Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia15

Żel wybielający- Biała Perła.

Polecane posty

Gość Natalia15

Czytałam komentarze innych na temat tego żelu. I tu pojawiają się moje pytania ? Jeżeli mam żółte żeby "od zawsze" (mam takie kości i stąd kolor moich zębów). (To nie są przebarwienia po herbacie itp. ) to czy ten żel wybieli moje zęby?? Nie, że muszą być bielutkie jak perełki, ale, żeby były bielsze jak są teraz. Mam też krzywe zęby, ale wyczytałam, że to nie ma większego znaczenia. I może opiszecie mi jak dokładnie to się aplikuje itp. Możecie również napisać inne przydatne rzeczy, które powinnam o tym żelu wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
Jeszcze chciałam zapytać, co ile trzeba powtarzać kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ten żel jakiś tydzień temu, stosowałam tak jak w zaleceniach (2 razy dziennie po 30 min), czasem troszeczkę dłużej. Teraz musiałam zrobić przerwę bo zrobiły mi się ranki na dziąsłach :/ Nigdy nie miałam problemów z nadwrażliwością, a teraz nawet głupie mycie zębów bardzo delikatną szczoteczką lub picie gorących napojów sprawia mi ból :/ Gdy ranki się zagoją spróbuję raz jeszcze, bo wiadomo szkoda wydanej na to kasy :/ Ale z tego co czytałam dziewczyny były zadowollone z efektów, chociaż u wielu pojawił się ten problem co u mnie. Zestaw składa się z 2 tubek żelu, 3 aplikatorów (wbrew pozorom trudno je dopasować, ja moczyłam w gorącej wodzie nawet dłużej niż było zalecane żeby je uformować), pojemniczka na aplikatory, skali bieli i strzykawki dla łatwiejszej aplikacji:) Noszenie aplikatorów do przjemności nie należy, ale mysłałam że będzie gorzej :) Podczas ich noszenia mam wieeeelki ślinotok, żel nawet ni wypływa, ale i tak sprawia że nie dam rady przełknąć śliny bo jest gorzka :/ Nie mam pojęcia czy żel wybiela naturalnie żólte zęby, ale mało kto ma takie :) Zawsze są na nich jakieś przebarwienia nawet od jedzenia:) Masz jeszcze jakieś pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikatory łatwo dopasować
zalać gorącą wodą (tylko nie aż tak, żeby się poparzyć!) włożyć do buzi, zacisnąć zęby i już jest. Ja nie używam codziennie - tylko co kilka dni - efekty są właściwie od razu. Z tym, że ja zawsze miałam naturalnie białe zęby (co za tym idzie - słabe, niestety). Żelu nie dawać dużo - nie będzie ślinotoku. Jak nałoże za dużo i z tyłu wypłynie - to zbieram językiem i wycieram chusteczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
lolitka06.1990 - na razie dziękuję, nie mam w tej chwili żadnych pytań. Po prostu sie tylko zastanawiam nad kupnem tego żelu, bo żadne inne pasty nie wybielają mi zębów. (była taka jedna, w rossmanie kupiłam za niecałe 2 dychy i ta pomagała, ale wiadomo, jak to pasta- na chwilę. Teraz juz jej nie moge znalezc) . Jeszcze później zapytam się w aptece czy ten żel wybieli moje zęby ;DD Dziękuję za odpowiedź. O tym, że są podrażnione dziąsła, to też dużo czytałam, że wiele osób tak ma. I również na jakiś czas, niektórzy, przerywają kurację. Ja chyba też bym przerwała, niż czekała, aż stanie mi sie coś poważniejszego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tej kuracji. Po jakim czasie widać efekty? Jak długo należy go stosować? No i najważniejsze - cena. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikatory łatwo dopasować
Ja akurat nie mam żadnych problemów z białą perłą - nie podrazniało (chociaż nie miałam jeszcze doleczonych wszystkich zębów jak zaczęłam używać), a efekt widziałam już po 1 użyciu. Po kilku jest bardzo wyraźny. Ale z drugiej strony - też tu osoby piszą, że na nie nie działa, podrażnia itp. Trudno powiedzieć - najlepiej sprawdzić na sobie, tylko że tanie to nie jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
U mnie w aptece kosztuje 51,50zł, dokładnie. Ale wiem, gdzie u mnie w mieście znajduje się tańsza ;P Aptekarka, ogólnie, powiedziała mi, że każdy stomatolog mi powie, że nie powinnam wybielać, bo zęby z natury żółte mają więcej wapńa, przez co są mocniejsze. Ale co za tym idzie? Wygląda to nieestetycznie. Niedojż, że mam krzywe zęby (aż takiej masakry to nie ma, ale krzywe są), to jeszcze żółte. I co do jej słów. To skoro żółte zęby są mocniejsze, a białe słabsze, to czemu ludzie z białymi zębami mogą jej używać normalnie i dentysta się nie będzie czepiał? Gdybym nie czytała opinii ludzi na internecie o tym produkcie, to pewnie bym już z niego zrezygnowała (po słowach aptekarki), ale tak... Kupię sobie ten żel, tylko jeszcze nie wiem kiedy ... Może dam radę uzbierać do na niego do świąt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
A co do stosowania- wyczytałam gdzieś, że można go używać przez 2 tygodnie. Oczywiście, jeżeli już się uzyska efekt, jaki się chciało mieć wcześniej, to można zaprzestać używanie owego żelu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia15
A tak w ogóle, to aptekarka już mi odpowiedziała na pytanie, które tu zadałam. A więc- żel wybielający "Biała perła" wybiela również z natury żółte zęby ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematka2334
Chciałabym wybielić zęby bo mam już przebarwione ale boję się że ten żel zniszczy mi szkliwo. Ogólnie o wybielaniu zębów dentyści bardzo źle się wypowiadają mówią że to bardzo niszczy zęby. Co o tym myślicie czy ten żel może zrujnować zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli o mnie chodzi, to myślę,że lepiej nie porywać się na jakiekolwiek samodzielne wybielanie bez chociażby konsultacji z dentystą. Zęby zębom nierówne, wybielać tez można samodzielnie, ale zgodnie z zaleceniem lekarza, np w domu, nakładkami - www.bezbolesnie.pl/specjalizacje-2/stomatologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała Perła jak dla mnie to strata pieniędzy. Mam sprawdzoną metodę Martuni, dzięki której wybieliłam swoje zęby. Poczytaj sobie o tej metodzie w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×