Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy8q7ry

wyjezdzam za granice, jakie najlepsze konto w banku??

Polecane posty

Gość pomocy8q7ry

jade do holandii i musze sobie zalozyc konto czy jesli nie mam zadnych pieniedzy teraz to moge zalozyc takie konto nic nie wpłacając? i jakie konto jest najlepsze zeby kasy mi nie zabierali zeby bylo darmowe najelpiej. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy8q7ry
a i jeszcze ta firma z ktorej jade proponuje mi bank ALIOR BANK czy to jest dobry bank? darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy8q7ry
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gygy
załóż sobie w Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy8q7ry
nie moge, musze sobie tutaj zalozyc czy ktos wie ktore najbardziej darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gygy
dlaczego nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy8q7ry
bo w polsce podpisuje umowe i musze podac od razu nr konta, czy ktos mi w koncu powie ktore najlepsze jest darmowe konto? to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest oczywiście w ING Bank. Konto bankowe - bezpłatne konto osobiste dla Klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami w domu przez internet, przez telefon. Konto Direct to pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów. 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju 0 zł za przelewy przez internet i telefon 0 zł za wydanie karty VISA zbliżeniowej i Debit MasterCard zbliżeniowej 0 zł za wpłaty we wpłatomatach 0 zł za usługę cashback Masz 18-26 lat? Sprawdź specjalną ofertę Konta Direct dla Ciebie Konto Direct może być wykorzystane jako konto wieloosobowe (do dwóch dodatkowych użytkowników) - wystarczy podpisać pełnomocnictwo. Wpłatomaty - możliwość wpłaty gotówki na konto we wpłatomatach ING, dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Atrakcyjnie oprocentowane Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct (OKO Direct) z możliwością wpłat i wypłat w dowolnej chwili bez utraty odsetek. Możliwośc zakładanie Lokaty - aby uzyskać jeszcze większe zyski. Dostęp do banku przez telefon HaloŚląski szybkie i wygodne zarządzanie pieniędzmi przez telefon (stacjonarny i komórkowy). Serwis SMS HaloŚląski otrzymujesz Pakiet Darmowy, w ramach którego wysyłamy Ci 3 bezpłatne SMS-y informujące o transakcjach na rachunku. Możliwość realizacji tanich przelewów europejskich tylko 5 zł za przelew zagraniczny w euro wykonany przez internet i 0 zł za przelew przychodzący. Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, które pozwala zapewnić bezpieczeństwo finansowe najbliższym na wypadek nieprzewidzianych sytuacji losowych. Polecenie zapłaty - całkowicie bezpieczna i szybka forma regulowania powtarzających się płatności Specjalną ofertę na ubezpieczenie Twojego samochodu (OC, AC, Assistance, NNW) dostępną dla klientów ING. Możliwość kupowania produktów w atrakcyjnych cenach w Programie bankujesz-kupujesz Możesz uzyskać dostęp do dodatkowych pieniędzy na koncie do wysokości 2-krotności Twoich dochodów netto. Wystarczy, że zarabiasz 800 zł netto miesięcznie. Po 6 miesiącach regularnych wpływów możesz podwyższyć swój limit zadłużenia. Najważniejsze korzyści dodatkowa gotówka do 6-krotności dochodów netto (max. do 100 000 zł) do 15 000 zł bez zgody współmałżonka brak opłat za rozpatrzenie wniosku im wyższy limit, tym niższe oprocentowanie odsetki płacone jedynie od wykorzystanej kwoty korzystasz w dowolnym terminie i w dowolny sposób każdy wpływ na konto odnawia limit minimum formalności limit możesz otrzymać podczas jednej wizyty w Banku, od razu po zawarciu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiej firmy
wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gygy
Szkoda, bo będziesz tracił(a) na przewalutowaniu. Chyba, ze możesz walutowe założyć, ale w tej kwestii Ci nie doradzę, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprana z emocji
Najlepsze moje...podać Ci jego namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brat był za granicą na Erasmusie, to zakładał konto walutowe w mBanku, bo jest darmowe (założenie, prowadzenie, wypłaty z bankomatów w Europie) i do tego są jakieś niewielkie odsetki co miesiąc za to co masz na koncie. Tutaj znajdziesz to konto (usuń spacje):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brat był na Erasmusie we Francji to miał z mBanku walutowe konto (wstaw kropki zamiast spacji): www mbank net pl/29009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aliorbank jest spoko jeśli chodzi o wymianę walut, robisz to w ich kantorze online po dość korzystnym kursie i masz za darmo przelewy na terenie kraju. jakaś opłata za kartę jest (koło 3-4zł na mc), z bankomatami nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kantor zawsze w cenie. Ja polecam swój sprawdzony i korzystny PEWNY KANTOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarekSwiata
Gosia, polecam CI Rkantor. Dowiedziałem się o nim w momencie gdy założyłem rachunek bankowy. Naprawdę się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest tam browar namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sporo banków ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, ale za granicą nie wiele, a w zasadzie jak się wyjeżdża to jest najistotniejsza kwestia. Bank Smart miał (dzisiejszy Nest Bank http://antyhaczyk.vxm.pl/artykul-nest-bank/ ) Niestety szybko zlikwidowali i teraz za granicą są już płatne. Nie znam w sumie banku, który ma darmowe wypłaty na całym świecie. No chyba, że w przypadku takich kont z wygórowanymi bardzo wymogami odnośnie wpływów lub innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam bgż posiadam to konto i za wszystko kasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w holandi , znajomi maja wbk i sobie chwala ale o szczegóły nie pytałem wiem tylko że przewalutowanie jest takie jak stoi najwyższy kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank N26 Darmowe 15Euro

Konto w Banku N26 Przy zakładaniu Konta nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego który umożliwia zarobienie ci 15 Euro Wpisz kod polecenia : pawelk6409
**** Swoją drogą sam posiadam te konto i Polecam ****
Można również założyc konto z tego linku ;)
https://n26.com/r/pawelk6409
* 5 Darmowych wypłat z Bankomatu
* Komornik nie może zająć gotówki
* Korzystne przelicznie Walut
* Prostu w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank N26 Darmowe 15Euro
Dnia 22.08.2011 o 22:37, Gość a z jakiej firmy napisał:

wyjezdzasz?

Konto w Banku N26 Przy zakładaniu Konta nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego który umożliwia zarobienie ci 15 Euro Wpisz kod polecenia : pawelk6409
**** Swoją drogą sam posiadam te konto i Polecam ****
Można również założyc konto z tego linku ;)
https://n26.com/r/pawelk6409
* 5 Darmowych wypłat z Bankomatu
* Komornik nie może zająć gotówki
* Korzystne przelicznie Walut
* Prostu w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×