że dzisiaj próbuję tej cytryny, soku z żurawiny i rumianku a jak nie pomoże to jutro pójdę do doktora ehh bardzo nie chciałabym brać antybiotyku, staram się o dziecko, co jeśli się udało ? (jestem 8dni po owulacji więc na test za wcześnie) nie chcę brać silnych leków zobaczymy jak nie przejdzie to jutro pogadam z doktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×