Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrześniowa rosa

Przygotowania Panny Młodej do wesela

Polecane posty

Witam kochane:) jeżeli był lub jest już podobny wątek na forum- to proszę o linka , a jeżeli nie- to zapraszam do dyskusji:) Interesuje mnie temat w jaki sposób przygotowujecie się do tego ważnego dnia?:) Pomijając sprawy typu sala, zespół, ksiądz itd- chodzi tylko o nas- jakie zabiegi na ciało, włosy , paznokcie robicie przed weselem, by tego dnia zabłysnąć?:) Mój temin to 15 październik, tak naprawdę dopiero dziś zaczynam robić listę rzeczy " do wykonania". Odkładałam to prawie że na ostatnią chwilę, ale niestety- tak wyszło. Teraz żeby o niczym nie zapomnieć postanowiłam spisać swoje myśli i liczę też na jakąś inspirację z waszej strony:) Ja zaczynam od diety i większej aktywności fizycznej- nie mówię o głodówkach itp- po prostu chcę się dobrze poczuć we własnym ciele- więc koniec z chipsami, fast foodami i czekoladą:) Brzuszki i przysiady też nie zaszkodzą.Od wrześniazaczynam również naukę tańca pod kątem wesela, może pomoże:) Jakie wy macie postanowienia na miesiąc przed weselem? pozdrawiam was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tą stronkę- troche co prawda przeraził mnie wstęp dotyczący tego ,że trzeba zacząć zabiegi na pół roku przed ślubem, no ale zobaczymy, może coś uda mi się znaleźć dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubne zabiegi kosmetyczne - krok 1: Niezależnie od typu cery dobrze jest najpierw oczyścić twarz, ewentualnie, jeśli jest taka potrzeba, również plecy. Ślubne zabiegi kosmetyczne - krok 2: Gdy twarz jest już oczyszczona, możemy umówić się z kosmetyczką na serię zabiegów mikrodermabrazji. Jest to zabieg polegający na delikatnym złuszczaniu naskórka, który kończy się delikatnym masażem twarzy i nałożeniem odpowiedniej do naszego rodzaju skóry maseczki. Najlepiej wykonać około sześciu zabiegów w odstępie około dwutygodniowym. Później należy powtarzać zabieg raz w miesiącu. Należy pamiętać, że przez tydzień od wykonania zabiegu nie wolno się opalać. W przypadku gdy mamy cerę tłustą lub mieszaną, zabieg oczyszczania należy powtórzyć pamiętając, aby ostatnie oczyszczanie odbyło się nie późnej niż dwa tygodnie przed planowaną uroczystością. Chodzi o to aby cera miała wystarczająco dużo czasu, żeby spokojnie dojść do formy. Ślubne zabiegi kosmetyczne - krok 3: Na dwa do trzech dni przed planowanym ślubem należy zrobić hennę brwi i rzęs. Jeśli rzęsy są zbyt krótkie, możemy pokusić się i zrobić zabieg trwałego przedłużania rzęs. Delikatnie podkreślone i wyregulowane brwi sprawia, że makijaż ślubny będzie się lepiej prezentował. Ślubne zabiegi kosmetyczne - krok 4: Każda Panna Młoda pragnie, aby jej skóra w dniu ślubu była pokryta piękna złota opalenizną, dobraną oczywiście do rodzaju skóry i typu karnacji. Dlatego ewentualne wizyty w solarium możemy zaplanować co 7-10 dni. Sesje nie powinny być dłuższe niż 5-10 minut, w zależności od typu karnacji i tego jaką moc maja lampy w danym solarium. Im lampy silniejsze i jaśniejsza karnacja, tym opalanie powinno być krótsze. Chodzi o to, aby skóra nie była spalona na tak zwaną czekoladkę (ponieważ to postarza i jest niemodne) ale aby skora była delikatnie opalona, oliwkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci radze rezygnacje z eksperymentów na ostatnia chwile. jesli zabiegi kosmetyczne to wczesniej aby w razie zlego skutku moglo wszystko wrocic do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- pytanie do was- pokusiłyście się o zabieg mikrodermabrazji?? Polecacie?? po 1 zabiegu jest jakiś efekt? Bo nie wiem czy warto się pokusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocholize
Te pół roku przed tyczyło się zabiegów oczyszczania twarzy. Myślę, że jak zrobisz sobie jeden 2 tyg przed ślubem to będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedziałkiem
Ja we wrześniu zamierzam zrobić sobie serię peelingów kawitacyjnych, dobrze nawilżać ciało, i łykać bellissę hydro. Ślub mam 1 października :) W piątek dzień przed ślubem robię peeling całego ciała wraz z maską w gabinecie kosmetycznym, zafundowałam sobie też na ten dzień zabieg spa dla dłoni i maseczkę liftingującą wraz z peelingiem mechanicznym na twarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatnią chwilę na pewno nie, jak coś to teraz... Kusi mnie ogólnie,zeby obciąc włosy i zmienić kolor- są cieniutkie i długie, czarne. Ale chyba sobie daruję przed weselem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedziałkiem
Jestem teraz ładnie opalona, ale zamierzam we wrześniu pójść ze 2 razy na solarium, żeby podtrzymać efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia- a opalałaś się przed weselem? Chodzisz na solarke,żeby nabrać koloru?? ja ogólnie wygladam jak córka młynarza, w lato niestety nie miałąm szans na naturalne opalanie, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
Kochana, masz ponad miesiąc więc ze wszystkim zdążysz. Ja też zaczęłam myśleć o tego typu przygotowaniach dość późno i wyglądało to tak: wizyta u kosmetyczki - 3 razy. Pierwszy raz miesiąc przed ślubem: oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, maseczki, regulacja brwi Drugi raz - po 2 tygodniach - makijaż próbny, regulacja brwi, ewentualne korekty jeżeli chodzi o oczyszczanie buzi Trzeci raz - tydzień przed ślubem - maseczki nawilżające, relaksujące, regulacja brwi (niestety rosną mi jak szalone :P) Fryzjer - moje włosy nie wymagały jakiegoś specjalnego traktowania, więc jakoś miesiąc przed ślubem poszłam na próbną fryzurę i podcięłam końcówki. Paznokcie - dzień przed ślubem poszłam na manikiur Taniec - wykupiliśmy 3 lekcje, żeby się nauczyć walca na pierwszy taniec. Pierwsza i druga odbyły się 2 tygodnie przed ślubem, trzecia kilka dni przed ślubem. Z tańcem specjalnie zwlekaliśmy, bo chcieliśmy zrobić to jak najpóźniej żeby nie zapomnieć układu :P nam wystarczyły 3 lekcje, ale jesteśmy z mężem dość muzykalni i nie mamy problemów z poczuciem rytmu itd. Diety ani specjalnych ćwiczeń nie stosowałam, bo nie mam potrzeby, ani też nie miałam czasu. Z solarium nie korzystam. Cała reszta pielęgnacji nie odbiegała od tej codziennej, wiadomo - nawilżanie, depilacja itd. Powodzenia, na pewno zdążysz ze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczełam pół roku przed
pół roku byłam na diecie, schudłam 6 kilo odżywiałam sie zdrowo, codziennie piłam sok wielowarzywny i z marchewki, piłam też herbatki ziołowe, łykałam witaminy na skórę, włosy i paznokcie dwa razy dziennie stosowałam balsam na cellulit miesiąc przed ślubem raz w tygodniu szłam na solarkę już przed ślubem byłam na próbnym makijażu i czesaniu dzień przed zrobiłam sobie tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedziałkiem
Ja się opalałam w ostatni weekend, 2 dni leżałam plackiem i jestem teraz ładnie opalona, ale pewnie przez miesiąc zblednę, zwłaszcza, że zamierzam robić peelingi kawowe. Więc myślę solarkę zafundować sobie ok. 10 i 20 września po 10 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnimnka
wrześniowa rosa,jak masz mleczną karnację to nie idz na solarrium,jak nie będziesz opalona będziesz wyglądać prześlicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Ja wyjechałam jeszcze do pracy zagranicę tuż przed ślubem :d Wróciliśmy z mężem na 3 tygodnie przed. Specjalnie nic nie robiłam. Sen z powiek spędzały mi nadprogramowe kilogramy, których za cholerę nie mogłam się pozbyć. Ale od poniedziałku do soboty ślubnej wszystko uciekło LOL :D Chodziłam regularnie przez jakiś czas na solarium- bo jestem bardzo blada, a na słońcu się spalam a nie opalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa tratata
nie przesadzacie troche, zabiegi mikrodermabrazji, peelingi itd, slub to wazna rzecz ale kurcze jesli na codzien nie dba sie az tak o siebie to jakos nie widze potrzeby zeby robic to rowniez na slub, w koncu mozna przedobrzyc :P ja nie bede jakos wybitnie szalec, fryzjer, makijaz przed slubem i tyle, zadnego spa itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedziałkiem
Nie uważam, że przesadzam, peeling kawitacyjny robiłam już kilka razy, super buźka jest po nim i dlatego chcę sobie zrobić serię 3 peelingów przez wrzesień, wtedy mam gwarancje, że żaden pryszcz mi nie wyskoczy. A że serwuję sobie przed dzień maseczkę na ciało i na twarz.... myślę, to nie zaszkodzi, a wręcz poprawi na chwilę kondycję mojej skóry - w końcu o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askae40
Wygląd w takim dniu jest niezwykle ważny. U mnie było oczywiście tak samo. Przed weselem wykonałam kilka zabiegów kosmetycznych. Przede wszystkim peeling kawitacyjny i maseczki algowe, aby odżywić i oczyścić skórę. Bardzo dobrze zajęto się mną w SCM estetic w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zakup sukni ślubnej? Jak to u Was wyglądało? Ja nie mogę się zdecydować na żadną kreację i w końcu chyba coś zaprojektuje... Zwłaszcza, że znalazłam projektanta, który ma na koncie piękne kreacje, zobaczcie same http://jonatankilczewski.com/ona/suknie-slubne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zadbać o siebie zanim stanie się na ślubnym kobiercu :) poza całą otoczką i załatwianiem tysiąca spraw. Ja wybrałam zabieg, pedicure, manicure i hennę w salonie niedaleko, gdzie mieszkam http://www.salonurodykrakow.pl/ Polecam wcześniej się umówić niż na ostatnią chwilę. Miałam wcześniej także ten zabieg http://www.salonurodykrakow.pl/mikrodermabrazja-krakow/ regularnie też chodzę na japoński do Pani Anety, który mi poleciła wolę zrezygnować z hybryd w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×