Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dasffdsgdasgds

Ojciec zdradza matke! Czy powinnam jej o tym powiedziec?

Polecane posty

Gość dasffdsgdasgds

Moj ojciec ma 57 lat. Od dawna miedzy moimi rodzicami nie uklada sie, niedawno znajomy powiedzial mi ze moj ojciec chodzi po domach publicznych. Ciezko mi w to uwierzyc bo mezczyzna jest naprawde wzorowym mezem oraz bardz dobrym ojcem i dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy..........
ma na imię Adam??? Jeśli tak, to zdradza i to nie w domach publicznych ale z każdą która jest chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssssssst
Nie wiem,czy warto wierzyc znajomemu.Musialabys sama to sprawdzic. Jesli miedzy Twoimi rodzicami sie nie uklada,to warto by bylo,abys sprobowala jakos im pomoc,naprawic relacje miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamućka
Powinnaś : upewnic sie czy ojciec faktycznie zdradza porozmawiać z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WC
Nie rozumiem tego: jak to jest dobrym mężem, ale jednocześnie miedzy Twoimi rodzicami się nie układa. Jedno wyklucza drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasffdsgdasgds
Bo zawsze wydawało mi się że to moja matka jest winna rozpadowi tego małżeństwa. Teraz mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż takiego dziwnego
normalna sprawa, małżeństwo z takim stażem... facet widocznie ma jeszcze ochotę na jakieś doznania erotyczne, o czym zapomniała już na amen jego żona. Życie seksualne a życie na co dzień nie idzie w parze, można być poprawnym mężem, ale seksu szuka się na zewnątrz u kochanki lub za kasę... Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasffdsgdasgds
Ciężko mi uwierzyc żeby ojciec który był dla mnie zawsze bardzo dobry, dziadek mojego dziecka tak krzywdził matek. Moja matka jest mu wierna i nawet nie wie o jego zdradach(jeśli one naprawdę istnieją), bo równie dobrze może to byc wymysł tego znajomego ale nie sądzę by on mnie okłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Jeśli nie masz twardych dowodów to trzymaj język za zębami. Nie wiesz jak zareaguje Twoja mama, może wpadnie w depresję albo będzie Ciebie winić za wszystko, bo niektóre kobiety, zwłaszcza z takim stażem małżeńskim po prostu nie chcą wiedzieć o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda-nie prawda*
piszesz że jest dziadkiem twojego dziecka więc wynika z tego że jestes juz dorosłą osobą i masz szeroki pogląd na zycie dorosłych ludzi, po pierwsze jak mozesz na podstawie rozmowy ze znajomym uznac że jego słowa są prawdą, po drugie z kad wiesz jak napradę jest miedzy rodzicami? chyba wiesz o tym że o pewnych rzeczach nie mówi się dzieciom i chroni je jak tylko mozna, kolejna sprawa to sex który jest ważnym elementem udanego związku, a z kąd wiesz że twoja mama byc może miała inny temperament i potrzeby niż twój tata , rozumien cię z pozycji dziecka (pomimo twojego wieku) zawsze nim będziesz i zawsze będziesz chciała dobrze dla rozdziców ale nie musisz pamiętać że twoja rola ogranicza się tylko do tego by ich kochać i szanować a nie oceniać, może to i boli ale raczej nie powinnaś wtrącać się aż w tak intymne sprawy, może mają jakis kryzys, może za kilka lat znów wszystko będzie ok i bedą mieli świadomość że są razem,że na starość jedno drugiemu poda przyslowiowa "szklanke wody". pomyśl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepka-28888
Ja powiedziałam mojej mamie, że jej obecnie ex-maż lata za innymi kobietami. Nie wierzyła mi chyba do końca, ale szybko zdobyłam dowody - listy, zdjęcia... Nie żałuję. Fakt wpłynęło to na moje relacje z mężczyznami, jestem b. ostrożna, czasem wręcz podejrzliwa. Moja mama powiedziała mi że przynajmniej nie dam sie zrobić w hu.... łatwo. I tak było z moim ex, szybko kapnęłam się,że pisze z jakimiś panienkami i zanim coś wiecej z tych jego znajomości wyjdzie podziękowałam mu za związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaNaTwoimMiejscu...........
Napiszę trochę żartobliwie- jeżeli Twoja matka była dla Ciebie dobra w dzieciństwie , to jej tego oszczędź , a jeżeli była wredną czarownicą to jej powiedz o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×