Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka_obirka

ślubny anioł

Polecane posty

Gość mirka_obirka

Cześć! Czy korzystaliście z jakiegoś ślubnego anioła / konsultanta ślubnego. Szukałam kogoś z okolic poznania i nawet dzwoniłam do babki z www.slubnyaniol.pl organizuje wesela od jakiegoś czasu. Dzisiaj jadę się z nią spotkać. Myślicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to tylko strata kasy, no chyba, ze nie musisz sie liczyc z pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_obirka
Hmm chodzi o ogarnięcie tematu bo mieszkamy za granicą. Ślub mamy 20 lipca 2012 i szukamy kogoś kto by pomógł nam zorganizować uroczystość, a www.slubnyaniol.pl to strona znajomej naszej przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaisak
no to bardziej organizowac Ci będzie przyjaciółka twoj slub i wesele jesli wybierzesz tego anioła - może nie zedrze z ciebie kasy :) bo jeśli tak pójsc do obcego konsultanta - to strata kasy i zero przyjemności. no chyba, że zza granicy jesteś, to będziesz spała spokojnie przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wydaje Ci się to jakieś dziwne że właściwie Twój ślub i wesele i całą oprawę będzie organizował Ci ktoś inny niż Ty? Rozumiem że jesteś za granicą, że będziecie się konsultować mailowo/telefonicznie, ale czy w takim razie nie lepiej zorganizować coś skromniejszego , mniejszego ale "własnego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenująca ta reklama
jak już próbujecie reklamować swoje firmy, to starajcie się je robić w mniej naiwny sposób. Przecież każda osoba, która to przeczyta, od razu pomyśli, że ślubny anioł jest tak prymitywny, jak jego reklama na tym forum. Naprawdę jesteście tak infantylną firmą, żeby takie knoty na forach zamieszczać. Przecież to antyreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

 to chyba potoczna nazwa na konsultantkę, też się z tym kiedyś spotkałam, chociaż swoją drogą to nazwa dziwnie brzmi. A co do samych konsultantów to miałam okazję korzystać z takich usług Pracowni Artis z Krakowa, organizuje przyjęcia w całym kraju bo ja z drugiego końca, ale wcześniej byłam na jednym organizowanym przez nich i wiedziałam że to właśnie to. Także serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×