Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość codojasnejciasnej!!!

Absynt

Polecane posty

Gość codojasnejciasnej!!!

Witajcie. bedac ostatnio na imprezie wypilam pare piwek. W trakcie kolejnego przycisnelo mnie do wc. Kiedy wrocilam, dokanczalam swoj trunek jednak wydawal mi sie nieco inny w smaku.... Okazalo sie ze moi 'kochani' znajomi dolali mi do piwa Absyntu. boje sie ze moze miec on dzialanie na moje tabletki antykoncepcyjne. Nigdzie nie moge znalezc info na ten temat, jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef boga
dowal se do tego pare klonów i nie będziesz pamiętała skutkóów ubocznych...czy raczej odtylnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absynt to wóda na piołunie
pędzona, jest lekko halucynogenna i poza czechami w ue zakazana (produkcja i sprzedaż). w polsce pod nazwą absyntu sprzedaje się wódkę z dodatkiem piołunu, ale już po pędzeniu, co jest legalne i z absyntem ma tylko nazwę wspólną. twoi znajomi raczej wódki ci dolali no chyba, że z czech przywieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek z ptaszkiem bolka
czas na reklame...może mnie to kosztować życie więc powiem tylko tak: masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek z ptaszkiem bolka
Ups. Prosze Cie nie przeginaj. Nie strasz mnie narodem, z którym prawdopodobnie nie masz nic wspólnego...oprócz być może faceta który Cie stuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codojasnejciasnej!!!
nie mam pojecia skad on byl... BTW nie widzialam zadnych bialych myszek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×