Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matrix94

Jak odzyskać dziewczynę którą kocham, a ona zerwała, bo boi się że mnie skrzywdz

Polecane posty

Gość Matrix94

Zerwaliśmy ze sobą parę dni temu, kocham ją myślę tylko o niej, jak mi powiedziała że myśli aby skończyć dałem się ponieść emocjom, ona wciąż mnie kocha, boi się o mnie jak cholera też cholernie cierpi płacze po nocach wiem to od jej najlepszej przyjaciółki, ale nie chce odbudować, po chce zostać żeglarką, ja jestem gotów poświęcić wszystko dla niej, ale ona nie chce abym poświęcał cokolwiek. walczę już 3 tydzień to nie daje żadnych rezultatów, staram się z nią rozmawiać bez emocji od tygodnia już nie pozwalam sobie na to aby emocje wzięły górę jest ciężko, nie chcę aby cierpiała, proszę o pomoc, ja już nie wiem co zrobić, najgorsze jest to że mieszkamy 100 km od siebie, odległość nie jest najgorsza, ale chcę się spotkać, ale ona się waha, kocham ją jak cholera, jestem gotów poświęcić życie dla niej, ale na nie chce poświęceń, może ktoś mi wskaże drogę co dalej proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaa
" a ona zerwała, bo boi się że mnie skrzywdzi" przykro mi, ale ona po prostu cie nie kocha i nie chce z toba byc. teksty ze nie moge z toba byc bo nie chce cie skrzywdzic i tym podobne prowadza do prostej refleksji - nie kocham cie, nie chce z toba byc dla samego bycia z kims, bo kiedys sie zakocham w kims i zostawie cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix94
w to że mnie kocha też wątpię, ale wiem że czuje coś, wciąż jak coś się stanie opiekuje się mną jak wcześniej, "Nie będę Ci wmawiać czegoś w co nie chcesz uwierzyć. Nigdy Cię nienawidziłam. Kochałam Cię. Wiem, że nie mogę Cię o to prosić, ale chciałabym, żebyś dał szansę Emilce, może Wiwianie. Chcę, żebyś przynajmniej Ty był szczęśliwy, bo uwierz mi, że ja się naprawdę zmieniłam i teraz nie byłby tak, jak wcześniej." "A nie pomyślałeś, że szczęści prawdziwe da mi, jak będziesz żył i ułożysz sobie życie. " czy naprawdę to znaczy że mnie nie kocha? zapytałem się jej czy mnie kocha a ona "nie wiem naprawdę nie wiem co czuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
nie kocha cie. koniec tematu :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix94
to jak się pogodzić z tym, od kilku dni nie śpię, jest mi cholernie ciężko nie wiem co mam ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBMAB
JAK SIE Z TYM POGODZIC?? JA TO SAMO PRZECHODZILEM 2 MIESIACE TEMU... TYLKO ZE MOJ ZWIAZEK TRAWAL 2 LATA,,TO JA ZAERWALEM ALE PO CHWILI ZACZELEM ZALOWAC,,BYLO JUZ ZA POZNO,,ONA CIAGLE MOWI ZE POTRZEBUJE CZASU ITP,,, czasami ten czas pomaga. odposc na troche zajmij sie swoim zyciem. jesli cie kocha to wroci, 3m sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna bis
kurwaaa o mnie to sie zaden nie starał a nawet lepiej zostawiali mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinxxx16@interia.pl
Cześć Wszystkim u mnie zaczęło sie tak .. Jechalismy na dyskoteke a moja na fb pisała z kolega tak do jaj bo go znam ze idzie z kolegami a ja tylko na wstep.. pojechalismy z kumplami po nia i pilismy piwo w aucie.. i na mój zadzwoniła do niej od niej kolezanka gdzie jest i wyszłą i przyszła za 20min a ja byłem zły i poiwedziałem ze ma isc sama.. nigdy nie było zadnego goscia bylismy 2 lata i 3miesiace było różnie lepeij gozej pare razy było ze na chwile była przerwa pare dni.. i kontynuując poszłą na ta dyskoteke i poszedłem z kumplami na piwo tam i znalazłem ja miała taka mine jak by nie chciała gadac a ja ze jestrem dumny to poszedłme wtedy bym został było by dobrze, podszedłem jeszcze raz i nic ani słowo miałem troche wypite .. i potem widziała mnie jak 2laski sprzedawały jakis szajs drink co jedna dmuchała ja ciagłem i była zazdrosna i a piłem same piwo i miałem mała luke i tanczyła z tym kolega jej co go znam i przyszedłem go popchnołęm i wkurzyła asie jak wdziała mnie jeszcze raz chciałą gadac choc na soczek a ja teraz to idz sama i przyszłą i chciała mi dopiec i powuiedział ze mie zdradziła choc tak nie było . ;powiedziałęm pare nie miłych słów .. i wtedy poznała facetas któy był do niej miły wiadomo jak to poczatki i nr itd w nedziele z pojecahłem tam myslałem ze jest dobrze jej kolezanka namawiałą ze ma mnie zostawic i byc z tamtym z nim bedzie jej lepiej. i pojechalismy do kina było dobrze dzien pozniej miałą przyjechac i napisałą temu gosciowi ze wrociłą do mnie itd a on dalej nalegał i sie z nim spoktała i zostawiłą mnie wcozraj ale wiem ze miedzy nimi nic narazie nie zaszło.. oddała mi samochód bo mi wzieli prawko i powiedziałą ze koniec a to było pod jej praca gdzie kelnerowała i wiedziałem ze impreza sie konczy o 12 to tam pojechjałem i czekałem do 3 i wyszłą i pytam czy ma jak jechac i patrze a ten dupek po nia podjechał i załamałem sie nie spałem juz ponad całą dobe prawie 2 i czuje sie strasznie ze jak bym wtedy z nia wszedł nic takiego by miejsca nie miało bo bylisbysmy razem ale musiałem byc dumny i co mam teraz zrobic naprawde ja kocham i to strasznie mocno .. zmieniła nr ale znów wsadziła staty duzo dzis pisałęm nie odp ani raz nei wiem co mam zrobic gadałem z jej babcia i ona chce z nia jakos pogadac bo bardzo mnie lubi ale jestem załamany bo wiem ze to koniec a nie chce by tak było co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to wszystko jest jednostronne,to ty mu oddałeś wszystko z siebie a ona nie,trzeba dbać o swoje sprawy.bo tak ty poświęciłeś wszystko dla niej i dlatego od niej tego samego wymagasz,takie związki po czasie stają się toksyczne.Sam tak mialem i mnie dziewczyna zsotawiła....nie mogłem bez niej żyć, zamowilem na nią aż urok miłosny na magicznerytualy.pl i w koncu ją odzyskałem. Teraz jednak juz nie popełniam takich błędów jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem ze swoja dziewczyna narzeczona prawie 5 lat, po studiach zmienilismy miejsce zamieszkania na jej miasto, wszystko bylo dla mnie nowe, wyjechalem do pracy kilkadziesiat kilometrow dalej w delegacje ale czesto bylem w domu, jednak cos zaczelo sie psuc. pozniej dowiedzialem sie ze zdardzala mnie z innym facetem, z ktorym z reszta tez juz nie jest o gdzies wyjechal. ja w tym czasie skonczylem delegacje i wrocilem do tego maista. zaczalem prace a ona tam mieszkala, zaczelismy sie spotykac znow, w celach twarzyskich, pozniej nastapil powrot do siebie. porzez osotatniem miesiace znow sie wszystko pokeilabsilo. ona miałem wrazenie ze szuka znow czegos innego nowego, sama mi mowi ze chciala by umawiac sie na randki, flirtowac z innymi. Nie mogłem jej znow stracic. Zamowilem urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl i jest między nami tak jak sobie wymazyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta, którą kocham powiedziała mi, że nie jest w stanie rozbudzić w sobie głębszego uczucia i dlatego powinniśmy się rozstać. zostać serdecznymi przyjaciółmi, spotykać się, rozmawiać bawić ale już na innym poziomie. boze! miałem takiego doła, że masakra. nie miałem na nic ochoty, wiedziałm, że to Ta jedyna i właśnie ją utraciłem. Zdesperowany zamówiłem urok miłosny ( koleżanka która od zawsze interesowała się magią poleciła mi pewnego rytualistę, jego mail perun72@interia.pl) nie wierzyłem w działanie, ale jednak po 3 miesiącach dziewczyna wróciła do mnie. Te 3 miesiące oczekiwania to była męka, ale warto było czekać, jestem niezmiernie szczęsliwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia980
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku w odzyskaniu narzeczonego pomógł rytuał z portalu http://magia-anielska.pl na powrót czekałam 2 miesiące ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×