Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dvvxxvvxvx

Jak mieć idealnie gładkie nogi?

Polecane posty

Gość dvvxxvvxvx

Często widzę dziewczyny z gładkimi, ładnymi nogami bez żadnych kropek po depilacji itd. Ja początkowo goliłam nogi maszynką - kropki były (nie te zapalne, czerwone, tylko takie ślady po włosku chyba). Zrezygnowałam z maszynki bo po pierwsze, szybko odrastały, po drugie maszynka "zmywała" samoopalacz. Kupiłam wosk Veet. Wszystko poszło ok, ale niestety nogi nadal są szorstkie (tak jakbym miała jakieś krótkie, niewidzialne włoski) i nadal mam te wkurzające kropki. Co jeszcze mogę zrobić? Czasami żałuję, że zaczęłam golić nogi maszynką :O Miałam kilka włosów na krzyż, które mogłam usunąć laserowo, a teraz... masakra. Dodam, że moja babcia nigdy nóg nie goliła i nie ma ani jednego włosa na nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja początkowo goliłam depilatorem potem woskiem w gabinecie, ale zrezygnowałam po trzeba czekać jak włosek trochę odrośnie żeby depilator lub wosk złapał a ja lubię byc gladka bez niczego. A masz jasną karnację? Bo ja golę się codziennie maszynką i kropek nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvvxxvvxvx
Haadia, tak, mam raczej jasną (chociaż włosy i oczy ciemne) ale regularnie używam samoopalacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już golisz albo depilujesz, to pamiętaj o użyciu po goleniu jakiego kremu/żelu łagodzącego, są takie specjalne różne środki, po nich nie ma się zaczerwień ani kropek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvvxxvvxvx
Sedirka, możesz jakiś polecić? Zarówno jakiś z niższej jak i wyższej półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po goleniu nie mam
zadnych kropek:) gole depilatorem a przed depilacja robie peeling zeby podniesc krotki lub wrosniety wlos co prawda przez ok 2h mam zaczerwienione nogi ale przeciez to mija:) no i na koniec balsam nawilzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeislive
Ja depiluję już od kilku miesięcy i fakt, odrastające włoski nie są tak mocno widoczne jak po goleniu maszynką, jednak czerwone kropki są raczej zawsze :( nie wiem, jak się ich pozdbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozw to glupie ale ja nakladam pianke do golenia mojego faceta, i pozniej dobra maszynka i saaa mega gladkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trezba je po prpstu golic bardzo czesto no na serio :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę na depilację pastą cukrową. To jakby piling skóry i depilacja dwa w jednym. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę depilację pastą cukrową, to tylko cukier, woda i sok z cytryny. Oczywiscie chodzę do profesjonalistki, bo sama nie daję rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lileczka26
Serbia a jak po depilacji? Jak radzisz sobie z resztą wosku na nogach?? Schodzi łatwo? Ja się zbieram na depilacje woskiem ale nie mogę się zdecydować... wrr.... ze strachu. Na weekend majowy jadę do Tunezji więc muszę się zdecydować. Nie mam zamiaru z maszynką gonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spotkałam osoby, która była zadowolona po wosku na plastrach z drogerii. Najlepsza jest depilacja bezpaskowa woskami Depileve w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno liczy sie tutaj wybór odpowiedniego depilatora. Dlatego ja własnie wybieram Braun silk epil i równiez Wam go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnita
Ja myślałam długo nad depilacją laserową. Jednak z tego względu, że jestem blondynką, miałam obawy. W końcu ktoś polecił mi zabieg Epilfree, który jest polecany dla blondynek, a porównywany właśnie do lasera. Na stronie http://epilfree.pl wyszukałam gabinet najbliżej mojego miejsca zamieszkania:) Powiem Wam, że po kilku zabiegach już widać znaczną różnicę, włosów jest zdecydowanie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gładka skóra , to coś o czym marzy każda kobieta,również i ja. Moje gładkie ciagło to zasługa La Pelle Wrocław. Polecam każdej kobiecie , która marzy o gładkim ciele każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaOrka
Chyba najlepsza będzie depilacja laserowa. Według mnie warto się wybrać do Vici Clinic w Krakowie. Bardzo miła obsługa, fajny stosunek jakości do ceny.. ogólnie spoko. Depilują Light Sheerem, a bikini głębokie kosztuje tylko 199 zł więc taniej niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenalena
W Vici Clinic w Krakowie zabiegi wykonywane są nowoczesnym laserem Light Sheer Duet. Często można trafić na różne promocje, jak na przykład rabat 50% na pierwszy zabieg. Zabiegi wykonywane są przez panią Kasię, przesympatyczną profesjonalistkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela1919
Depilacja laserowa to super sprawa, musi tylko być dobrze wykonana. Jeśli mogę Wam coś polecić to zachęcam do wizyty w Vici Clinic w Krakowie. Tam dysponują profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Miałam robione zabiegi właśnie tym laserem i nic nie bolało, a włoski nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelkaaa
Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gana1990
Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić :) Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wcierać cudowny olejek Coconut Miracle Efektima... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobie
Pięknie nawilżające kremy ma Floslek. Cudeńko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×