Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkd9f9g

MOJAMAMA NIE MYJE RĄK PO SKORZYSTANIU Z WC !!CZY U WS TEZ TAK JEST ??

Polecane posty

Gość dkd9f9g

najgorsze jak u mnie jest mój facet w pokoju a lazienka obok i słychac wszystko czy ktos myje rece czy nie po skorzystaniu z wc i mama zawsze wysika sie i od razu splukuje i łap za klamke i to slychac ..co ja sie wstydu najem bo moj facet to pedant i ma na tym tle bzika zeby myc ręce.. moja matka to wykształcona kobieta .z dwoma fakulteetami na porzadnym stanowisku ale zyjemy na wsi i zostala wychowana na wsi .. więc nie myje sie co dnia..nie wiem czy nawet majtki zmienia.. slysze tylko wieczorem jak wejdzie na chwile do lazienki i zaraz wychodzi przebrana w pizame i kladzie sie do snu .. ona nie uznaje mycia owoców przed jedzeniem ..gdybym ja nie zwrocila jej uwagi to by wcale rąk nie myła.. straszne ze ona mnie karmila wczesniej i zatruwala tymi zarazkami a ja nie mialam swiadomosci która teraz sama w wieku doroslym mam i sobie wypracowalam i az przesadnie dbam o czystosc itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkd9f9g
A najgorsze jest to, ze kiedy wychodzi juz z teggo kibla to zamiast umyc rece w umywalce to je oblizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkd9f9g
podszywaczu do tego nie dochodzi jeszcze ale ona potrafi w pracy siadac na kiblu bez podkladania papieru na deske ..normalnie siada bo kiedys mowila cos na ten temat ,wszedzie gdzie jest siada na kiblu takze ja sie brzydze wlasnej matki bowidze ze higieny brak u niej a jajka potrafi brudne na blacie polozyc tam gdzie wszycy jemy w kuchni ..nie myje nigdy jajek ani nie parzy jak cos z nimi robi.. przyklady takie moge mnozyc.. nie dba o to czy bąblownice zlapie bo je owoce prosto z krzaka w lesie i poziomki..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdgfd
u nas tak nie jestt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkd9f9g
I sra nam na talerze i mowi "Czestujcie sie"... czy u was tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkd9f9g
"a jajka potrafi brudne na blacie polozyc tam gdzie wszycy jemy w kuchni ..nie myje nigdy jajek ani nie parzy jak cos z nimi robi.." Chodzi oczywiscie o jej jajka, bo penisa to za nic nie polozy na brudnym blacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada
no i co chorowalas w dziecinstwie ? naczytalas sie jak inni zakladaja takie tematy i ich nasladujesz :D Jak szczysz w krzaczkach to gdzie lapska myjesz ? jak trzymasz psioche lub wacka tez zaraz biegniesz kilometr do wody ? koorwa jakie to wszystko glupie, a z portek wyciagaja i ssą tez zarazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada
wez sobie wpisz roztocza w google zobaczysz w czym spisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×