Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

janina wzór do naśladowania

Aborcja jest grzechem! Proszę oto by wypowiedziały się mamuśki!

Polecane posty

I każda kobieta która jej dokonała, każdy ojciec który zgodził się na usunięcie ciąży przez kobiete i lekarz pójdą do piekła. To samo tyczy się rodziców czy teściów ciężarnej. Do aborcji kobieta nie ma prawa. Zamiast usuwac ciąże polecam obraz matki boskiej częstochowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG :)
jestem przeciwna aborcji jak najbardziej! ale nie wierze w piekło a obrazki matki boskiej to wg mnie głupota,bo modlić sie mamy tylko do jednego-do Boga,w Bibli nic nie pisze żeby modlić sie do Matki Boskiej czy nawet do jezusa, tylk Bóg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym obrazkiem to co sobie ma zrobić, wsadzic w cipę? Coś jej to da? Aaaa a może sprzeda i na wyzywienie dzieciaka bedzie? Albo na leczenie w USA chorego ? Weź idz do tego kościoła i siedz tam do końca świata, nie męcz ludzi tego typu prowokacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz pełne prawo sądzić, że aborcja jest grzechem :))))))))))))))))) Tylko nie jestem przekonana, czy kogokolwiek interesuje Twój punknt widzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
dobrze, to nie usunę, tylko urodzę i położe pod obrazkeim częstochowskiej. Myślisz, że obrazek nakarmi i wychowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez np jestem przeciwko aborcji ale to jes zcze nie powod ,zeby walnac w takim stylu topik na forum. Z reszta jesli dobrze kojarze to nie sa pierwsze tego typu twoje wypowiedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riuoewvn
aborcji mowimy: kazda kobieta ma swój rozum i powinna mieć swój wybór. ps. janina pewnie juz dawno po menopauzie, wtrąca sie mlodym do nie swoich jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riuoewvn
i jeszcze jedno co ma teściowa do gadania? poza tym w malzenstwa to chyba rzadko chca aborcji? i jeszcze jedno z reguly o aborcję walczą zaciekle te kobiety, które same kiedys usunęły, co janina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męszczyzna hetero
Jestem za usunięciem każdej teściowej ciąży męża jej rodzonej córki..tznodwrotnie kórwa. Chce po prostu być przeciw czemuś...kurwa, kulwa...ożeszwy pchły wszy gnidy twu twu twu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×