Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no nie wiem co robić

Zyrtec podać miesięcznemu dziecku ?

Polecane posty

Gość no nie wiem co robić

Okazało się że moje dziecko ma skazę białkową i pediatra przepisał ZYRTEC kropelki 30ml i kazał podawać raz na noc 5 kropelek i nie wiem czy podać je mojemu dziecku ponieważ na ulotce pisze że można go podawać od 2 roku życia ale kurde lekarz chyba wie co robi? już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia życia
moje dziecko brało Zyrtec jak miało 11 mcy. No, ale skoro lekarz Ci kazał, to wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według najnowszych badan nie wolno podawać tego leku poniżej 2 roku bo powoduje problemy z sercem. To taka nowowsc bo jeszcze 3 lata temu dawało sie go niemowlakom. z odczulaczy dla niemowląt mozna tylko clemastin. Ja nie podalam malej. Kupilam clemastin po konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
to co zrobiły byście na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grytyty
ja podawałam zyrtec miesiecznemu dziecku, bo dostało alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
grytyty na co dostał alergię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grytyty
na oliwkę z nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grytyty
poza tym jak lekarz ci coś przepisał, to po co czytasz ulotki i się schizujesz? na no-spie też pisze, żeby nie stosować u kobiet w ciąży, a ile ciężarnych to łyka garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
mamuskaaniusika a jak stwierdzono że u twojej córki jest skaza białkowa ? robiłaś jakieś testy ? jak sobie z tym radzisz ? karmisz piersią ? czy butlą ? grytyty masz rację... ja w ciąży brałam nospę 3 razy dziennie po 1 tabletce od 23 tyg ciąży i też schizowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Bill
a mi lekarz powiedział, że dopiero od 6miesięcy mógłby coś przepisac antyhistaminowego... a jak w końcu przepisał to i tak nie pomogło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
D.Bill a twoje dzieciątko na co ma uczulenie ? mamuskaaniusika - mam nadzieję że się jeszcze odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
dziewczyny proszę was piszcie... bo nie mam z kim o tej okropnej skazie porozmawiać :( i zaczynam się łamać ponieważ w sieci się już sporo naczytałam... :( boję się że jej to nie minie... Ja karmie piersią ale chciałam aby mi pediatra napisał receptę na mleko i tak zrobiła zapisała mi bebilon pepti. będę karmić małą butelką do puki nie zginą jej te krosteczki na buzi a potem znowu zacznę piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn ma prawie 4 lata
też brał zyrtec przy skazie białkowej odkąd miał miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn ma prawie 4 lata
Minie napewno. Mojemu synkowi minęło, a pierwsze, za to duże oznaki skazy miał majć 3 tygodnie. Zmienialiśmy mleko - najpierw bebilon Pepti - bez poprawy, a później Nutramigen - rewelacja. Na nutramigenie był ponad dwa lata. A teraz co prawda pojawiły się problemy z katarem alergicznym, ale super pomaga nam syrop Aerius. Skaza minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
a po jakim czsie mu to ineło całkowicie ? i czy miał nawroty ? i po jakim czasie zaczely znikac krosteczki po tym leku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika______
moj synek też dostał skazy jak miał 3 miesiące, pierwsza pani dr przepisała syrop nie pamietam już nazwy i mleko bebilon pepti, i do tego jeszcze masc sterydową, ale nie użyłam jej. ale pojechałam jeszcze do innej pani doktor i powiedziała ze syrop który brał mały mogą pić dzieci dopiero po 6 miesiaca, a synkowi dawałam go przez miesiąc.do tego powiedziała, ze tak małe dzieci nie powinny być odrazu odczulane lekami dla dorosłych . i czasami jest tak że dzieci do 6 mca maja różne wysypki, uczulenia, tradziki i nie koniecznie jest to skaza. bo bebilon pepti nie ma już żadnych krostek ,teraz ma już prawie 10 miesięcy daje mu jogurty i nie ma po nich żadnej skazy, wszystko je i nie ma żadnego uczulenia. a skad jesteś bo mogę podać ci namiary na bardzo dobrą panią dr która ma dużą styczność z alergiami, ale jest pediatrą-neontologiem.my się u niej caly czas leczymy. ketotifen tez brał ale przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem co robić
jestem z okolic lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Bill
na nabiał, orzechy, pomidory, wołowinę i kij wie co jeczcze, bo ją co jakis czas wysypuje niezaleznie od mojej diety, ale mam nadzieje, ze jeszcze pare miesiecy i minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaU5986
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa Zyrtec? Bo wyszukiwalam komentarzy dotyczacych tego produktu i postanowilam Was zapytac. Moze mozecie cos opowiedziec mi o tym produkcie? Oplaca sie go uzywac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tutaj zanalazlam troche komentarzy o Zyrtec: http://www.listalekow.pl/zyrtec/ - uwazacie, ze to rzetelne informacje? Nie w smak mi sie przejechac i zmarnowac bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego pytam Was. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×